Planowane zmiany w Klasyfikacji Bitewnej w styczniu 2024

Witamy w naszych propozycjach zmian w klasyfikacji bitewnej na styczeń.

Mamy kilka zmian w BR dla samolotów, śmigłowców, pojazdów naziemnych i okrętów wojennych.

Podsumowanie niektórych kluczowych zmian:

Wraz z tymi zmianami planujemy zwiększyć maksymalną klasyfikację dla lotnictwa do 12,7, co wpłynie na niektóre maszyny znajdujące się blisko czołówki, które teraz będą miały wyższą klasyfikację.

Zwróćmy uwagę na dwie maszyny: Typ 81 (C) i AGS. Typ 81 (C) zostanie podniesiony z BR 10,0 do 11,0. Wynika to z faktu, że w chwili obecnej, pod względem skuteczności, pojazd ten jest niekwestionowanym liderem wśród wszystkich systemów ochrony przeciwlotniczej i skutecznie walczy z samolotami zarówno na BR 10.0, jak i 11.0 i wyższym. Ponieważ BR AGS wzrośnie z 10.3 do 11.0, czołg ten otrzyma pocisk M833.

Ponieważ zwiększamy maksymalną klasyfikację bitewną dla samolotów, niektóre przedziały i ich rotacja zostały zmienione dla bitew w trybie symulacyjnym. W niektórych opcjach rotacji liczba widełek zostanie zwiększona do 10.

Będziemy uważnie czytać wasze opinie na temat planowanych zmian w klasyfikacji bitewnej, więc zachęcamy do dzielenia się swoimi przemyśleniami i sugestiami.

Jeśli zobaczysz komentarze, z którymi się zgadzasz, upewnij się, że dasz im serduszko, abyśmy mogli zorientować się w sytuacji. Dziękujemy wszystkim!

Zespół deweloperski War Thunder.

1 Like

W końcu dobra zmiana na topowej symulacji powietrznej. Przynajmniej dla mnie.

Ja napiszę tylko jedno. Rzucenie węgierkiej Csaby niżej w br nic nie da. Ten pojazd tak jak włoska tankietka powinna zostać usunięta z gry.

1 Like

teraz już nie widze sensu grania francuskim 7.7

3 Likes

Też nie widzę sensu podnoszenia francuzom BR z 7.7 na 8.0

3 Likes

Tymczasem VIDAR:

2 Likes