Łatka serwera 25.07.2023 (Harmonogram)

  • Dodano rekompensatę za automatyczne naprawy pojazdów i automatyczne uzupełnianie amunicji po bitwach dla właścicieli kont premium. Aby otrzymywać rekompensatę za naprawy i amunicję, należy zaznaczyć pola "Automatycznie naprawiaj wszystkie pojazdy po bitwie" i "Automatycznie kupuj zużytą amunicję po bitwie" w oknie badań przed bitwą. Rekompensata wydatków jest obliczana na podstawie tego, ile zarobiłeś podczas sesji, z wyłączeniem kar za zniszczenie sojuszników (nie są one rekompensowane). Rekompensata wydatków jest dodawana do listy nagród po zakończeniu bitwy i jest wyświetlana na ekranie statystyk bitwy oraz w osobistych wiadomościach zawierających wyniki bitwy.
  • Koszty naprawy pojazdów zniszczonych przez sojuszników zostały wyłączone. W trybach, w których nie ma napraw, ale odradza się parami (takich jak Powietrzne SB), jeśli sojusznik zniszczy pojazd, następne odrodzenie w tej sesji w tym samym pojeździe będzie darmowe.
  • Do okna wiadomości osobistych dodano tabelę nagród z lepiej wyświetlanymi wynikami bitew. Szczegółowy dziennik jest dostępny tylko w głównych trybach gry: zręcznościowe, realistyczne i symulacyjne bitwy naziemne; zręcznościowe, realistyczne i symulacyjne bitwy powietrzne; zręcznościowe i realistyczne bitwy morskie; Bitwy śmigłowców.
  • Dodano możliwość kopiowania szczegółowych wyników bitew do schowka, aby udostępniać je online lub analizować.
  • Przy zakupie pojazdów premium lub pakietów gracze otrzymają teraz określoną liczbę zapasowych użyć, która zależy od ery maszyny i jest wyświetlana przed zakupem.
  • Gracze otrzymają teraz punkty misji za pomoc w naprawie lub gaszeniu pożarów dla swoich sojuszników. W bitwach naziemnych za każdą pomoc w naprawie gracz otrzyma 40 punktów misji do 10 razy na mecz oraz 150 punktów za każdy ugaszony pożar (bez ograniczeń). W bitwach morskich gracz otrzyma 10 punktów za każdą naprawę, do 10 razy na sesję.
  • Kiedy strzelec zostanie ogłuszony, dowódca czołgu przejmie kontrolę nad systemem kierowania ogniem z pewnym opóźnieniem. Dowódca przejmujący kontrolę jest oznaczony okrągłym wskaźnikiem wokół wskaźnika wymiany strzelca. Dowódca bez opóźnienia przejmie system kierowania ogniem, jeżeli w momencie ogłuszenia strzelca używa swojego celownika.

Powyższy rejestr zmian odzwierciedla główne zmiany w grze w ramach tej aktualizacji. Niektóre aktualizacje, dodatki i poprawki mogą nie być wymienione w dostarczonych uwagach. War Thunder jest stale ulepszany, a określone poprawki mogą być wdrażane bez aktualizacji klienta.

2 Likes