P-47M-1-RE Łanowskiego oraz oznaczenie na Święto Wojska Polskiego

Pobierz tapetę:

15 sierpnia 1920 roku polskie wojska przeprowadziły miażdżący kontratak na Armię Czerwoną podczas Bitwy Warszawskiej. Na pamiątkę tego decydującego momentu wojny polsko-bolszewickiej dzień ten obchodzimy jako Święto Wojska Polskiego. Uroczystości obejmują paradę wojskową oraz złożenie wieńców przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

P-47M-1-RE Witolda Łanowskiego za Złote Orły

image
Od 15 sierpnia (14:00) do 18 sierpnia (14:00) P-47M-1-RE ozdobiony kamuflażem Witolda Łanowskiego będzie tymczasowo dostępny za Złote Orły.


Dla uczczenia tego święta myśliwiec P-47M-1-RE Thunderbolt, będzie można kupić za Złote Orły od 15 sierpnia (14:00) do 18 sierpnia (14:00). Maszyna posiada malowanie stosowane przez Witolda Łanowskiego, polskiego pilota, który walczył w Siłach Powietrznych Armii Stanów Zjednoczonych. To wyjątkowo szybki samolot, który świetnie się wspina i manewruje, a szczególnie wyróżnia się osiągami na dużych wysokościach. Wyposażona jest osiem karabinów maszynowych kal. 12,7 mm oraz może używać uzbrojenia podwieszanego: rakiet i bomb o łącznej masie do 2500 funtów!

Oznaczenie „Święto Wojska Polskiego”
Od 15 sierpnia (14:00) do 18 sierpnia (14:00) rozegrajcie 3 bitwy maszynami amerykańskimi lub brytyjskimi (Era III lub wyższa, z aktywnością nie mniejszą niż 70%), aby otrzymać oznaczenie „Święto Wojska Polskiego”.


Ukończ zadanie w losowych bitwach, z wyjątkiem misji Nieskończonej Konfrontacji i trybu [Szturm]. Śledź swoje postępy w hangarze, klikając na Nick → Osiągnięcia → Święta → Święto Wojska Polskiego.

Oznaczenie „Święto Wojska Polskiego”

Oznaczenie można znaleźć w zakładce "Święta" w menu Dostosowywania.

Panie prezes coś to nie działa.
Chyba że zamiast ‘otrzymać’, powinno być ‘móc kupić’.

obraz

U mnie normalnie się wyświetla pasek postępu i ilość rozegranych bitew/wymaganych bitew. Spróbuj zrestartować grę, może pomoże :)

Dlaczego muszę mieć pojazdy z USA/Anglia skoro większość rzeczy jakie polska miała były z ZSRR?
Proponuję zmienić pojazdy gracza z USA/Anglia na ZSRR.

Nie wiem do jakiej szkoły chodziłeś lub chodzisz, ale widać że niezbyt wysokich lotów. I nie wiem o jakiej Polsce piszesz, bo dzisiaj w tym właśnie kraju obchodzimy święto Niepodleglej w rocznicę zwycięstwa nad czerwoną zarazą.
A jedyne maszyny jakie Polska pozyskała z ZSRR to te zdobyczne.

Masz na myśli czas wojny, czy po wojnie? Chociaż to i tak niewiele zmienia, ZSRR też używalo alianckiego sprzętu. Akurat ten dzbanek wydaje sie być całkiem OK, do tego bombki. Wolałbyś jakiegoś Jaczka? Albo kolejnego shermana, teciaka albo T70?