Dywizjon ▬Valkyrja▬

▬Valkyrja▬

Czym dla Ciebie jest Dywizjon?

Dla nas to społeczność, grupa osób z którymi lubimy rozmawiać, lubimy grać oraz wymieniać się doświadczeniem.

Jesteśmy Valkyrja - dywizjonem zorientowanym na dobrą wspólną atmosferę i wymianę doświadczeń.

Nasze motto - Ci którzy łatwo rezygnują nigdy nie wygrywają. Ci którzy wygrywają nigdy nie rezygnują. My nigdy się nie poddajemy. - wynika z różnych przygód przez które przeszedł nasz Dywizjon i idealnie opisuje nasz charakter. Nie poddajemy się.

Co oferujemy?

Gramy głównie bitwy realistyczne naziemne jak i lotnicze, fani bitew symulacyjnych również znajdą towarzyszy do wspólnej gry. Gramy również Wydarzenia Klanowe (SQB) - nie są one u nas obowiązkowe jak i nie rozliczamy graczy z wyniku bitwy. Celem jest dobra wspólna zabawa. Aczkolwiek posiadamy listę preferowanych pojazdów pod konkretną klasyfikację bitewną jak i listę preferowanych pilotów.

Dywizjon posiada sekcję poświęconą wymianie wiedzy jak i kilku członków chętnych do dzielenia się swoją wiedzą zdobytą podczas tysięcy godzin spędzonych w grze.

Staramy się również dać coś od siebie, dlatego kwartalnie organizujemy wewnętrzne wydarzenia z nagrodami w postaci Złotych Lwów czy Pojazdów Premium.

Wymagania

Dywizjon obecnie składa się z członków w szerokim przedziale wiekowym - od osób które są dobrze zapoznane ze światem gier i wchodzą w dorosłe życie po osoby które mają trudy życia codziennego za sobą i cieszą się emeryturą. Dlatego też naszym minimalnym wymaganiem wiekowym jest pełnoletność.

Cenimy sobie kilka cech, co pozwala nam utrzymać dobry klimat jak i dobrze się bawić:
Wierność - szukamy osób które chcą mieć miejsce dla siebie i nie lubią zmieniać otoczenia zbyt często. Chcemy aby każdy nowy członek dołączał do nas na dłużej.

Waleczność - jeśli nie boisz się wyzwań, wypróbowania nowych trybów gry oraz nie poddajesz się nawet jeśli drużyna ponosi klęskę kilka razy pod rząd, jesteśmy miejscem dla Ciebie.

Wyrozumiałość - Dywizjon jest skomponowany z różnych ludzi, część się uczy, część pracuje, dlatego mamy różną dostępność. Jeśli nie przeszkadza Ci że czasem nasz Discord jest pusty, a innym razem o tej samej porze jest na nim masa ludzi, odnajdziesz się u nas.

Komunikatywność - jesteśmy zorientowani na wspólną rozgrywkę, dlatego oczekujemy od każdego członka obecności na kanałach głosowych na naszym Discordzie podczas rozgrywki w War Thunder. Jesteśmy otwarci na sugestie jak i rozmowę o dowolnych problemach związanych ze społecznością - oczekujemy komunikowania się z nami gdyby coś Was trapiło.

W skrócie
Minimalny wiek: 18 lat
Minimalna wybadana era: IV (dowolna, pancerna lub lotnicza)
Chęci do poznawania nowych trybów gry (jak SQB czy bitwy symulacyjne)
Dobry mikrofon i słuchawki oraz obecność na naszym Discordzie - Dywizjon ▬Valkyrja▬

Pozdrawiam i zapraszam!

10 Likes

Polecam

3 Likes

Wszystko co powyżej napisane jest prawdą. Znajdziecie tu graczy którzy poznali grę, jej mechaniki i z chęcią się tą wiedzą podzielą. Znajdziecie osoby które grają i topowymi maszynami jak i rezerwą (chociaż rzadziej), osoby które uwielbiają pancerne kolosy jak i podniebne pojedynki. Nie znajdziecie tu za to mistrzów jednej strategii czy “starych wyjadaczy” co założyli konta w 2012 roku i twierdzą że są lepsi od innych mimo że mają wybadaną jedną nację.

Co do SQB - również prawda. Gracze z dywizjonu nie są rozliczani z wyników, na nikogo się nie krzyczy za to że źle mu poszło w bitwie. Jeśli już jakaś krytyka się pojawi, zazwyczaj jest konstruktywna. Tutaj wracam do punktu pierwszego - jeśli ktoś chce dowiedzieć się na jakiej zasadzie działa RWR, pociski naprowadzane radarowo, która amunicja lepiej się sprawdza na Mausa czy po prostu potrenować w bitwach niestandardowych (lub sprawdzić w praktyce działanie systemów), znajdziecie w Valkyrje osoby chętne Wam pomóc i wyjaśnić.

Na samym discordzie nie panuje zamordyzm ani cenzura, można rozmawiać (przynajmniej z mojego doświadczenia) na dowolne tematy o ile rozmowa jest prowadzona w pełnej kulturze. Jeśli ktoś nie chce rozmawiać tylko o grze, zawsze może zarzucić tematem bieżących wydarzeń. Znajdziecie tu ludzi z różnych zawodów i różnych środowisk, ale jest to dobrze zgrana ekipa, chętna przyjąć pod swoje skrzydła nowe osoby.

Valkyrje tworzy jego społeczność, nie jest to dywizjon czcący dowódcę.

3 Likes

Polecam! Super atmosfera, brak toksycznych członków :D
Jeśli chcesz się nauczyć grać w przyjaznej atmosferze to bardzo dobrze trafiłeś :D

4 Likes

Jeśli jesteś zainteresowany nauczyć się jak obsługiwać radary, czy to w samolotach czy w pojazdach przeciwlotniczych, znalazłeś odpowiednie miejsce!

Trochę autopromocji w ramach dywizjonu - co prawda sporadycznie, ale staram się wrzucać swoją wiedzę w sieć aby zwiększyć dostępność. Każdy członek dywizjonu może również liczyć na indywidualny trening i wyjaśnienie dowolnej mechaniki w grze - od tego jakie pociski wybrać w czołgu aż po techniki ataku z poza bezpośredniego pola widzenia.

Tutaj znajdziesz poradnik o radarach lotniczych.

Z kolei tu znajdziesz jak obsługiwać oraz różnice między systemami wykrywania w pojazdach przeciwlotniczych.

Oraz jak zrzucać bomby kierowane.

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem wiedzy na temat dowolnej innej mechaniki w grze, zapraszam do ▬Valkyrja▬ (link w pierwszym poście), gdzie grono doświadczonych weteranów z chęcią z Tobą pogra i odpowie na nurtujące Cię pytania!

5 Likes

Jestem już kilka lat i nie mam ochoty szukać innego miejsca! Zawsze znajdzie się ktoś do wspólnej gry jak i również do pogadania na różne tematy.

Chłopaki konkretne, nie obrażają się o byle żart.

4 Likes

Szukacie bez spin i toxyny SQB to dobry dywizjon do tego.
Szukacie wyzwań z lepszymi graczami od was, to tutaj ich znajdziecie.
Szukacie możliwości poćwiczyć, zagrać duele bądź porady co robicie źle.
To właśnie dobry dywizjon w którym możecie znaleźć wszystko.

Przybyłem do dywizjonu jako świeże mięso armatnie które cóż może coś chciało osiągnąć ale nie bardzo miało punkt odniesienia do którego można było dążyć. Obecnie już nie tak świeże mięso bo już powoli nabiera kształtów skil ale dalej mam cel by coś w tym dywizjonie osiągnąć parę osób prześcignąć w umiejętnościach.

  • Atmosfera dywizjonu na 5+
  • Pomoc i nauka żeby się stać naprawdę wytrawnym graczem (bądź dojrzewającym nowicjuszem)
  • SQB bez nie potrzebnej toxic spinny
  • Brak ciśnienia jeżeli w danym dniu potrzeba ci odpocząć od SQB wpadasz by pogadać albo zagrać jakieś duele bądź 2 vs 2, jak najbardziej możliwe

dla mnie najważniejszy punkt:

  • mieć wyzwanie i cel by być tak dobry jak inni. A ludzie tu mocno pomagają i co mogę wprost powiedzieć. Rośnie motywacja jak się ma kogoś do prześcignięcia :P

Dlatego warto zawitać do tego dywizjonu.

3 Likes

Jeśli szukacie towarzyszy do wspólnego wbijania wydarzeń, zapraszam na discorda dywizjonu!

Przy okazji zareklamuję nowe wideo o komputerach balistycznych w WT.

2 Likes

Siema Siema !!!
Valkyrja zaprasza !!!
Nie będę wypisywał plusów, przyjdź i sam ocenisz sytuacje ;)
Do zobaczenia.

3 Likes

Jestem w tym dywizjonie już od ponad roku i gorąco go polecam!

2 Likes
2 Likes

Zapraszam na dywizjonowy kanał YouTube!

Również zachęcam do śledzenia streamów twitch oraz tiktok naszych członków:

AuroraKTV oraz Saxxx421
Jankos2008

Chciałbym również pochwalić się kamuflażem do Z-19E z motywem dywizjonu.

Kamuflaż możecie ściągnąć tutaj:

Co prawda jest to nadal “praca w toku”, ale nie wiem kiedy przysiądę aby go dokończyć ;)

1 Like

<3

Zapraszam do dywizjonu ▬Valkyrja▬, miejsca gdzie nie tylko znajdziesz towarzyszy do wspólnej gry, ale i doświadczonych graczy, chętnych dzielić się ciężko zdobytą wiedzą.

Co oferujemy?

  • Wspólną grę w pełnym zakresie klasyfikacji bitewnej w trybach realistycznym i symulacyjnym
  • Wytłumaczenie współczesnych systemów ofensywnych jak i defensywnych wykorzystywanych na samolotach, śmigłowcach jak i pancernych kolosach
  • Możliwość poznania i wspólnej gry z naszymi twórcami

Dla bardziej zaawansowanych graczy proponujemy udział w rozgrywkach SQB - bitwy międzydywizjonowe w formacie 8x8 w trybie realistycznym (z pewnymi ograniczeniami). Nie rozliczamy z wyników bitwy, do SQB mamy podejście takie aby sprawiało nam frajdę, bez zbędnego ciśnienia.

Stawiamy na integrację, wspólną zabawę i rozwój w grze - liczy się społeczność, jednostki przemijają ;)

Jeśli masz przynajmniej 18 lat, ochotę na poznanie nowych ludzi oraz chęci do rozwoju umiejętności - zapraszam na nasz Discord, nie zawiedziesz się!

2 Likes

Polecam z całego serdusza

Witam koledzy i koleżanki,

w imieniu sztabu dywizjonu Valkyrja mam przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie.

Pula nagród to ekwiwalent 2 X 1000 złotych orłów

1 x 1000 złotych orłów zostanie rozlosowane wśród członków dywizjonu;

1 X 1000 złotych orłów zostanie rozlosowane wśród graczy nie należących do dywizjonu Valkyrja;

Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest odpowiedz na następujące pytania:

  1. Jaka maszyna przedstawiona jest na zdjęciu poniżej?

  2. Imię i nazwisko pilota, który używał tego konkretnego samolotu oraz ilość dokonanych przez niego zestrzeleń.

… oraz przesłanie odpowiedzi w terminie do 31 lipca 2024 roku.

Na potrzeby konkursu została stworzona specjalna zakładka naszym DC:

Wpisz odpowiedz w pole ankiety. Zostaw namiary w razie wygranej, by można było przekazać nagrodę.

Losowanie wśród poprawnych odpowiedzi odbędzie się w pierwszym tygodniu sierpnia.

Pozdrawiam danielevicius

2 Likes