Powraca tryb Bullet Hell z nowymi zmianami!

W listopadzie ubiegłego roku zorganizowaliśmy trzydniowe wydarzenie, podczas którego samoloty najwyższych er walczyły między sobą… wyłącznie przy użyciu działek! Bez żadnych pocisków powietrze-powietrze ani innego uzbrojenia. Zobaczyliśmy pozytywny odbiór, uwzględniliśmy opinie i ponownie zorganizujemy to wydarzenie, tym razem trwające cztery dni. Sprawdź poniżej, co zmieniliśmy!

Kiedy: Od 5 lutego (12:00) do 9 lutego (12:00).

Gdzie: Wydarzenia i turnieje → Bullet Hell.

Zmiany względem pierwszej odsłony Bullet Hell

  • Minimalna Klasyfikacja Bitewna została rozszerzona do 8.3 (zamiast 12.7), co pozwala na używanie samolotów odrzutowych niższych er. Nie można używać bombowców ani samolotów bez działek.
  • Dopasowanie graczy w zakresie Klasyfikacji Bitewnej ±1,0 (podobnie jak w bitwach realistycznych).
    Dodano wymóg posiadania co najmniej dwóch odpowiednich samolotów w miejscach dla załogi, aby móc grać w tym trybie (maksymalna liczba odrodzeń to trzy, a wymagane są dwa samoloty).
  • Usunięto koszt odrodzenia i zastąpiono go standardową mechaniką odrodzenia dla wielu samolotów oraz kopii zapasowych i kosztów napraw, tak jak w zręcznościowych bitwach powietrznych.
  • Dodano ikonę HUD dla strefy przeładowania, gdy skończy się amunicja.
  • Zmodyfikowano koszt naprawy samolotu, mnożnik nagrody oraz współczynniki obliczania aktywności.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego wskazówka dotycząca przeładowania była wysyłana do wszystkich graczy biorących udział w misji, gdy jeden z graczy wleciał do strefy przeładowania.

Inne zasady

  • Bullet Hell to gra, w której dwie ośmioosobowe drużyny walczą ze sobą w samolotach odrzutowych, mając do dyspozycji jedynie działka. Wygrywa drużyna, która jako pierwsza zniszczy 20 samolotów przeciwnika!
  • Całe uzbrojenie dodatkowe, które zabierasz do bitwy (z wyjątkiem działek), zostanie automatycznie odrzucone po pojawieniu się w grze. Zewnętrzne zbiorniki paliwa mogą być używane w bitwie w zestawie składającym się wyłącznie z nich lub z nich i działek.
  • Każdy pilot ma do dyspozycji 3 odrodzenia.
  • Bitwy odbywają się w trybie realistycznym z markerami.
  • W punkcie odrodzenia można uzupełnić zapasy paliwa i amunicji.
2 Likes