Jaki pierwszy czołg premium

Witam! Panowie, gram w WT od czasu do czasu, gram czołgami nacja ZSRR, i mam klasyfikacje 4,7 i chciałbym mieć jakąś premkę,żeby zarabiać trochę więcej, czy może jeszcze trochę poczekać podciągnąc ten BR i kupić is 6?

Ogólnie to tak:

Premium pojazd farmi dobrze tylko +1 Era(i wszystkie poprzednie). Więc jak kupisz na tej samej erze co masz, czyli pewnie III, to wyfarmisz nim tylko erę IV. Weź to pod uwagę.

Czekanie aż dojdziesz na ten sam BR co masz premkę jest kontrproduktywne z powodu wymienionego w poprzednim punkcie.

IS-6 jak najbardziej fajny czołg, chociaż dostał lekkiego nerfa swego czasu poprzez podniesienie BR. Osobiście bym raczej brał T-55AM-1 i leciał na backupach w bitwach. Oba czołgi mają fajne presety do zrobionia, ale 8.7 pozwala Ci zabrać Mi-24(premkowego lub drzewkowego) no i wydaje mi się, że preset będzie miał ciekawsze pojazdy.

Jeszcze dwie rzeczy:

  1. Jeżeli kupujesz to dobrze poczekać do maja(o ile Cię nie ciśnie) bo będą zniżki na pojazdy.
  2. Jeżeli nie masz konta premium to lepiej kupić konto premium(na zniżkach w maju będzie rok za 40 GJN/USD/EUR)

Nie mam ciśnienia na te czołgi premium na razie więc tak jak radzisz poczekam do maja a na razie pogram poprostu sobie na premium