Fair Play: Maj 2024

uk_repair_940_be6829ff5ea5238206d286ca19

Nie ustajemy w wysiłkach, by zwalczać oszustów w War Thunder. System Easy Anti-Cheat monitoruje ewentualne użycie niedozwolonego oprogramowania i uważnie analizujemy zgłoszenia od graczy. Możesz skorzystać z usługi powtórek na naszej stronie internetowej, aby zgłosić nam graczy, którzy naruszyli Warunki korzystania z usługi i Umowę licencyjną gry.

Zbanowane konta

Przez pierwsze dwa tygodnie maja 2024 r. zablokowaliśmy 3 468 kont, które naruszyły regulamin. W szczególności punkt 3.2.3 EULA, a mianowicie automatyzacji rozgrywki (przy użyciu botów) i oprogramowania do oszukiwania. Dla pełnej przejrzystości publikujemy listę tych graczy.

Lista będzie dostępna przez dwa tygodnie od opublikowania artykułu

Rekomendacje

Ustaw silne hasło do swojego konta i włącz dwustopniowe uwierzytelnianie w swoim profilu - to ochroni Twoje konto przed oszustami. Nie korzystaj z niedozwolonych modyfikacji klienta i nigdy nie udostępniaj nikomu informacji o swoim koncie!

Zespół War Thunder

2 Likes

KV-1E i ZiS-5 jest łatwiej zniszczyć niż M4. Coś tu jest ściemą. Albo mechanika, albo BR, albo błędy modelowania pojazdu, albo coś z amunicją, albo MM, albo Fairy Play albo wszystkiego po trochu. Przecież są one porównywalnie o ile nie łatwiejsze do zniszczenia niż T14.
Ja rozumiem, że na wyższych erach ciężkie czołgi to przeżytek, ale żeby na niskich? Stawiam klocka na chodniku, że gracze, którzy z palcem w dziurze robią 8-12 killów przy jednej śmierci są najbardziej Fairy Play.

edit: Wyłączenie Commonwealth of Independent States (gdy nazywało się RU) kiedyś pozwalało ukrócić podejrzane sytuacje, teraz bez różnicy. Może jakieś nowe poziomy dna.