Největší CZ/SK Squadrony?

Ahoj,
chtěl bych vstoupit do Squadron, kvůli odemykání Squadron vozidel, protože stejně jedu i Battlepass a Eventy.

Z dávné zkušenosti z WoT vím, že je fajn být v české Squadron a občas dát Squadu.

Jsou tu nějaké vhodné aktivní CZ/SK Squadrony?

Ano, su CZ/SK squadrony ktore su dost velke napr.: CZSKA kde som ja a je nas tam 126 takze mas 2 miesta volne na pripojenie sa k Squadronu =CZSKA= mas aj dost velku aktivitu na vyskum Squadronovych vozidiel

1 Like

Koukám, že je nutná účast na klanových bitvách:-/ Jak moc se to řeší?

Kdyby měl někdo stejnou otázku, tak nejaktivnější CZ/SK Squadron pro grind Squadron strojů je CSBB.

Případně ještě CZAS.

Všechny aktivnější, co jsem našel, mají požadavky Discord nebo účast v klanových bitvách.

@AntiCommie_KGRP má squadronu právě pro zkoumání squadron strojů. Bez požadavků…
Ale nevim, jestli je to ještě aktivní…

Je to aktivní, a zrovna je i pár volných míst. Svaz bez klanovek a jakýchkoliv požadavků - krom občasné aktivity. Kdo chce, může si teď poslat žádost o vstup.

1 Like

Na mě nekoukej, já si zůstanu ve svý Harlech-only… :)

Je to CZ/SK? Máte Discord?

Mezinárodní, ale je tam dost CZ/SK. Discord ani další podobný věci nejsou, svaz je čistě jen pro výzkum svazových strojů pro ty lidi, co si chtějí jen vyzkoumat stroje a nechcou se nechat buzerovat s klanovkama, povinným chozením na Discord a dalšíma svazovýma aktivitama. A co si tam hráči domluví mezi sebou, nebo jestli hrají spolu “čety”, to už je čistě jen jejich věc.

Za mě asi TGM (jestli ještě hrají), CSAF.