Już naprawione! Nr 91

W tej sekcji omówimy bardziej szczegółowo prace nad ulepszeniami i poprawkami w grze z ostatnich dwóch tygodni. Jak zawsze dziękujemy za zgłoszenia błędów!

Jeśli znalazłeś błąd, który chciałbyś zgłosić, możesz to zrobić na naszej społecznościowej platformie zgłaszania błędów.

Drzewo!

image

Czy to ptak? Czy to samolot? Nie, drzewo zdecydowało się latać po zderzeniu z czołgiem.

Przy odpowiednim przyspieszeniu czołg sprawiał, że drzewa zapominały o swojej masie i leciały do przodu niczym źdźbła trawy, a nawet obracały się wokół własnej osi. Wyglądało to imponująco, ale było zbyt komiczne i, co najważniejsze, nierealistyczne. Zidentyfikowano więc i wyeliminowano przyczynę takiego zachowania.

“Kryj się kto może”

image

Zbliża się samolot z bombą atomową! Wojska pancerne kontynuują bitwę, a piloci wszystkich pobliskich samolotów lecą, aby przechwycić bombowiec i zapobiec eksplozji… Ale czy na pewno? Dlaczego nikt nie przygotowuje się na to wydarzenie?

Okazuje się, że syrena, mająca ostrzegać o pojawieniu się bombowca atomowego nie zawsze działała. Jak to? Osoba odpowiedzialna za bezpieczeństwo antynuklearne została upomniana, a syrena została przywrócona do użytku i będzie już działać prawidłowo.

Nie powinienem był wybuchnąć!

image

Naprawiliśmy kilka przypadków, w których eksplozje trafiały załogi czołgów, gdy nie powinny.

Pierwszy przypadek dotyczył czołgów Challenger Mk.3 i Challenger DS. Amunicja podkaliborowa w wieżyczce nie miała wybuchać po trafieniu, ale raz za razem trafienia w bok wieżyczki unieruchamiały czołg. Drugi przykład dotyczy T-90M. Jego zewnętrzne, odporne na eksplozje zbiorniki paliwa nie powinny powodować obrażeń u załogi, ale z powodu błędu tak się działo.

Jedno kliknięcie mniej

Staramy się, aby War Thunder było wygodniejsze we wszystkich możliwych sytuacjach. Tym razem zajęliśmy się oknem zakupu pojazdu.

Co jeśli nie chcesz przydzielać załogi w czasie zakupów? Na przykład, jeśli zakup jest tylko pośrednim ogniwem na drodze do naprawdę pożądanej technologii. Dodaliśmy możliwość zakupu pojazdu bez wybierania załogi. W ten sposób można zaoszczędzić sobie klikania i szybciej przejść do dalszych zakupów - do kwestii personelu można wrócić później.

To nie wszystko

Pełną listę poprawek można znaleźć w osobnych rejestrach zmian. Poprawiono błędy w opisie niektórych modułów pojazdów opancerzonych, ikona „pik” nie będzie już pojawiać się na pojazdach bez powodu, a okno otwierania skrzynki z narzędziami stało się piękniejsze.

Wszystkie aktualizacje i ich dzienniki zmian można znaleźć tutaj.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystkie zgłoszenia przesłane za pośrednictwem naszej społecznościowej platformy zgłaszania błędów.