Nadciąga Tropikalna Burza, 13. sezon Przepustki Bitewnej!

Pobierz tapetę:

Nadchodzi sztorm! Nowozelandzki Strikemaster Mk.88 przelatuje nad dżunglą, siejąc absolutne spustoszenie niczym tropikalna burza. Ten samolot szturmowy o napędzie odrzutowym jest główną nagrodą w nowym sezonie! To wersja stworzona przez brytyjską firmę BAC specjalnie dla Sił Powietrznych Nowej Zelandii.

Aby otrzymać nagrody z Przepustki Bitewnej, musisz regularnie logować się do gry oraz wykonywać zadania i wyzwania. Za każdy poziom Przepustki Bitewnej otrzymasz nagrodę, czy to ikonę gracza, ekran ładowania, tytuł, naklejki, dekoracje, czy też 3 zupełnie nowe pojazdy premium!

Przepustka Bitewna, sezon 13

25 października — 24 stycznia

Nagrody sezonowe

W każdym sezonie pojawia się nowy zestaw nagród. Zobacz pełną listę w zakładce Przepustka Bitewna. Jest zlokalizowana w hangarze, możesz też zajrzeć na naszą wiki. Oto najważniejsze nagrody sezonu 13:

HMS Gay Archer

Wielka Brytania, era III, Premium

Uniwersalna łódź patrolowa z armatą Bofors kal. 40 mm na dziobie, działkiem kal. 20 mm na rufie oraz 2 torpedami. HMS Gay Archer z pewnością będzie ciekawym dodatkiem dla brytyjskiej floty przybrzeżnej!

Breda 90/53

Włochy, era III, Premium.

Ręcznie ładowane działo przeciwlotnicze kal. 90 mm, zamontowane na wojskowej ciężarówce. Wzorowane na niemieckich konstrukcjach. Z tego powodu Breda 90/53 jest jednym z najlepszych dział w swojej klasie!

Strikemaster Mk.88

Wielka Brytania, era IV, Premium

Lekki, kompaktowy samolot odrzutowy, który idealnie sprawdzi się w roli wsparcia. Pomimo niewielkich rozmiarów Strikemaster Mk.88 wciąż może zadać cios, ponieważ przenosi pokaźny ładunek bomb i rakiet. Czysta przyjemność!