Sign in to follow this  
Demonseed

Brak połączenia z serverem

Recommended Posts

Od wczoraj bodajże, nie mogę nawiązać połaczenia z serverem! Z samym zalogowaniem nie ma problemu tylko w następnym etapie podczas nawiązywania połączenia z serverem myśli, myśli... kręci kółkiem w nieskończoność aż wreszcie wyrzuca komunikat "Błąd połączenia: Connection to the server was lost" i kod błędu 80002009.

 

Oczywiście zarówno w zaporze jak i w antywirusie mam powpisywane wyjątki do War Thunder, ale nawet na wszelki wypadek spróbowałem przy wyłączonym i jednym i drugim i nic nie pomogło.

Bo kod błędu wskazuje na problemy z łączem internetowym, jakieś bredzenie o niestabilności itp...

ale wszystko pozostałe przez internet działa koncertowo, siła sygnału bardzo dobra (mam bezprzewodowy!!!) i wcale się nie waha tylko jest stała, przekaż też raczej stabilny.

Mam wrażenie że coś mogło się pochrzanić po tej ostatniej małym aktualizacji (zdaje się wczoraj czy przedwczoraj się pojawiła) bo właśnie tak kojarzę, że po tym jak launcher zassał te ok. 600 MB to właśnie bezpośrednio po tym już nie mogłem nawiązać połączenia. (a paradoksalnie w info o tej aktualizacji jest napisane min. że poprawili stabilność połączenia @:-)... i naprawili problem z logowaniem!... bo ja po tym dużym update 1.37 to co najmniej z tydzień a może i dłużej w ogóle nie mogłem się zalogować, a ile razy hasło zmieniałem i nic nie pomagało).

 

Ktoś ma jakieś w miarę sensowne sugestie?... no i takie co by mi kołków na głowie na wstępie nie ciosały @:-)

Edited by Demonseed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dokładnie ten sam problem. Od aktualizacji o której mówisz loguje się ale nie mam połączenia z serwerem. Próbowałem kilkanaście razy i nie przynosi to żadnych efektów. Nie było żadnych zmian z moimi połączeniem internetowym, nic nie przestawiałem i nie mam pojęcia co jest nie tak

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.