KW-2 (ZiS-6) i dekoracja z okazji Dnia Czołgisty!

Pobierz tapetę:

Siły pancerne i zmechanizowane odegrały kluczową rolę w zwycięstwie ZSRR w II wojnie światowej. Na ich cześć w 1946 roku ustanowiono święto zawodowe czołgistów i konstruktorów czołgów. Jest ono obchodzone w każdą drugą niedzielę września, upamiętniając przełamanie radzieckich sił pancernych podczas Operacji Wschodniokarpackiej, która miała miejsce 11 września 1944 roku.

Aby uczcić Dzień Czołgisty, radziecki ciężki czołg eksperymentalny KW-2 (ZiS-6) będzie dostępny do kupienia za Złote Orły

image

Od 8 września (15:00) do 12 września (9:00) radziecki KW-2 (ZiS-6) będzie tymczasowo dostępny za Złote Orły.

Jest całkiem imponujący: sześciu członków załogi, przyzwoita prędkość oraz oczywiście działo ZiS-6 z pociskami, które z łatwością przebijają pancerz wroga i zadają duże obrażenia.

Dekoracja "Hełm czołgisty z noktowizorem"

Od 8 września (15:00) do 12 września (9:00) wygraj 5 bitew przy użyciu pojazdów opancerzonych ZSRR, aby otrzymać dekorację "Hełm czołgowy z noktowizorem".

Ukończ zadanie w losowych bitwach, z wyjątkiem misji Nieskończonej Konfrontacji i trybu [Szturm]. Śledź swoje postępy w hangarze, klikając na Nick → Osiągnięcia → Święta → Dzień Czołgisty.

Dekoracja "Hełm czołgisty z noktowizorem"

Dekorację można znaleźć w zakładce Dekoracje → Hełmy w menu Dostosowywania.

Recenzja Wiki: KW-2 (ZiS-6) i jego oznaczenie

Od 8 września (15:00) do 12 września (9:00) rozegrajcie 3 bitwy KW-2 (ZiS-6), aby otrzymać specjalną oznaczenie "Wiki approved: KW-2 (ZiS-6)".

Ukończ zadanie w losowych bitwach, z wyjątkiem misji Nieskończonej Konfrontacji i trybu [Szturm].

Śledź swoje postępy w hangarze, klikając na Nick → Osiągnięcia → Święta → Dzień Czołgisty.

“Wiki Approved: KV-2 (ZiS-6)” "Wiki Approved: KW-2 (ZiS-6)"

Oznaczenie można znaleźć w zakładce Oznaczenia → Inne → Różne w menu Dostosowywania.