Nagrody za codzienne logowanie

Hej.
Chcę od razu zaznaczyć że nie jestem hardkorowym graczem - zachęciły mnie filmy Dollara na YT. Generalnie WT ma znacznie niższy poziom wejścia niż WoT - łatwy i szybki postęp badań (przynajmniej na koncie premium), przejrzyste zasady szkolenia załóg, łatwe niszczenie pojazdów przeciwnika.Natomiast nagrody za codzienne logowania wydają się cokolwiek gówniane - zazwyczaj 10 lub 15% do zarobku/punktów badań na bitwę, rozumiem że dostaje się je za samo logowanie ale otrzymanie takiego “prezentu” bardziej denerwuje niż motywuje do odpalenia bitwy. Chciałbym zapytać o nagrody z dużych trofeów - jaka jest szansa na wylosowanie jakiejś sensownej nagrody? Moje krótkie doświadczenie wskazuje że będzie to coś równie bezużytecznego jak Uniwersalne ponowne użycie. Pomimo naprawdę niewielkiego stażu w grze mam już ich w okolicy 40.

Zapasowe użycia oszczędzają srebrne lwy na naprawach i przyspieszają zdobywanie kamuflaży. Losowania nagród za logowanie są losowe, więc kiedyś doczekasz się ciekawszych trofeów. Logowania codzienne mają najwięcej sensu w odniesieniu do Battle Pasa - teraz dostajesz za nie dwa punkty, bo jest jeszcze początkowy okres, ale w końcówce będzie to po pięć punktów na dzień.

Świeżemu graczowi może bardziej dopisuje szczęście.
Ogólnie te losowania nagród, to tylko animacja. Nagroda jest przyznana po wciśnięciu przycisku “odbierz nagrodę”, a reszta to tylko animacja - żeby podkręcić napięcie ;)
Ja loguję się codziennie od ponad 3 lat i kilka razy wylosowałem 1mln SL, czasem mniej, a przeważnie losuję ponowne użycie z ogromnego trofeum albo. Teoretycznie można jeszcze wylosować jakąś maszynę premium, ale ja nigdy takiej nie wylosowałem. Co najwyżej 100 czy 200 złotych orłów. Z dużego trofeum przeważnie losuje mi zakłady+boostery.

1 Like

Są jeszcze trofea bitewne - chyba wpadają randomowo. Tu też można zdobyć srebrne lwy, albo zapasowe użycia, albo talizman lub moduł do jakiejś maszyny, czasem booster - więcej nagród nie pamiętam.

zwyjke wpada jakis szajs, dzis mi sie trafil booster 150% exp to nawet cos zagralem…
2 x wpadlo po 100 złotych wron, daaawno temu

Ogólnie to nagrywam chyba wszystkie “ogromne trofea” mniej więcej od roku. Muszę to kiedyś zmontować i wrzucić na youtube.

mnie tam najbardziej smieszylo jak wiedzialem co dostane zanim sie zakrecilo…kiedys robilem skriny teraz nawet mi sie nie chce

Ja po bitwie wiedziałem, że dostanę dużo kasy, bo nagle mi się dużo SL pojawiało, a po chwili losowanie trofeum bitewnego z SL :)

dokladnie :) po logowaniu a przed losowaniem tez sie stan konta potrafil zmienic