Halloween w War Thunder!

Nadszedł sezon halloweenowy, co oznacza, że nocne bestie - czarne koty, nietoperze i zabójcze ślimaki - przybyły do War Thunder, aby świętować Halloween! Weź udział w wydarzeniach o tematyce Halloween, zdobądź unikalne oznaczenia i udekoruj swoje pojazdy, aby poczuć świąteczny nastrój.

Kiedy: Od 27 października (14:00) do 1 listopada (9:00)!

Trofea Skrzynia umarlaka i Kocioł czarownicy są ponownie dostępne do kupienia w sklepie w grze! Można w nich zdobyć halloweenowe oznaczenia i dekoracje. Pojawiły się również dwa nowe oznaczenia: “Wściekły czarny kot” i “Nietoperz”!

Oznaczenia w Skrzyni umarlaka

image

Oznaczenia “Wściekły czarny kot”

image

Oznaczenia “Nietoperz”

image

Oznaczenie “Ślimak zabójca”

image

Oznaczenie “Ogniste Oko”

Wydarzenie naziemne: „Wyścig po mrocznym szlaku”

Oznaczenia ze Skrzyni Umarlaka można również zdobyć w wydarzeniu M18 "Witch Tank" za 300 punktów rankingowych! Wybierz się na szybką przejażdżkę po przerażających miejscach tym strasznym pojazdem i odbierz nagrodę!

Wydarzenie lotnicze: „Polowanie na wiedźmy”

Oznaczenia można zdobyć również w wyścigu samolotów Po-2 “Night Witch”. Manewruj między skalistymi klifami, atakuj przeciwników i staraj się przeżyć: 300 punktów rankingowych nie zdobędzie się samo!

Ponadto 1000 pilotów z najwyższą oceną w wyścigu samolotów “Polowanie na wiedźmy” zostanie nagrodzonych specjalnym samolotem Po-2 dla ZSRR. Nagroda ta zostanie rozdana 48 godzin po zakończeniu wydarzenia. Możesz śledzić swój ranking, klikając przycisk “Nagroda” w oknie “Wydarzenia”. Czas aktualizacji tabeli liderów wynosi około 15 minut.

Tak więc, zacznij grać i świętuj upiorny sezon ze stylem w War Thunder!

Jak oni się nie wstydzą po raz kolejny dawać ten wyścig z zepsutym od prawie 10 lat modelem kolizji?

1 Like

Nie wiem na co patrzę. Ciemno jak w dupsku Ponurego Żniwiarza. Wystarczyłoby by mi rozjaśnienie hangaru, ale chyba się nie da. Nadeszła pora, by zainteresować się modyfikacjami hangarów z WT Live.

petra hangar tool jest spoko