Fair Play: Luty 2024

Cześć wszystkim. Po pierwsze, chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność tym z was, którzy przesyłają raporty o naruszeniach w grze i w ten sposób informują nas o nieuczciwych działaniach niektórych graczy. Głęboko doceniamy waszą gotowość do wspierania uczciwej gry we wszystkich obszarach gry.

Chcielibyśmy poinformować graczy trybu symulacyjnego i zwrócić uwagę na naruszenia, które zaobserwowano w tym trybie. Niektórzy gracze wykorzystywali funkcję lobby do przeprowadzania ustalonych i zaaranżowanych meczów, a ich działania pozwalały im uzyskać wynik misji poprzez oszustwo, co zakłóca uczciwą grę w tym trybie.

Aby przeciwdziałać takim przypadkom w Bitwach symulacyjnych, punkty misji nie będą już przyznawane za atakowanie wrogiego samolotu na lotnisku, który nie zdobył żadnych punktów misji od czasu odrodzenia. Ma to zapobiec łatwemu zdobywaniu punktów misji w tym trybie przez graczy stosujących match-fix.

Oprócz tego przeprowadziliśmy dokładną analizę otrzymanych raportów i podjęliśmy decyzję o trwałym lub tymczasowym zbanowaniu 933 kont graczy, którzy naruszyli punkty 6.1.2 i 6.1.4 Zasad gry War Thunder (wykorzystywanie bugów, błędów i niedoskonałości gry oraz działania naruszające zasadę fair play). Dla pełnej przejrzystości publikujemy pełną listę tych graczy.

Lista ta będzie dostępna przez dwa tygodnie po opublikowaniu tej wiadomości.

Dziękujemy za wsparcie i wyrozumiałość!

Zespół War Thunder

1 Like