JH-7A: Latający Lampart

Chińskie drzewo badań lotnictwa otrzyma wyjątkowy bombowiec odrzutowy JH-7A, który jest wyposażony w zaawansowaną awionikę i doskonałe możliwości uzbrojenia, wystarczające, aby wzbudzić strach w każdym wrogu, którego napotka!

JH-7A: Odrzutowy myśliwiec bombardujący dla Chin na erze VIII!

Cechy:

 • Duża prędkość maksymalna!
 • Duży wybór broni dodatkowej.
 • Bomby naprowadzane laserowo.

image

Historia maszyny

Po kilku latach prac rozwojowych Chiny sfinalizowały rozwój własnego myśliwca bombardującego JH-7, który spełniał wszystkie wymagania stawiane przez dowództwo ChAL-W dla samolotu mającego zastąpić przestarzałego Q-5. W 1999 roku, zgodnie z rozkazami Centralnego Komitetu Wojskowego, rozpoczęto prace nad stworzeniem ulepszonej wersji JH-7. Ten szeroko zakrojony program modernizacji obejmował 303 zmiany, w tym ulepszenie systemu kierowania ogniem poprzez wprowadzenie cyfrowego elektronicznego systemu celowniczego, a także zwiększenie zasięgu broni podwieszanej. Ten zmodernizowany myśliwiec bombardujący, obecnie oznaczony jako JH-7A, odbył swój pierwszy lot w 2002 roku i rozpoczął służbę w październiku 2004 roku. Samoloty JH-7A nadal służą w Chińskich Siłach Powietrznych.

Poznaj JH-7A

JH-7A, który pojawi się w War Thunder w ramach dużej aktualizacji “Kings of Battle”, będzie chińskim myśliwcem odrzutowym najwyższej ery, wyposażonym w broń do wykorzystania w bitwach powietrznych i naziemnych. Przyjrzyjmy się szczegółom!

Ciekawostka: JH-7A jest również znany jako FBC-1 “Flying Leopard” (Fei Bao w języku chińskim) jako wariant eksportowy. FBC to skrót od Fighter-Bomber Supersonic (C oznacza Chāo w języku chińskim, co oznacza naddźwiękowy w języku polskim)!

Pierwotnie zaprojektowany w celu zastąpienia starzejącej się floty samolotów Q-5, JH-7A został zaprojektowany jako wszechstronny myśliwiec bombardujący, zdolny do przenoszenia fantastycznych opcji uzbrojenia w postaci bomb naprowadzanych laserowo i pocisków powietrze-powietrze. W grze JH-7A będzie przenosić pociski powietrze-powietrze krótkiego zasięgu PL-5С z ulepszonym systemem naprowadzania. Co więcej, JH-7A będzie również w stanie przenosić świetny, wszechstronny pocisk powietrze-powietrze PL-8, który jest jednym z najskuteczniejszych pocisków w grze!

Pobierz tapetę:

Czy wiesz, że? Wygląd JH-7A może wydawać się dość przestarzały, ale nowoczesne materiały i kompozyty są szeroko stosowane w konstrukcji tego samolotu!

Jednym z czynników programu modernizacji JH-7A było zwiększenie liczby węzłów uzbrojenia i wprowadzenie nowego typu broni. Tak więc, oprócz bomb, rakiet niekierowanych i pocisków powietrze-powietrze, JH-7A może również przenosić LS500J i najcięższą w chińskiej ofercie bombę naprowadzaną laserowo LS1000J dzięki dodaniu stacji celowniczej. Aby ułatwić celowanie bombami i rakietami niekierowanymi, JH-7A posiada również bardzo przydatny komputer balistyczny.

image

W meczach: Pro-wskazówki podczas korzystania z JH-7A autorstwa Jana (Copsi), Marketing Managera WT: “Ponieważ JH-7A jest dość duży, dobrym pomysłem może być powstrzymanie się od walki powietrznej z pierwszym samolotem wroga, jaki zobaczysz. Ale później, ponieważ jest w stanie przenosić PL-5, i PL-8, chińską wersję Pythona 3, nie będziesz miał większych problemów w walce powietrznej! Spora ilość flar to świetny dodatek, o ile dostrzeżesz zbliżających się wrogów. Możliwość używania precyzyjnych bomb na dużych wysokościach to ogromny krok naprzód w porównaniu z Q-5, więc wykorzystaj to na swoją korzyść, aby unikać pojazdów przeciwlotniczych tak często, jak to możliwe”.

Ten wyjątkowy odrzutowy myśliwiec bombardujący pojawi się w grze w chińskim drzewku lotniczym w ramach aktualizacji “Kings of Battle”. Do tego czasu wypatrujcie innych blogów deweloperskich, cieszcie się meczami i do zobaczenia wkrótce!

Możesz znacząco przyspieszyć badanie JH-7A za pomocą tego zestawu premium:

Zestaw J-7D

ZESTAW ZAWIERA:

 • J-7D

 • Konto premium na 20 dni

 • 2500 Złotych Orłów

 • 69.99 SKLEP

Rozpocznij badanie chińskich pojazdów z tym zestawem startowym:

Chiński zestaw startowy

ZESTAW ZAWIERA:

 • M3A3 (1st PTG)

 • Curtiss Hawk H-81A-2

 • Konto premium na 7 dni

 • 120000 Srebrnych Lwów

 • 9.99 SKLEP