Najlepsze wyniki

Zakładam temat na wzór tego co było na starym, a teraz nie ma.

Aż sobie odpaliłem powtórkę, żeby to zobaczyć. Zostawiam dla własnej potomności: obecny osobisty rekord tak jak na obrazku - 1,53km.

z pezety sproboj ;)

Ubić latadło z działka pif paf to jak wygrać w totka. Chociaż ostwind II (nie mylić z I) to jest jeszcze w miarę użyteczny. Są gorsze pojazdy. Tym nie mniej:

Tak jakby wygrać, chociaż finalnie przegrać.

Takie coś mi się zrobiło. Bez zgonu, bez zniszczenia modułów, załoga nietknięta. Raz ostrzelany i nawet farby nie zadrapało.
U mnie 10 killów to rzadkość, ostatni raz rok temu. Chyba jeszcze przed “Skill Bonus”, który tutaj nie robi mi różnicy, bo załogę na tym czołgu mam ACE 100%.

statystyki: 20240508

Nagram i wrzucę na YT. Czasami oglądam stare powtórki i myślę sobie: “Kurła, kiedyś to było”.

edit: Jestem zdolny. Wykasowałem sobie trzy powtórki: 5, 6 i 10 (ww. opisana) killów.
Ostatnią odzyskałem z powtórek serwerowych. Przy okazji wyeliminowałem problem oczekiwania na doładowanie plików powtórki, co powoduje brak płynności odtwarzania.

edit:

bitewka: 20240508-234626 GRB-RU 0-10-1-0_3w T-34-57"

This text will be hidden

3 Likes

Robiłem zadanie dzienne za 3 pkt. i tak mi się zrobiło.

statystyki: 20240519-201008 GRB-IT 6-0-1-0_8f R3 T20 FA-HS

Nagram powtórkę i wrzucę na YT. Chociażby tylko dlatego, że w pewnym momencie zrobiło się bardzo zabawnie. Było piekło lotnicze. Oj piekło, piekło, ale nie mnie :-D
Nawet dostałem nagrodę “Boner Breaker”.

O beznadziejnym punktowaniu gry AA chyba wiele nie trzeba mówić. Za ww. bitwę (6 killi, 1 asysta, żywy do końca) mam 76%. Za poprzednią bitwę (4 kill, 1 asysta, 1 śmierć) mam 83%. Obie bitwy przegrane. W kontekście zadania w Battle Pass, Holmgang (min. 1 kill, min. 70% aktywności).

Nie przypominam sobie abym wcześniej jednym pociskiem zniszczył 2 czołgi równocześnie, aż w końcu się udało :-)

shot 2024.06.22 11.31.07

1 Like

Dostałem w ramach logowania jakieś błogosławieństwo, bo wpadła paczka wzmocnień na 150, 300 i 2x500 wszystko na SL. No i jedna 500 siadła jak złoto.

Tak to można grać. :)

1 Like

Dawno mi tyle nie siadło na ARB

1 Like