Północna Holandia: Nowa lokacja do bitew naziemnych!

image

Poznaj Północną Holandię!

Wzięliśmy Europę Wschodnią, jedną z najpopularniejszych map sił lądowych War Thunder pod względem liczby polubień, i stworzyliśmy na jej podstawie Północną Holandię, osadzoną w regionie Zaandam.

W tej lokacji znajdują się podobne punkty odradzania i trasy do zdobywania punktów, a także kanał przecinający miasto, przez który można przejechać, ponieważ woda nie jest zbyt głęboka. Ogólna rozgrywka, czasy i układ tej mapy będą ci znane, ale różnice polegają na tym, że została ona przekształcona 50 lat w przyszłość, nadając jej unowocześniony charakter. Ponadto największa misja na tej mapie nadal nie jest tak duża jak w Prowincji Europejskiej, ale ogólnie będzie bardziej przestronna dla wyższych er.

image

image

Jadąc przez miasto, zastaniesz nowocześnie wyglądające budynki i samochody. W pobliżu środka mapy znajduje się duże centrum handlowe, przez które będziesz mógł przejechać swoimi pojazdami, burząc zniszczone ściany, co pozwoli ci na ciekawe spotkania z wrogiem!

image

image

W pobliżu jednego z obszarów znajdują się czerwone latarnie uliczne, które oświetlają okoliczne budynki, tworząc klimatyczną scenę. Ogólnie rzecz biorąc, ta nowa lokacja obejmuje ulice i otwarte pola, dzięki czemu świetnie nadaje się do walki na krótkim, średnim i długim dystansie.

image

Północna Holandia będzie jedną z map w rotacji po wydaniu aktualizacji Alpha Strike. Wypatrujcie jej i ją przetestujcie!

1 Like

LOL, nawet jest dzielnica czerwonych latarni XD

akurat najbardziej to potrzebne do turlania konserw…

Tak. Będzie tam można zabrać L3 na hol.

Niby Holandia, a same stare Skody i Holdzwageny.