Jak postować w sugestiach?

Stworzyłem polskie drzewko ground od rank 1 do samej gory na polskich pojazdach zapostowalem czekalo na moderatora i pozniej zniklo. Niby mam 2 posty stworzone i 2 notifikacje i jak klikne w moje posty albo notifikacje to tam nic nie ma o.O Trzeba miec jakies specjalne uprawnienia czy może to admin postuje jak ma ochtotę :D ?

Swoją drogą łapcie:

Drzewko oczywiscie ma pełny opis
Ps. Jak pisze na tym forum to czuje sie jak bym cofnął sie o 20 lat do php przemo

Tutaj masz link do tematu jak tworzyć sugestie: Rules, Guidelines & Tips For Creating Suggestions (Check Before Creating A New Suggestion!)

Dziękuje szczerze mówiąc szukałem tych zasad i nie mogłem ich odnaleść ale dziwne ze nie dostalem jakiegos powiadamienia ze denied z powodu zasad czy cos bo nie wiem o co chodzi. Dzięki

Po stworzeniu posta w dziale sugestii, wszystkie są przeglądane przez moderatorów zanim pojawią się publicznie.

U Ciebie problemem mogły być swastyki na obrazku.

1 Like

Rzeczywiscie ganjin uzywa troszke “innej” flagi wlasnie sprawdzilem na wszelki to szybciutko przerobie

Edit: podmienione

Dziękuję i w takim razie wczytam się jeszcze w zasady i poprawie co nieco, oczywiscie tez biore pod uwage jakies fajne pomysly sugestie. Dozbieram tez wiecej informacji i szczegolow na temat calkiem nowych pojazdow

Jak Ci się uda tego posta zamieścić, napisz jak to zrobiłeś, bo ja wielokrotnie próbowałem i wszystko zostało usunięte, a powiadomienie jest zepsute. Pojawia się ikonka, że mam nowe powiadomienie, ale jak je klikam, to nic się nie dzieje.

Tak zrobię, napisałem do moda i odpowiedział mi jakie były błędy w poście także będę miał jeszcze sporo pracy aby spełnić wymagania. Generalnie błąd polegał na tym że linkowalem do stron zewnętrznych a zdjęcia oraz opisy powinny być jakoby niezależne na forum. Mod podał mi przykłady jak to powinno wygladac