Anniversary slevy -50%

Jako novacek se zeptam. Dle webu byvaji v listopadu (a snad jeste nekdy v lete ?) slevy -50% na vse.
Tyka se to i premioveho uctu a vsech balicku v obchode ?

Vyjma nového obsahu z posledních dvou patchů, tje. current patch - 2 patche, ale ano.

diky.

Ještě jedna rada - jako nováček hned neskakej do top tieru pokud to nemáš rád extrémně tvrdě.

Ano, nikam se nezenu.

Jeste otazka, at nezakladam zase novy topic.
je lepsi menit tanky v jednom “line up” za jine, nebo si vytvorit radsi novy ? Je v tom rozdil co se tyka utraceni silveru lionu ?

To je, paradoxně, současně úplně jedno a extrémně důležité.

Záleží na to co hrajes a v jakym modu.

Předpokládám, ze realistické?

Lineupu můžeš mít kolik chces.

Jakmile se konkrétní slot posádky vycvičí s nějakým vozidlem, už s ním bude umět napořád.

Takže jedna posádka může být ve trech lineupech, a v jednom má Pz38t, v druhém Tiger a ve třetím Leopard 2A7V.

SL tě stojí pouze to vycviceni slotu posádky na konkrétní vozidlo, a případně další “specializace” posádky (zvednutí z basic na trained).

Co se týče přidávání vozidel do existujícího nebo tvoreni nového - musíš vždy zvážit jaky vozidlo kam pridavas.

Já mám treba nemce mix 9.3 a 9.7 a je to aktuálně moje nejhranější BR. 9.3 a 9.7 vozidla si měním dle nálady protože jsou stejný BR a pořád uvidí nejvíc 10.7 vozidla (kterých je aktuálně jen pár).

Ale kdyby jsem si do tohoto lineupu přidal treba Leopard 2A4, budu mit pet 9.7 vozidel a jedno 10.3 vozidla ale všichni uvidí maximálně 11.3 nepřítele, a to už je velká špatná.

dekuji za vysvetleni.

posledni doplnujici otazka.
Rekneme ze slot “1” vycvicim na tank VK 3002. Casem ho vymenim za jiny stroj, treba Panther G.
Pokud bych si pak udelal novou sestavu aka Line up, ale zapomnel bych ze VK3002 byla trenovana ve slotu 1, a dal ho treba do slotu 3, tak predpokladam, hra bude vyzadovat SL na pretrenovani, je to tak ? Kdyz bych ho dal do “1” tak by to bylo zdarma.

Ano.

dekuji za pomoc.

1 Like