11. urodziny War Thunder: Świętujmy razem!

Pobierz tapetę:

Zapalmy świeczki na torcie: 1 listopada mija 11 lat od rozpoczęcia otwartych beta testów War Thunder.

Chcielibyśmy uczcić tę datę ze wszystkimi, którzy byli u naszego boku i wspierali War Thunder przez te wszystkie lata - razem z wami. Mamy nadzieję, że spodobają wam się świąteczne atrakcje i zniżki, które przygotowaliśmy na cały tydzień.

W tegorocznym wydarzeniu “Marzenia się spełniają” będziecie mieli okazję zdobyć wyjątkowy TOG II, brytyjski czołg ciężki. Oprócz tego, gracze esportowi pokazują swoje najwyższe osiągnięcia w turniejach poświęconych 11. rocznicy gry. Maus, stały bywalec rocznicowych tradycji, powraca do zbadania!

Dołącz do nas w świętowaniu: Wszystkiego najlepszego, War Thunder!

Zniżki w grze!

1 listopada (12:00) - 6 listopada (12:00)

  • 50% zniżki na wszystkie modyfikacje, talizmany i zapasowe użycia.
  • 50% zniżki na konto Premium. W grze - na 90 i 365 dni. W sklepie Gaijin.Net - na 180 dni.
  • 50% zniżki na zakup pojazdów w War Thunder w SL i GE.

Nie będzie żadnych zniżek dla pojazdów wydanych w aktualizacjach “Kings of Battle” i “Sons of Attila”, a także maszyn dywizjonowych (w tym modyfikacji, talizmanów i zapasowych użyć).

Oznaczenie rocznicowe!

1 listopada (12:00) - 6 listopada (12:00)

Niech twoja pierwsza bitwa podczas 11. rocznicy War Thunder przyniesie ci to niezapomniane oznaczenie!

  • Rozegraj 1 bitwę dowolnym pojazdem rangi III lub wyższej w dowolnym trybie gry, aby otrzymać oznaczenie “11 lat War Thunder”.

“War Thunder 11 Years” decal

Oznaczenie “11 lat War Thunder”

Marzenia się spełniają: TOG II

1 listopada (12:00) - 6 listopada (12:00)

Weź udział w wydarzeniu “Marzenia się spełniają”, aby zdobyć specjalne oznaczenia, dekoracje, specjalny ekran ładowania i wyjątkowy czołg ciężki TOG II!

Czołg superciężki TOG II pojawił się na wczesnych etapach II wojny światowej jako kontynuacja koncepcji “pancerników lądowych”, które brały udział w bitwach okopowych I wojny światowej. Jednak w momencie wybuchu II wojny światowej koncepcja pancerników lądowych przejeżdżających przez okopy była przestarzała. W wyniku TOG II otrzymał 17-funtowe działo wewnątrz wieży A30 Challenger. TOG II to czołg ciężki w starym, klasycznym stylu: powolny, silnie opancerzony i dysponujący dużą siłą ognia. Idealnie nadaje się do przełamywania obrony wroga w obszarach miejskich wraz z kolegami z drużyny i może wytrzymać wiele trafień pod różnymi kątami!

SZCZEGÓŁY

Król czołgów ciężkich powraca!

1 listopada (12:00) - 6 listopada (12:00)

Jak zwykle naszą tradycją jest powrót gigantycznego króla czołgów ciężkich - legendarnego Mausa! w okresie wydarzenia będziecie mogli go zbadać i kupić za Srebrne Lwy.

  • Aby rozpocząć badanie Mausa, musisz mieć odblokowaną erę V niemieckich sił lądowych.

  • Przydziel punkty badań z bitew lub wymień wolne doświadczenie na badanie Mausa podczas trwania wydarzenia specjalnego. Jeśli rozpocząłeś swoje postępy, nie zostaną one wyłączone po zakończeniu wydarzenia specjalnego i będziesz mógł dokończyć badania w dowolnym momencie później.

Zniżki w Gaijin.Net!

6 listopada - 13 listopada

Do 50% zniżki w Gaijin.Net Store.

Szczegóły dotyczące tych zniżek zostaną ujawnione 6 listopada, więc bądź na bieżąco!

Seria turniejów z okazji rocznicy War Thunder!

Świętujemy urodziny War Thunder serią turniejów, w których łączna pula nagród wynosi ponad 300 000 Złotych Orłów! Harmonogram zawodów można znaleźć w osobnym artykule tutaj.

Ślimok w czasie zniżek 50% okazał łaskę. Zapełniałem dziury w modułach samolotów USA i wpadła zniżka 75% na PT-556. Później zniżka 30% na ruskiego P-40E-1.
Nie zdecydowałem, jak obsadzać sloty dla floty, dlatego głównie gram premkami, które uzupełniam z pomocą Warbond Shop. Na Rank III mam tylko MBK-161, ale jest to trudna łódka i przyda się odmiana. Pozostałe nacje w kategoriach “torpedo” i “gunboats” wyglądają biednie w porównaniu z USA.
Mam dylemat. Czy wezmę 75% i będę skazany na zniżki 5-30%? Czy wydam 400GE a łódka będzie w Battle Pass 14 za free? Lata psucia gry spowodowały, że człowiek kombinuje z takimi głupotami.
Miałem nie brać premek, tylko czas premium. Chyba wezmę. :-)