Błąd dźwięku na symulacjach lotniczych

Chciałbym zgłosić błąd a mianowicie na symulacjach lotniczych w kokpicie samolotu brakuje dźwięków przelatujących samolotów oraz dźwięku karabinów do nas strzelających. Błąd występuje już od bardzo długiego czasu i od wielu aktualizacji. Jest niezmiernie irytujący gdyż nie idzie nic usłyszeć. Zgłaszałem kiedyś błąd na angielskojęzycznej wersji forum ale zostałem zlany. Chciałbym prosić kogoś z modów/adminów o przekazanie tej informacji dalej.

W szybowcu coś tam słychać, jednak lepiej jest w balonie, ale tylko gdy nie grzejemy powietrza płomieniem gazu. Lecz w samolocie silnikowym dźwięki z zewnątrz? Chyba tylko gdy w nas trafiają pociski i to tych większych kalibrów… Symulacja to symulacja ;)

Nie ma odgłosów trafienia w samolot pod ogniem artylerii naziemnej to jest błąd.
Z tą symulacją to bym nie przesadzał - ostatni pół mapy przeleciałem spitem bez połowy prawego skrzydła i jeszcze wylądowałem. Nie wierzyłem własnym oczom ale praca drągiem i ruderem spowodowała , że nie wiadomo z jakich przyczyn leciałem nadal . Lądowanie naturalnie bez klap i podwozia by nie spotkały mnie kolejne tym razem mniej przyjemne niespodzianki . Lądowanie zaliczone fraga nie dałem - to się gościu musiał zdziwić :)

Wszelakie błędy należy zgłaszać na tej stronie: Community Bug Reporting System

Ja zauważyłem, że stojąc na lotnisku nie słyszę Fantomów startujących lub lądujących z lotniska.