[Akcja] Izraelski A-4E powraca w rocznicę swojego dziewiczego lotu

Pobierz tapetę:

12 lipca 1961 roku A-4E, wysoce zmodernizowana wersja lekkiego samolotu szturmowego Douglas A-4 Skyhawk, po raz pierwszy wzbiła się w powietrze. A-4E posiadał nowy, mocniejszy silnik, taktyczny system nawigacji powietrznej, wzmocniony płatowiec z dodatkowymi węzłami uzbrojenia, komputer balistyczny dla bomb i system bombardowania z niskiej wysokości. Wyprodukowano około 500 egzemplarzy, a ich głównym importerem był Izrael.

Od 12 lipca (14:00) do 14 lipca (14:00)

Samoloty szturmowe A-4E z izraelskiego drzewka będą dostępne do zakupu za Złote Orły.

image

A-4E nie jest najszybszym samolotem na swojej erze, ale jest dość zwrotny i niezwykle wszechstronny dzięki niesamowitemu wyborowi podwieszanego uzbrojenia. Jest również wyposażony w dwa działka DEFA 553 kalibru 30 mm - potężne i celne, które robią szybką niszczą przeciwników. 50 mm kuloodporne szkło uratuje życie pilota, a przeciwśrodki i RWR pomogą przetrwać ataki rakietowe.

1 Like

Szkoda, że samolot ma beznadziejny model uszkodzeń, dzięki któremu chyba większość moich zgonów była wywołana przez oderwanie skrzydła. Nie piszę tu o tym wariancie, ale dotyczy to całej rodziny A-4.