Brečkárna v3.0

je to uplne na hovno, navigacna lista skor matie nez pomaha,lebo musis klikat na dalsie a dalsie podzlozky nez sa niekam dostanes. to ani nehovorim, ze zaviedli akysi mechanizmus, kde ti da 10 ludi dislike a tvoj post sa schova. ako keby niekedy v historii videohier s tebou kazdy suhlasil. toto forum vytvaral idiot co si myslel, ze ho robi pre Modreho konika.

Jak se tu dá dát dislike? Já vidím jen ikonku srdíčka…

Nedá

neviete co mam robit???nejde a nejde to spustit ani restart ani nic…“80001007”[quote=“ManOfHarlech, post:1, topic:653, full:true”]

kto robil tuto stranku klobuk dole

No to mi ho teda vyndej. Nějaký ten pátek jsem vynechal… …a ježkovy woči… …tady to vypadá. :D

Tady to teda žije …

Jdu si pobrečet, že se mi nepovedlo WT Mobile rozjet přes emulátor na PC, ani se to nespustí a spadne to… :D Ne, že bych to chtěl zkoušet kvůli nějakým HW výhodám (koneckonců, klávesnice a myš jde připojit i k mobilu/tabletu), ale chtěl jsem tu hru zkusit a můj telefon má starou verzi Androidu, na kterou to nejde nainstalovat a novej si jen kvůli tomu kupovat nebudu.

Tak se zeptám - povedlo se to tady někomu rozjet na PC?

Přestal jsem číst u WT Mobile… :)

Ne, že bych mobilní hry vyhledával, ale při posezení na hajzlu nebo delším čekání na autobus/u doktora je to užitečná věc… :D A prý v tom mobilním Thunderu půjdou vybírat denní odměny za přihlášení i do “velké” verze hry

Proti mobilním hrám obecně nic nemám, ale co jsem měl možnost vidět a slyšet, tak WT Mobile je strašnej odpad. Pustit si to v čekárně u doktora, tak se mi ještě přitíží, o hajzlíku nemluvě… :D

1 Like

Ty vole slušný

Tak, vždy byla nejlepší brečkárna, člověk si mohl vyléčit nervy na něčem jiném než svém okolím, to že se tady rozrůstala tempem 10 stránek za hodinu pfff… a co :D

Nemyslím si, že se ve WT cheatuje.

1 Like

:) Fair Play: November 2023 Ale cheatuje . A vo veľkom .

1 Like

Tohle je nové fórum. No, jaká hra, takové fórum…

Prodám nebo věnuji účet na WT. Už s tou sračkou nechci mít nic společného.

No, možné to je, ale cheatera nepoznáš. A věština byly botové. Kdybych to měl srovnávat s Tarkovem tak tyhle čísla jsou směšné, 4tis (hráčů/botů), zabanují za den.

Účet není tvůj, porušuješ tím ToS které si četl, za další, jestli tohle uvidí nějaký mod/správce tak dostaneš ban na účet. ToS - podmínky užití (Terms of service)

Děkuji za reakci, pane. Ale je mi to celkem u prdele, kdo co uvidí. Jen lituji každé minuty, které jsem tomu hovnu věnoval. Pochopitelně, nic osobního vůči Vám. Díky za info.