Brečkárna v3.0

Pravda na to, že je to random se až podezřele často staví teamy z odpadu vs elita. podle mě mají ten system v WOT kde nás MM drží kolem těch 50 procent winrate. Pač mužeš se snažit jak chceš team nepustí. Narozdíl od Wotka prohra tak nebolí když si nastřílíš a po tom posledním vylepšení na xp za killy je to ještě lepší při prohře. Takže vlastně mi je jedno jestli vyhrajem já mám svoje jistě.

To je fakt, toho jsem si taky všimnul, ze ty prohry ekonomicky tak nebolí jak dřív. Aspoň to.

Hrajete nekdo lodni event? Hrozna sranda, alespon do ratingu 5,3, SKRek na kazdy strane miliarda. Je to sice super na body, ale jinak je to uplne ulet ty navaly. SKRka a Pe8, balance jak hovado.
Nastesti sem si skrko vyjel tesne pred eventem, takze farmim taky, jen mne zarazi ze neco takovyho nechaj operovat ve hre. Aneb, bijou te? Kup si ho taky :D Milking ftw

Já se přidám, kdo si myslí že ten nový frogfoot nemá ve hře co dělat? Z nevybalancovaných her udělal naprostý průser.

To je klasické, random bitvy solo je bolest hrát.

Taky mám to štěstí, že narážím na hráče co po jedné smrti odejdou. Děje se to hlavně v době slev, kdy každý začátečník koupí top tier stroj. Proto jsem začal hrát pozemní simulátory, kde když zůstaneme z 10 hráčů jen 2-3 co vědí jak to hrát a povede se i výhra, když pošleš 4 hráče sám do hangáru.
Za mě sere spíš poslední dobou úplný top tieru když vykreslování vzdálenosti je na 8km a letadla z téhle vzdálenosti vidí jen prázdnou plochu bez stromů se svítícími tanky