Jump to content

Zgadzam się w 100%, tylko do tych bombowców dorzuciłbym cały wrogi zespół, jeszcze zostać z 1k szt ammo i paliwem na pół godziny. + mając wystarczającą przestrzeń można narzucić swoje warunki praktycznie wszystkim maszynom do BR 5.7

P-47D na 8-9k alt gniecie nawet Tempesta II, czyli najlepszego tłokowca w WT więc raczej wszystko zgniecie jeśli ma wysokość (przynajmniej do czasu naprawienia Ta-152H).

medal medal medal medal

P-47D na 8-9k alt gniecie nawet Tempesta II, czyli najlepszego tłokowca w WT więc raczej wszystko zgniecie jeśli ma wysokość (przynajmniej do czasu naprawienia Ta-152H).

Ćśśśśśś.... bo Gaijin się dowie i dadzą mu nerfa :P.

medal

Ćśśśśśś.... bo Gaijin się dowie i dadzą mu nerfa :P.

Tylko że tak sytuacja wyglądała historycznie...

A i pewno BR też raczej nie dostanie wyższego bo po prostu banda idiotów lata tym samolotem.

• Upvote 2
medal medal medal medal

Już tyle razy widziałem w tej grze łamanie historii, że bym się nie zdziwił z nerfa dla niego :/

Tempest II ma nietknięty FM od czasu jego wprowadzenia mimo tego że F8F i La-9 to dla niego mięso armatnie i dopiero walka 1 vs 2 to jakieś wyzwanie w tym samolocie (inna sprawa że bardzo dobry ma).

medal medal medal medal

To jest smutne. Przed chwilą na SB rozszarpałem trzech niemców. Amerykanie mają zaniżony BR, szkopy zawyżony i tym sposobem BF109 E3 walczy przeciwko P47. Alianci to jest "easy mode".

medal medal

To jest smutne. Przed chwilą na SB rozszarpałem trzech niemców. Amerykanie mają zaniżony BR, szkopy zawyżony i tym sposobem BF109 E3 walczy przeciwko P47. Alianci to jest "easy mode".

Ale można gnębić aliantów ich własną bronią :P

Czyli P-47D premium, a wtedy widać jacy to są kretyni.

medal medal medal medal

Tak, bo wszyscy gracze Alianccy to debile a wszyscy gracze Niemieccy i Cesarscy to asy.  :facepalm:  Nienawidzę stereotypów. Takie stwierdzenia typu "Alianci to <wstaw dowolne określenie słabego gracza>" są zupełnie bezpodstawne i w ogóle nie rozumiem tej wszechobecnej pogardy do nich (a zwłaszcza do graczy rosyjskich).

• Upvote 2
medal

Szkoda tylko że w premium p47 nie można żadnego uzbrojenia dodatkowego podwiesić... Ładnie by się tym rusków tępiło w gf. Edited by JarzaK
  • Upvote 3
medal medal

Hah. Bezpodstawne? To czemu ich BR spada? Czemu jak latam aliantami to się łapię za głowę? Rzesza i Cesarstwo się trzyma dzięki właśnie udupianiu im samolotów, bo to odstrasza takie osobniki. Sam za asa się nie uważam, ale na litość nie jestem ślepy. Oczywiście ogólny poziom planktonu się podniósł lecz i tak duży jest u aliantów. 

• Upvote 3
medal medal

Japończykami, jeśli nie ma ich w aktualnej rotacji SB, gram na RB do pierwszego zwycięstwa, czyli najczęściej jedna, czasem dwie gry. I faktycznie, na RB, amerykanie i brytole prezentują marny poziom. Bardzo często kończymy grę w takim składzie, w jakim ją zaczęliśmy. Na SB tego nie widać, poziom alianckich pilotów niczym się nie wyróżnia. Nie wiem jak szkopami na RB, bo daaawno nimi nie grałem na RB, ale na SB to porażka. Asów wśród obecnych graczy drzewka niemieckiego, można zliczyć na palcach jednej ręki. Grając amerykanami, często wygrywamy (pomijając aspekt BR), zestrzeliwując znikomą ilość przeciwników, bo większość się rozbija w trakcie manewrów. Alianci to naprawdę easy mode. Niemieckie maszyny są słabe w nurku, słabe w szybkości poziomej, słabe w kręceniu.

• Upvote 2
medal medal

Na SB nie ma planktonu, bo jak już jest to przeważnie kończy na własnym lotnisku w płomieniach lub gdzieś na mapie po korkociągu.

medal medal

Ja tam nie wierzę, że BR jest głównym wyznacznikiem umiejętności graczy i nie wierzę, że jest ustawiany tylko na podstawie wyników graczy na danym samolocie, np. taki Spit 22/24, po dodaniu go w 1.39 mocno odstawał od swoich przeciwników, i wiele osób nim grało, a czy w 1.41 jego BR się zmienił?

@EDIT Tak w ogóle to niezły offtop się robi, proponuję powrócić do tematyki P-47.

Edited by _Wingman_
medal

Tak, bo wszyscy gracze Alianccy to debile a wszyscy gracze Niemieccy i Cesarscy to asy. :facepalm: Nienawidzę stereotypów. Takie stwierdzenia typu "Alianci to <wstaw dowolne określenie słabego gracza>" są zupełnie bezpodstawne i w ogóle nie rozumiem tej wszechobecnej pogardy do nich (a zwłaszcza do graczy rosyjskich).

Zgadzam się ja sam bardzo lubie amerykańskie samoloty ale nie uważam sie za kretyna, niektórzy rzeczywiście są durni np. w tym tygodniu lecąc thunderboltem i strzelając do niemca zostałem zramowany przez gracza z mojej drużyny lecącego typhoonem. No ale latając III rzeszą też bardzo często spotykam debili.
PS: o zajebistiości thunderbolta wypowiadałem się w wcześniejszym poście Edited by bartektxt
  • Upvote 2

Japończykami, jeśli nie ma ich w aktualnej rotacji SB, gram na RB do pierwszego zwycięstwa, czyli najczęściej jedna, czasem dwie gry. I faktycznie, na RB, amerykanie i brytole prezentują marny poziom. Bardzo często kończymy grę w takim składzie, w jakim ją zaczęliśmy. Na SB tego nie widać, poziom alianckich pilotów niczym się nie wyróżnia. Nie wiem jak szkopami na RB, bo daaawno nimi nie grałem na RB, ale na SB to porażka. Asów wśród obecnych graczy drzewka niemieckiego, można zliczyć na palcach jednej ręki. Grając amerykanami, często wygrywamy (pomijając aspekt BR), zestrzeliwując znikomą ilość przeciwników, bo większość się rozbija w trakcie manewrów. Alianci to naprawdę easy mode. Niemieckie maszyny są słabe w nurku, słabe w szybkości poziomej, słabe w kręceniu.

Japończykami, jeśli nie ma ich w aktualnej rotacji SB, gram na RB do pierwszego zwycięstwa, czyli najczęściej jedna, czasem dwie gry. I faktycznie, na RB, amerykanie i brytole prezentują marny poziom. Bardzo często kończymy grę w takim składzie, w jakim ją zaczęliśmy. Na SB tego nie widać, poziom alianckich pilotów niczym się nie wyróżnia. Nie wiem jak szkopami na RB, bo daaawno nimi nie grałem na RB, ale na SB to porażka. Asów wśród obecnych graczy drzewka niemieckiego, można zliczyć na palcach jednej ręki. Grając amerykanami, często wygrywamy (pomijając aspekt BR), zestrzeliwując znikomą ilość przeciwników, bo większość się rozbija w trakcie manewrów. Alianci to naprawdę easy mode. Niemieckie maszyny są słabe w nurku, słabe w szybkości poziomej, słabe w kręceniu.

Niemcy mają najlepsze przyspieszenie wspinanie, nurek i bardzo dobre uzbrojenie ale co do zwrotności to się zgadzam jest najgorsza! Edited by bartektxt
  • Upvote 1

BR jest brany ze statystyk. Jako, że statystyki graczy wiadomo jakie są to są takie kwiatki jak Alianci.

medal medal

Niemcy mają najlepsze przyspieszenie wspinanie, nurek i bardzo dobre uzbrojenie ale co do zwrotności to się zgadzam jest najgorsza!

Niemcy są najlepsi w nurku? Hahahahaha. Niby który samolot i w jaki sposób w tym nurku jest najlepszy? 

Przyśpieszenie? Powiedz to 109, które codziennie doganiam F4U i P47. Ostatnio walczyłem z dwoma 109. Jedna została uszkodzona, próbowała uciec. Nurek, chwila i siedzę jej na ogonie, druga 109 próbuje mnie złapać. Zanim do mnie dolatuje pierwszą 109 posyłam w ziemię, zaczynam uciekać przed drugą. Oczywiście po chwili oddalam się na tyle, że gość odpuszcza i zawraca. Ja zawracam za nim. Chwilę później 109 leci ku ziemi bez skrzydła. W weekend dwie takie sytuacje miałem.

Wspinanie owszem, mają dobre, ale ciężko to wykorzystać w walce jeden na jednego.

Bardzo dobre uzbrojenie? :crazy:  Kto? Gdzie? Bardzo dobre uzbrojenie to mają amerykanie. Osiem, sześć półcalówek, cztery działka 20mm. Samoloty trzeciej ery. Czwarta era i F8F ze swoimi gatlingami nie ma sobie równych. Do tego, mimo potężnego uzbrojenia, często są szybsze nawet od 109.

Edited by Solid_Stalker
medal medal

FW może spaść ładnie, ale zwalnia w przeciwieństwie do Mustanga (a mam wrażenie, że było kiedyś inaczej).

medal medal

FW może spaść ładnie, ale zwalnia w przeciwieństwie do Mustanga (a mam wrażenie, że było kiedyś inaczej).

Tak, ale na pewno nie jest najlepszym samolotem w nurku, P47 i F4U dogania Fokę w nurku.

medal medal

Ciekawe jak to robicie, bo mnie taki BF 109 wykręca, mimo że używam klap na HB

Jeżeli kręcisz poniżej 450km/h to nie dziwota że cie bf109 wykręca. Thunderbolt dostaje super zwrotność ponad 500km/h i wtedy wykręcasz dosłownie wszystko!!!
Co do pana sprzeczającego się i uważającego niemców za słabych to powiem że rzeczywiście niemcy są słabsi w nurku od thunderbolta i f4u ale tak właśnie powinno być. Bf109 nie mógł się równać z thunderboltem w nurku i to jest fakt historyczny ale faktem też jest że thunderbolt miał słabe przyspieszenie w locie płaski co jest odwzorowane w grze i każdy bf109 bez problemowo dogania thunderbolta na płasko bo nie wmówisz mi że bf109 ma słabe przyspieszenie.
Co do uzbrojenia to niemcy mają lepsze, mogą manipulować ilością uzbrojenia np. Bf109 i fw mające nawt po kilka dziłek 30mm i 20mm do podwieszenia.
Proszę cie powiedz mi czy grasz niemcami i amerykanami tak jak ja? Czy może tylko niemcami? Edited by bartektxt
  • Upvote 1

Jeżeli kręcisz poniżej 450km/h to nie dziwota że cie bf109 wykręca. Thunderbolt dostaje super zwrotność ponad 500km/h i wtedy wykręcasz dosłownie wszystko!!!
Co do pana sprzeczającego się i uważającego niemców za słabych to powiem że rzeczywiście niemcy są słabsi w nurku od thunderbolta i f4u ale tak właśnie powinno być. Bf109 nie mógł się równać z thunderboltem w nurku i to jest fakt historyczny ale faktem też jest że thunderbolt miał słabe przyspieszenie w locie płaski co jest odwzorowane w grze i każdy bf109 bez problemowo dogania thunderbolta na płasko bo nie wmówisz mi że bf109 ma słabe przyspieszenie.
Co do uzbrojenia to niemcy mają lepsze, mogą manipólować ilością uzbrojenia np. Bf109 i fw mające działka 30mm i 20mm nawet po kilka czy np. 6x20mm.
Proszę cie powiedz mi czy grasz niemcami i amerykanami tak jak ja?

Grałem głównie niemcami i mniej pozostałymi, teraz gram głównie amerykanami i mniej pozostałymi. Mam ogromne porównanie tych nacji.

Napisałeś, że niemcy mają najlepszy nurek, więc pytałem się, który, bo według mnie, amerykanie mają lepsze samoloty w nurku.

BF109 ma dobre przyśpieszenie i prędkość w poziomie, ale z powodu obecnych BR, na danej erze, niemalże każdy samolot pozostałych nacji jest szybszy. Tak jak pisałem, ostatnio miałem dwie takie sytuacje, w których walczyłem F4U z dwoma BF109 i w obu ścigałem i byłem ścigany. Ścigany w poziomie i nie zostałem dogoniony.

Mają lepsze uzbrojenie, ale tylko w teorii. W praktyce obrażenia mają na poziomie półcalówek, a działka mają mniejszą szybkostrzelność, mniejszą celność i są cięższe czyli pogarszają właściwości samolotu.
Ja nie mówię, że niemcy nie mają złe maszyny. Niemcy są zgwałceni bez mydła przez Gadziny, zawyżonym BRem.

Edited by Solid_Stalker
  • Upvote 2
medal medal

E tam, Ławki wykręcam mając nawet 350 TAS na liczniku ;)

Edited by RideR2
medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...