Fair Play: Grudzień 2023

uk_repair_940_be6829ff5ea5238206d286ca19

Nikt nie lubi oszustów. Nadal aktywnie z nimi walczymy - i chcemy podziękować tym, którzy aktywnie pomagają nam w tej sprawie. Liczba naruszeń zidentyfikowanych i zbanowanych kont w ostatnim czasie znacznie wzrosła - a wraz z nią oczywiście uczciwość wszystkich bitew!

Zbanowane konta

W ciągu ostatniego miesiąca zablokowaliśmy 6 818 kont, które zostały uznane za naruszające regulamin. W szczególności 3.2.3 umowy EULA, a mianowicie w zakresie automatyzacji rozgrywki (przy użyciu botów) i oprogramowania do oszukiwania.

Dla pełnej przejrzystości, opublikowaliśmy pełną listę zbanowanych graczy. Lista ta będzie dostępna w ciągu dwóch tygodni od publikacji.

Rekomendacje

Ustaw silne hasło do swojego konta i włącz dwustopniowe uwierzytelnianie w swoim profilu - to ochroni Twoje konto przed oszustami. Nie korzystaj z niedozwolonych modyfikacji klienta i nigdy nie udostępniaj nikomu informacji o swoim koncie!

1 Like

To tę grę da się zhakować? Ale jak to? Przecież cała obsługa przez lata twierdziła, że to niemożliwe :O Sam byłem wysłany na karny obóz reedukacyjny, że przecież oszustów w tej produkcji nie ma i nie może być. A teraz dowiaduję się, że zostałem niesłusznie skazany? Przewidujecie jakieś odszkodowania, na przykład, no nie wiem, zwykłe “Przepraszamy, to było głupie, mieliście rację”?

3 Likes

Na kajakach chwilowo był spokój, ale dzisiaj widzę, że już wraca do normy. Coraz mniej się ukrywają. Pewnie mają lepsze pro-gajmejskie pro-krzesła z samą sztycą i bez siedziska, co powoduje wyostrzenie zmysłów.

W końcu po 5 męczących bitwach udało się wbić trzy kile z zadania dziennego do BP.