Nowe tagi na forum

Pragnę was poinformować o wprowadzeniu nowych tagów na naszym forum War Thunder, które mają na celu ułatwienie poruszania się po różnorodnych tematach dyskusji oraz organizację treści. Nowe tagi zapewnią wam lepszą kontrolę nad tym, jakie informacje przeglądacie i jakie tematy was interesują. Zachęcam wszystkich do korzystania z tych tagów, aby ułatwić tworzenie lepszych postów oraz wyszukiwanie interesujących nas w danym momencie treści.

Oto lista nowych tagów:

Dyskusja o grze - różne: Ten tag jest idealny dla wszystkich, którzy mają ogólne pytania lub tematy dotyczące samej gry War Thunder. Możecie tutaj dzielić się swoimi spostrzeżeniami, sugestiami lub zadawać pytania dotyczące różnych aspektów rozgrywki.

Dyskusja - Akademia: Jeśli chcecie zdobyć lub podzielić się wiedzą na temat taktyk, strategii i umiejętności w War Thunder, ten tag jest dla was. Akademia to miejsce, w którym można uczyć się od siebie nawzajem i rozwijać swoje umiejętności jako weterani gry.

Dyskusja - Bitwy AB: Jeżeli najbardziej cenicie sobie dynamiczne bitwy w trybie zręcznościowym, ten tag pozwoli wam skupić się na dyskusjach dotyczących tych właśnie bitew. Podzielcie się swoimi najlepszymi momentami, taktykami czy wrażeniami z tego trybu rozgrywki.

Dyskusja - Bitwy RB: Fanów bardziej realistycznych bitew też nie zostawiamy samych sobie. Dzięki temu tagowi możecie poruszać tematy związane z trybem RB, podzielić się ciekawymi historiami z rozgrywek lub dyskutować na temat taktyk i strategii.

Dyskusja - Bitwy SB: Jeśli preferujecie doznania pełnego realizmu i wyzwania w trybie symulacyjnym, ten tag jest dla was. Dyskutujcie o swoich doświadczeniach w bitwach SB, dzielcie się wskazówkami dotyczącymi kontroli samolotów i czołgów, a także poruszajcie tematy związane z trybem symulacyjnym.

Lotnictwo: Czy jesteście fanami wznoszących się w niebo maszyn bojowych? Ten tag pozwala wam poruszać tematy związane z lotnictwem w War Thunder. Możecie tu rozmawiać o samolotach, strategiach powietrznych czy problemach dotyczących mechaniki lotu.

Wojska Lądowe: Jeżeli wasze serca biją dla potężnych czołgów i innych pojazdów lądowych, ten tag jest dla was. Dyskutujcie o najlepszych czołgach, tajnikach manewrowania, taktykach naziemnych oraz wszelkich tematach związanych z wojskami lądowymi.

Marynarka Wojenna: Jeżeli wolicie pływać na falach oceanu i dowodzić w bitwach morskich, ten tag jest dla was. Tutaj możecie podzielić się swoimi przygodami na morzu, dyskutować o okrętach wojennych czy strategiach morskich.

Śmigłowce: Nowy wymiar walki oferują helikoptery. Jeśli jesteście entuzjastami wiropłatów i macie wiele do powiedzenia na ich temat, ten tag jest dla was. Podzielcie się swoimi wrażeniami z lotów śmigłowcami, poruszajcie tematy związane z uzbrojeniem i taktyką lub dyskutujcie o nowościach w świecie śmigłowców w grze.

Dywizjony: Jeśli chcecie rozmawiać o swoich dywizjonach, szukać partnerów do wspólnych rozgrywek lub po prostu podzielić się historiami ze swojego dywizjonu, ten tag jest dla was. Dywizjony to społeczności graczy, które grają razem, rywalizują i współpracują. Dołączcie do dyskusji!

Strefa Fana: Wszyscy mamy swoje ulubione aspekty gry, a strefa fana to miejsce, gdzie możecie dzielić się swoimi pasjami i twórczością. Pokażcie swoje sztuki, modyfikacje, filmy czy historie związane z War Thunder. Odkrywajcie i inspirujcie innych fanów gry.

Offtopic: Czasami potrzebujemy chwili odpoczynku od wojennych szaleństw. Ten tag jest dla was, jeśli chcecie porozmawiać o innych tematach niezwiązanych bezpośrednio z grą. Rozmawiajcie o filmach, muzyce, hobby czy o czymkolwiek innym, co was interesuje.

Łączenie dwóch tagów: Możecie połączyć dwa tagi, aby jeszcze precyzyjniej określić temat swojego posta. Na przykład, jeśli chcecie poruszać temat lotnictwa oraz dyskutować na temat taktyk w trybie zręcznościowym, możecie użyć tagów “Lotnictwo” i “Dyskusja - Bitwy AB”. To pozwoli innym użytkownikom łatwiej znaleźć i uczestniczyć w dyskusji, która ich interesuje.

Nie zapomnijcie również, że tagi są używane nie tylko do tworzenia postów, ale również do wyszukiwania konkretnych tematów. Dzięki nim możecie szybko znaleźć interesujące was dyskusje, porady czy informacje.

Mam nadzieję, że wprowadzenie nowych tagów ułatwi wam znalezienie i tworzenie treści, które was interesują. Zachęcamy do używania odpowiednich tagów, aby posty były lepiej zorganizowane i łatwiej znaleźć odpowiednie tematy do dyskusji. Dzięki temu możemy razem budować silną społeczność War Thunder!

Walczcie mężnie i cieszcie się grą!

3 Likes

Czemu nie porobicie działów tak jak na starym forum? Bo przez te tagi się zrobi większy nieporządek niż jest.

2 Likes