Brečkárna v3.0

Ne, že bych mobilní hry vyhledával, ale při posezení na hajzlu nebo delším čekání na autobus/u doktora je to užitečná věc… :D A prý v tom mobilním Thunderu půjdou vybírat denní odměny za přihlášení i do “velké” verze hry

Proti mobilním hrám obecně nic nemám, ale co jsem měl možnost vidět a slyšet, tak WT Mobile je strašnej odpad. Pustit si to v čekárně u doktora, tak se mi ještě přitíží, o hajzlíku nemluvě… :D

1 Like

Ty vole slušný

Tak, vždy byla nejlepší brečkárna, člověk si mohl vyléčit nervy na něčem jiném než svém okolím, to že se tady rozrůstala tempem 10 stránek za hodinu pfff… a co :D

Nemyslím si, že se ve WT cheatuje.

1 Like

:) Fair Play: November 2023 Ale cheatuje . A vo veľkom .

1 Like

Tohle je nové fórum. No, jaká hra, takové fórum…

Prodám nebo věnuji účet na WT. Už s tou sračkou nechci mít nic společného.

No, možné to je, ale cheatera nepoznáš. A věština byly botové. Kdybych to měl srovnávat s Tarkovem tak tyhle čísla jsou směšné, 4tis (hráčů/botů), zabanují za den.

Účet není tvůj, porušuješ tím ToS které si četl, za další, jestli tohle uvidí nějaký mod/správce tak dostaneš ban na účet. ToS - podmínky užití (Terms of service)

Děkuji za reakci, pane. Ale je mi to celkem u prdele, kdo co uvidí. Jen lituji každé minuty, které jsem tomu hovnu věnoval. Pochopitelně, nic osobního vůči Vám. Díky za info.

S odstupem času a chladnou hlavou se chci chlapi omluvit za emoční explozi, které jste byly svědky. Nestává se mi to moc často, ale když už, tak je to nukleární reakce. Prosím admina, aby moje posty odmázl a Santovi dík za klidnou a konstruktivní reakci, která mne vrátila do reálu.

Kdysi bych napsal to samé :D jen nechci vidět někoho kdo má tak málo nahráno aby to hodnotil. Gaijin nejsou svatoušci kdysi jsem měl podobný názor ale lepší je neprodávat/nedávat účty, já jsem tomu věnoval přes 3,5tis hodin a můžu říct, že lepší F2P tanková/letadlová/loďová hra není (Tohle neber, že bych řekl, že je bezchybná), ve hře je spousta chyb, jedna je tam od 2014. Ale poslední dobu se Gaijin snaží nějak měnit hru podle názoru komunity. Takže to ber s klidem a hlavní se u hry bavit. Já jsem se navztekal už dost (Jeden velitel CZ/SK klanu ti to může dosvědčit co jsem dělal xDDD) *Santaflowe, přestaň už žřvat! Mám tě na reprákách! * Nebo nějak tak to bylo.

2 Likes

Mě za poslední dobu těžce s*rou taky… Hlavně tím, jak celou hru zaplevelili samýma dementníma CQB městskýma mapama a ještě prý “na žádost komunity” nedávno u stávajících map odstranili long range pozice. Já do téhle hry přišel hrát tankové bitvy, ne nějakou debilní arkádovou variaci na Call of Duty s vozidly. Pokud má někdo problém s “reálnými” prvky v módu zvaném “Realistické bitvy”, tak ať jde hrát arkády, ne?

Ale jak píše Santaflow, lepší hra v tomto stylu bohužel žádná neexistuje…

Pokud má někdo problém s “reálnými” prvky v módu zvaném “Realistické bitvy”, tak ať jde hrát arkády, ne?

Tak tohle sem tu psal uz pred mnoooha lety…taky tomu moc nerozumim…

Jinak zdar chlapci

Možné to je ? Gayjin ma rovnaký problem s cheatermi ako CS:GO či Tarkov , na Tarkove mam tísce odohraných hodin , viem čo to sú cheateri a ,čo je to stretnúť cheatera každú hru … A čo sa WT týka ,tak v TOP tieri sú cheateri už samozrejmosť, nedostávaju bany , lebo anticheat je na nich prikrátky a Gayjin nestíha banovať kedže ako sám vidiš maju plne ruky práce s botmi :) nie to ešte cheatermi. Navyše nieje nič nové že sa na Tik Toku a iných platformách objavujú naši milovaní šikmooký “priatelia” ako streamuju WT pričom maju zapnuté rôzne chuťovky ,ako wallhack, aimbot ,aimlock a mnoho mnoho dalších. Ani sám nevieš koľkokrát si už narazil na cheatera vo WT .

1 Like

Bububum nebo baf baf baf? Jsem zpatky, a se mnou mizerna ekonomika :D

co je to za sračku? Myslím tím tohle fórum. Ti sověti dokaží rorjebat úplně všechno.

No já nestačím koukat, co se zase změnilo :-O… takže souhlas, i když nevím, proč zrušili to starý fórum. Popravdě - a je to vidět i tady - tam/sem stejně nikdo (proti návštěvnosti před lety) nechodí… Jéje - kde jsou ty časy , když se na pěti stránkách fóra řešilo, kam a jak prostřelit IS-4 … :-D :-D

Tak jasně - zvykneš si i na šibenici :-D :-D