Planowane zmiany w progresji w listopadzie

image_940px

War Thunder nieustannie ewoluuje i zmienia się - nowe pojazdy są regularnie dodawane, charakterystyka poszczególnych pojazdów jest udoskonalana, a różne elementy postępu w grze są zmieniane. Aby dostosować się do tych różnych dodatków, zawsze zwracamy szczególną uwagę na te obszary.

Między 21 a 23 listopada planujemy wydać niewielką aktualizację, która zmieni progresję niektórych pojazdów, dlatego chcielibyśmy z wyprzedzeniem poinformować o szczegółach w tym artykule.

Zmniejszenie kosztów punktów badań modyfikacji dla pojazdów na końcu drzewka

Często czytaliśmy wasze prośby o usunięcie zasady, zgodnie z którą pojazdy na końcu gałęzi mają zwiększone koszty punktów badań za modyfikacje. Po niedawnym powrocie do tej dyskusji i przeanalizowaniu aktualnych wskaźników zdecydowaliśmy się porzucić tę mechanikę. Koszt punktów badań modyfikacji tych pojazdów zostanie zmieniony na standardowy poziom, co oznacza, że będzie on obliczany na podstawie ery pojazdu i jego pozycji w erze, bez żadnych dodatkowych mnożników.

Darmowe kopie zapasowe przy zakupie pojazdów dywizjonowych za Złote Orły

Zakup pojazdów dywizjonowych za Złote Orły jest w rzeczywistości takim samym procesem, jak zakup pojazdu premium. Latem i jesienią tego roku zaczęliśmy oferować darmowe zapasowe użycia przy zakupie pojazdów premium - i dodatkowo przy aktywacji kuponów na pojazdy z Rynku. Po wprowadzeniu kilku niezbędnych ulepszeń dodamy teraz zestaw darmowych zapasowych użyć przy zakupie pojazdu dywizjonowego za Złote Orły. Liczba zapasowych użyć będzie zależeć od ery pojazdu i będzie wyświetlana na karcie statystyk przed zakupem.

Korekta kosztu badań maszyny dywizjonowej SKR-7

Koszt badań SKR-7 odpowiada erze III w starym systemie badań floty. Ponieważ obecnie ma on erę V, koszt punktowy zostanie skorygowany. Punkty wymagane do odblokowania tego okrętu zostaną zwiększone ze 180 000 do 520 000.

Zwiększenie mnożnika punktów badań i ceny niektórych pojazdów premium ery II

Celere Sahariano i Strv m/41 S-I mają zwiększoną klasyfikację bitewną od czasu ich dodania do gry, w związku z czym mają niższy mnożnik punktów badań i cenę w porównaniu do swoich odpowiedników. Wraz z wydaniem tej aktualizacji mnożnik punktów badań dla obu tych czołgów wzrośnie z 1,12 do 1,18, a cena z 700 do 850 Złotych Orłów.