Planowane zmiany w Klasyfikacji Bitewnej - październik

Witamy w naszych propozycjach zmian w Battle Ratingu na październik.

Mamy kilka podwyżek i obniżek współczynników bojowych dla samolotów, śmigłowców, pojazdów naziemnych i morskich - sprawdź je i daj nam znać, co myślisz.

Podsumowanie niektórych kluczowych zmian: Kilka pojazdów średniej ery z II wojny światowej również otrzyma zwiększone klasyfikacje bitewne. Kilka śmigłowców szturmowych będzie miało zwiększoną klasyfikację, zwłaszcza te, które są w stanie przenosić pociski rakietowe dalekiego zasięgu powietrze-ziemia. Ma to zapewnić, że w bitwach nie będą musiały stawiać czoła pojazdom, które nie mają dla nich przeciwwagi. Wiele samolotów niższego poziomu również odnotowuje spadki. Niektóre niszczyciele, krążowniki i pancerniki również mają zwiększony BR!

Poniżej znajduje się kilka dodatkowych zmian niezwiązanych z klasyfikacją biewną, które również planujemy wprowadzić. Koniecznie dajcie nam znać, co o nich sądzicie.

ZTZ59D1 - termowizja zostanie zmieniona na zwykły noktowizor. Stabilizator działa zostanie zmieniony z dwuosiowego na jednoosiowy.

 • SU-5-1 - pociski odłamkowo-burzące i HE zostaną usunięte.
 • T-28 (1938) - pocisk odłamkowy zostanie usunięty.
 • T-26-4 - pocisk odłamkowo-burzący zostanie usunięty.
 • Char 25t - czas przeładowania amunicji pierwszego wyboru zostanie zmieniony z 6,7 sekundy na 4,0 sekundy.
 • AMX-50 (TO90/930) - czas przeładowania amunicji pierwszego wyboru zostanie zmieniony z 6,7 sekundy na 4,0 sekundy.

Czytamy wszystkie wasze opinie dotyczące klasyfikacji bitewnej - jeśli chcielibyście przedstawić jakieś dodatkowe sugestie lub dać nam znać, jak poradziliśmy sobie z przedstawionymi powyżej zmianami, koniecznie dajcie nam znać.

Jeśli zauważyłeś, że inny gracz zostawił sugestię lub wyraził swoją sympatię lub antypatię w stosunku do niektórych z proponowanych ocen bitewnych, nie krępuj się zagłosować na jego komentarz, abyśmy mogli zobaczyć, co jest najbardziej preferowane.

Zespół War Thunder

Dobrze rozumiem Tiger 1 japoński na 6.0 XD, pantera na 6.0 XDD, nie wiem co tu dodać, jak uważam że m41 wyżej to dobra zmiana czy tiger 2p i is-2 44, na 6.7 też są dobrą ideą, ale serio po co ruszać dobrze zrobione br, specjalnie zostały podniesione br w ostatniej aktualizacji by pojazdy ww2 nie spotykały bardziej nowoczesny czołgów, i przez chwilę czołgi z ww2 były dobrze zbalansowane, ale teraz widzę że gaijnowi się to znudziło, albo zaczął czytać posty graczy co mają 12lvl i płaczą że ich pantera zabiła, XD, te zmiany są słabe chociaż vidar dostał 8.0, ale i tak powinien mieć 8.3 minimum

3 Likes

Oczywiście żadnych zmian w BR SKR-1 i SKR-7 a powinien być podniesiony wraz z kosztami napraw.

A taki fajny, włoski lineup miałem na 9.0 :/

Niech nie grzebią w BRach tylko zmniejszą widełki losowań z +1 do 0,3. Ludzie przestaną jęczeć że muszą walczyć z czołgami z uptiera. :D

3 Likes

Cześć wszystkim! Dziękujemy za opinie i komentarze dotyczące proponowanych w zeszłym tygodniu zmian w klasyfikacji bitewnej. Dokładnie przeanalizowaliśmy wasze opinie i wprowadziliśmy pewne poprawki, które możecie zobaczyć poniżej.

Poniżej wyróżniliśmy niektóre z kluczowych nowych zmian wprowadzonych w oparciu o opinie użytkowników:

 • W związku z tym, że czołgi z serii IS-2 (1944) mają coraz wyższą klasyfikację, dodamy do nich pocisk BR-471D. BR-471D to pocisk APHE o wyższej prędkości wylotowej i penetracji pancerza.

 • To samo stanie się w przypadku IS-6, gdzie również zostanie dodany pocisk BR-471D, a BR tego pojazdu wzrośnie do 7,7 w AB i RB.

 • BR KV-220 zostanie zwiększony do 6,0 w AB i RB.

 • Pocisk DTC10-125 zostanie dodany do MBT2000, a BR tego pojazdu wzrośnie do 10,7 w AB i RB.

 • Postanowiliśmy nie zmniejszać klasyfikacji Lvrbv 701 w RB o 0,7 (10,0 do 9,3). Zamiast tego zostanie ona obniżona do 9,7.

 • Ponieważ Z-9WA ma zwiększoną klasyfikację bitewną, dodamy do tego śmigłowca pocisk powietrze-ziemia AKD-9.

 • Klasyfikacja bitewna A32A, A32A Röd Adam i JA37D zostanie zmniejszona o 0,3 w RB.

 • Klasyfikacja bitewna AJS37 zostanie zmniejszona o 0,3 w SB.

 • Klasyfikacja bitewna Wyvern S.4 zostanie zwiększona o 0,3 w RB.

 • Klasyfikacja bitewna Mi-28A zostanie zwiększona o 0,4 na RB.

Poniżej przedstawiamy listę planowanych zmian oprócz tych, które zostały już ogłoszone wcześniej, a które nie są związane z klasyfikacją bitewną pojazdów:

 • Wszystkie 90 mm pociski M82, które miały lekki ładunek prochowy, zostaną zastąpione mocniejszym, co doprowadzi do zwiększenia maksymalnej prędkości pocisku z 813 m/s do 853 m/s, a tym samym do zwiększenia penetracji pancerza.
 • ASU-85 - szybkostrzelność zostanie zwiększona z 8,4 do 10 pocisków na minutę.
 • Imp.Chaparral - MIM-72A, który jest domyślnym pociskiem, zostanie zastąpiony przez MIM-72C. Dodany zostanie również pocisk MIM-72E.
 • Su-5-1 - usunięte zostaną tylko pociski odłamkowo-burzące Sz-354T. Pocisk OF-350M HE nie zostanie usunięty.

Niektóre pojazdy, na które chcielibyśmy zwrócić uwagę, to T26E5, Tiger II (H), T29, T34 i inne podobne pojazdy o Klasyfikacji 6.7 i 7.0. Biorąc pod uwagę obecne i przeszłe zmiany w klasyfikacji bitewnej, zdecydowaliśmy się na razie nie zwiększać klasyfikacji tych pojazdów.

W dalszym ciągu uważnie monitorujemy zmiany w skuteczności pojazdów o BR przełomowych dla danej epoki i w przyszłości możemy powrócić do ich zmiany i innych cech tych pojazdów.

Nie rozumiem po co rozciąganie BR późno wojennych maszyn i ta zmiana z KW-200 bez dodania lepszej amunicji

1398707668809