Otwarcie serwera testowego z aktualizacją "Sons of Attila"! 12.09.2023

Otwarcie serwera testowego z aktualizacją “Sons of Attila”! 01.09.2023

Wstępny rejestr zmian dla aktualizacji “Sons of Attila”

Serwer testowy War Thunder jest otwarty z nową aktualizacją „Sons of Attila”!

Możesz pobrać klienta gry tutaj.

Od 17:00, 12 września

Do 9:00, 15 września

Z przyczyn technicznych serwer testowy może zostać zamknięty w każdej chwili przed podanym czasem!

  • Lista dostępnych map w Bitwach naziemnych: Poligon - 2271 oraz wszystkie mapy, o których wspomnieliśmy w najnowszym artykule Harmonogramu.

  • W powietrznych bitwach zręcznościowych dostępna będzie tylko jedna mapa: Skalne filary

  • Mapa Skalne filary do bitew powietrznych ma być dostępna zarówno w powietrznym AB, jak i RB. Obecnie na serwerze testowym w powietrznym RB można napotkać zręcznościową wersję mapy (tryb/misja), ponieważ wersja do bitew realistycznych jest wciąż dopracowywana.

Kluczowe zmiany w stosunku do poprzednich serwerów deweloperskich

  • Znacząco zmieniono warunki wykonywania zadań w celu uzyskania kamuflaży dla pojazdów.
  • Obrazy pojazdów na kartach statystyk zostały zastąpione renderami w tym samym stylu.
  • Nowe ustawienia pogody.

Jest to wstępna implementacja aktualizacji. Spodziewajcie się błędów i niespójności w tej wersji. Zawartość, którą widzicie nie powinna być traktowana jako ostateczna i prawdopodobnie zostanie zmieniona, dodana lub usunięta przy wydaniu finalnym.

Podsumowanie najważniejszych zmian w tej sesji serwera testowego:

W tej edycji serwera testowego dodano nowe warunki pogodowe - znacznie zwiększy to różnorodność podczas bitew. Staraliśmy się dostosować opcje pogodowe w taki sposób, aby nie wpływały na widoczność, zwłaszcza dla lotnictwa. Dynamiczne mapowanie tonów jest teraz domyślnie włączone w ustawieniach PostFX - ta zmiana przełącza ustawienia filtra kontrastu w zależności od pory dnia misji. Gdy słońce znajduje się za lub przed tobą, jasny śnieg pokrywający mapy nie będzie miał tak dużego wpływu na rozgrywkę, a pojazdy znajdujące się w cieniu stały się bardziej widoczne przy obecnym poziomie oświetlenia.

Wszystkie pojazdy w grze otrzymały nowe, ładniejsze grafiki na kartach statystyk. Teraz wszystkie są wykonane w tym samym stylu - mamy nadzieję, że wam się to spodoba i że będą lepiej widoczne.

Pojawiły się również nowe warunki wykonywania zadań wymaganych do uzyskania kamuflaży pojazdów. Ogólnie rzecz biorąc, warunki uzyskania pierwszego kamuflażu zostały zmniejszone, a badanie nowych stało się bardziej logiczne i jednolite, biorąc pod uwagę rodzaj pojazdu i tryb gry.

Postępy na koncie na serwerze testowym nie zostały zresetowane i będą takie same, jak pod koniec poprzedniej sesji testowej na serwerze testowym. Jak zawsze w przypadku serwerów testowych, osiągnięcia oraz zarobiona i wydana waluta w grze nie są przenoszone na główne serwery gry. Dotyczy to również wszelkich Złotych Orłów, Srebrnych Lwów i Punktów Badań wydanych na serwerze deweloperskim - nie zostaną one odjęte od konta na serwerze głównym.