Magyar gyári tartalmak fóruma! /Forum of Original Hungarian Contents/

hát én fetrengtem a nevetéstől amikor meghallottam a magyar hangokat vicces lett

“Szabót betölteni” xD

Jöhetne új magyar ág vagy egy új renszer ahol jobb a balance

igazából ez is a probléma vannak nemzetek amik gyengék nincsenek egyensúlyban alig van járműve.

Most értem hogy hasonló a zászlónk így erősítsük meg a nyomorék olszkolbászosokat de mi értelme amikor semmi közünk nincs egymáshoz teljesen különálló volt a világháborúban is mindenki a németektől lopott javarészt és utána mi át is álltunk oroszra akkor mi lenne a nagy közösség nem értem azt se minek erőlködni.

Hát nem értelmesebb lenne egy évszámozás???+ BR szintek a szövetségekhez viszonyítva meg a háborúkhoz iraki, arab-izraeli, Koreai, II. világháborús stb…
Színterekkel de jól meghatározott BR-el ahova több járművet kényszerítenék ki ha csatába akar valaki menni.
Egy top BR-t de kötelező hozni légvédelmet is meg kisebbb taligákat nincs szabadon választott b+ behozza a nagy BR-t pl: ami prémium 11.3 T-80UK aztán kilövik szia szevasz köszönjük jó játék volt persze gazdag vagy hozol még tartalékot és ennyi persze oroszból még ott a su25 vagy Ka52 okés de a többinél nem sok ütőképes masina van és akkor ilyen lesz a játék bejön 2 körre vagy 3 más meg 5-6-7x is mert minden szarja van már ezt nem nézi a matchmaking és akkor csodálkozunk szar a játék.

1 Like