Dołącz do testów francuskiej floty przybrzeżnej!

Pobierz tapetę:

Wraz z wydaniem aktualizacji Dance of Dragons rozpoczęły się testy drzewka floty przybrzeżnej Francji. Od kutrów torpedowych VTB, łowców okrętów podwodnych Arras po LCG(M) i P-730 Combattante z pociskami SS.11 - wszystkie te interesujące okręty są gotowe na przyjęcie nowych kapitanów!

Chcesz zostać testerem? Aby to zrobić, potrzebujesz statusu testera. Możesz go uzyskać na dwa sposoby: albo kupując zestaw VLT-2 w naszym sklepie, albo wykonując szereg zadań.

Kiedy: 40 zadań jest dostępnych do 20 października (13:00).

  • Ukończ 12 codziennych zadań, aby uzyskać status testera.
  • Kup zestaw VLT-2 i natychmiast uzyskaj status testera!

Jak zdobyć gwiazdkę testera

Zdobądź 10 000 punktów misji w bitwach morskich używając maszyn ery III lub wyższej.

Zadania są resetowane codziennie o 13:00.

image

Oznaczenie „Emblemat Francuskiej Marynarki Wojennej”

Zestaw dostępu ZBT

Kupując zestaw premium VLT-2, uzyskasz natychmiastowy dostęp do badania drzewka francuskiej floty przybrzeżnej.

Zestaw VLT-2


Zestaw zawiera:

  • VLT-2 (Era IV, Francja)

  • 1000 Złotych Orłów

  • Konto premium na 15 dni

  • Dostęp do francuskiej floty przybrzeżnej

  • 29.99€ SKLEP

Zasady i warunki

  • Zdobądź 12 gwiazdek testera, aby odblokować dostęp do badania drzewka francuskiej floty przybrzeżnej. Możesz zdobyć 1 gwiazdkę dziennie.
  • Zadania są resetowane o 13:00 każdego dnia.
  • Za 10 gwiazdek testera otrzymasz specjalne oznaczenie „Emblemat Francuskiej Marynarki Wojennej”.
  • Możesz śledzić ukończenie zadań, klikając na swój Nick → Osiągnięcia → „ZBT Francuskiej floty przybrzeżnej”.
  • Okno czasowe na otrzymanie gwiazdek testera nie jest związane z ukończeniem ZBT Francuskiej floty przybrzeżnej.
  • Nie planujemy resetować postępu badań dla francuskiej floty przybrzeżnej po zakończeniu ZBT.
1 Like

Tak sobie przejrzałem tą dodaną flotę i szczerze to mocno cienko. Najgorsze maszyny rezerwy w grze. 2 lekkie KMy? HAHAHA powodzenia. Ale jak na ironię tylko maszyny rezerwy mają lineup. Dla pozostałych maszyn dziury są ogromne. MTB-98 na 2.0 musi zabrać jedną maszynę 1.7 i jedną 1.3. No ale po tym mamy skok na 2.7 i co zabrać 2.0 i 1.7? Problem bitew morskich polega na tym że pełen uptier jest naprawdę ciężki więc te 2 łajby sobie nie poradzą. Potem Arras- ten "frachtowiec’ wydaje się zabawny ale musimy go zabrać albo na 3.3 (też spoko jednostka) albo z 2.7 który też może być okej no ale znowu na uptier do 4.0 , a nawet 3,7 to już tak średnio. Ogółem boję się że skończą jak Włosi którzy też mają takie dziury w przybrzeżnej że szkoda gadać. Francuzi potrzebują 2x tylko jednostek co dostali na start albo będą srogo niegrywalni. Alternatywnie osoby które będą nimi grali będą non stop wychodzić z bitwy po 1 zgonie co nie będzie specjalnie pomocne.

Zawsze można użyć podwójnego użycia

1 Like

Szkoda, że nie ma dedykowanych flocie podwójnych użyć (zdobywanych np. na szturmach), tylko trzeba zużywać uniwersalne.

Są, wypadają z przepustki bitewnej ilekroć masz jakiś okręt. Ja mam ich pełno.


Ze szturmów lepiej aby uniwersalne wypadały, możesz użyć w każdym trybie, zamiast być zmuszony do wykorzystania w jednym konkretnym.

1 Like

Też prawda, że byłoby lepiej. Teraz wypada ten, którego trybu szturm dotyczy, a formalnie nie mamy szturmów morskich ;)
Co do podwójnych użyć morskich, to te co są, to są przypisane do konkretnych nacji i pochodzą z jakichś incydentalnych wydarzeń (nie można ich otrzymać zwykłym graniem), a mnie chodzi o takie bezflagowe.

Huh? A to chyba coś nowego, chociaż przyznam że bardzo rzadko gram szturmy. Faktycznie, lepiej aby uniwersalne wypadały… grając głównie realistyki nie widzę zastosowania dla ponownych użyć specyficznie na samolot (chociaż sporadycznie biorę 2x spawn samolotem / śmigłem). Tak samo chciałbym móc zdjąć ponowne użycia przypisane do specyficznych maszyn, tak abym mógł wykorzystać je na innej maszynie… mam masę ponownych użyć przypisanych do samolotów którymi często gram, a nigdy tego nie wykorzystam.

1 Like

A nie prościej podwójne użycia kupić w sklepie Battle Pass za obligacje?

Nie no, mam 400+, głównie ze sklepu za obligacje. W tych PB co wypadają krzaki, nabywam krzaki, w pozostałych ponowne użycia.

1 Like

Początkowo chciałem spróbować. 10k punktów nie jest wygórowanym wymaganiem. Nawet przy moich umiejętnościach i mimo kretyńskie przeliczników zależnych od ery pojazdu
Szybko stwierdziłem, że nie chce mi się. Niskoerowe pojazdy z WB Shop, nawet największy badziew, da mi więcej radości niż męczarnia z flotą w kałużach i ostrzeliwanie spawnów zaraz po wejściu.

Coraz częściej w WT częściej przyjmuję postawę...

This text will be hidden
i zauważyłem, że jest to studnia bez dna :-P

3 Likes