Jump to content

XF5F [GIFT]

Ja też już mam swoją zabawkę.

Pierwsze wrażenia- świetnie się wznosi, chyba całkiem nieźle kręci.

Niestety, łatwo się gotuje, a co gorsza- Amerykańce chyba zapomnieli dokręcić skrzydeł i te odpadają jak szalone...

Edited by Michbudz

na AB "walczy" z LA-7, na HB spity spotkałem, rozwaliłem welingtona,  dostałem 2,5 k RP ale straciłem silnik . NA AB nie polecam nic tam nie zdziała, na HB ma chyba lżej i od razu druzyne wylosowało

medal medal medal

Coś mi się wydaje że ten samolot ma ostro zwalony DM.

Chodzi głównie o silniki padające na hita, w sumie wszystko pada na hita (czyt. jest czarne/czerwone).

Btw

Jestem pod wrażeniem manewrowości tego samolotu, La-7 po jednym manewrze odpuściło walkę i uciekło.

Edited by RideR2
medal medal medal medal

Mówiąc szczerze to obydwie te premki wyglądają jak jakiś żart i to całkiem nie udany. XP-50 może i kręci piruety,ale to nie zmienia faktu że jego uzbrojenie jet gorsze od większości z II ery i trzeba, albo strącić pilota, albo dość długo za kimś polatać. W III erze walka wygląda troszkę inaczej więc raczej nim nie polatam. Co do TB-M3 jest tak wolny że gra nim jest żółwia, brak uników więc to wyjątkowy free frag i też raczej nim nie pogram. 

Podsumowując, to wygląda tak jak by dali nam premki na których by nie zarobili bo nikt by ich nie kupił. 

Odnośnie manewrowości to nie to że się czepiam ale ten samolot potrafi zakręcić dosłownie w miejscu a i nie zna pojęcia "przeciągnięcie".

Edit

Wymanewrowałem Spita IX i Typhoona Mk Ib jednocześnie :E

Edited by RideR2
medal medal medal medal

na AB co się pierwszy raz spotkałem odpadły mi skrzydła od tego XF5F i komunikat przekroczenie dozwolonej prędkości 812 km/h , jest papierowy wspina się mega szybko i jego uzbrojenie to żart.

Pozdrawiam

Perkunn

XF5F to naprawdę nietypowy samolot. Cud techniki, można by rzec. Ale pomijając wszelkie jego zalety oraz wady, chciałbym zwrócić uwagę na ciekawy błąd:

lecąc na WEPie temperatura oleju maleje niemal do zera  :yes:, natomiast bez WEPa rośnie w niesamowitym tempie do ok. 80°C.

Naprawdę, niezwykły samolot.

XF5F to naprawdę nietypowy samolot. Cud techniki, można by rzec. Ale pomijając wszelkie jego zalety oraz wady, chciałbym zwrócić uwagę na ciekawy błąd:

lecąc na WEPie temperatura oleju maleje niemal do zera  :yes:, natomiast bez WEPa rośnie w niesamowitym tempie do ok. 80°C.

No ba, ten samolot potrafi wykręcić A6M3 bez problemu.

medal medal medal medal

Spoko w TB3 skala dla wody się na 299* kończy ;)

medal medal medal medal

Pierwsze wrażenia miałem bardzo dobre. W pierwszej bitwie(HB) udało mi się ustrzelić kogoś. Bardzo ładnie kręci, ale szybko widzimy prędkość ponizej 200 i już jest słabo.. Na przegranej bitwie  i jednym fragiem dostałem oszałamiającą mnie kwote RP , około 2500, gdzie, żeby zrobić taki wynik na III erowym samolocie bym musiał chyba zrobić z 7-8 kili w bitwie. Na ab straszny szajsik. Łaga z tych siódemek można walić w nieskonczoność i dalej będzie lecial. Mimo , że ma nawet w miare climb ratio to i tak wszystko jest grubo wyżej niż my. Chyba sobie odpuszcze nim granie...

Grając z alternatywnym kamo (srebrno-czerwone) wyskakuje jakiś bug graficzny - robi się dyskoteka, białe trójkąty na pół ekranu nonstop migają :/

*jutro może zrobię SS jeśli mnie nikt nie uprzedzi*

medal medal medal medal

Ten błąd graficzny występuje u mnie czasami w standardowym malowaniu. Ten typ tak ma.

Ale jednak nie taki zły ten samolocik, trochę go oblatać i jako tako się lata  :Ds. Ustrzelić praktycznie nic nie ustrzeli, ale nawet za samo rysowanie lakieru + kilka jednostek naziemnych sporo się dostaje. Na dowód mogę pochwalić się ostatnią bitwą:

[attachment=44936:shot 2014.01.19 01.28.14.jpg]  [attachment=44937:shot 2014.01.19 01.28.21.jpg]

RP akurat na bonusie x4. Zniszczyłem kilka pojazdów, trochę dogfightu z A6M3 (więcej uników i kręcenia się niż strzelania, pod koniec i tak mnie strącił), bombowce zniszczyły lotniskowce wroga i okazało się, że jestem pierwszy w tabeli. W Skyrockecie :crazy:.

EDIT:

@down: Fakt, już poprawiłem ;)

Edited by N7Spectre

Ok. XF5F zasługuje na swoją erę, przed chwilą zestrzeliłem nim Mustanga Mk I na RB na mapie Hokkaido. Ten samolot nie jest wcale zły, tylko specyficzny i może przez to niedoceniany  :Ps.

Wrzucam powtórkę jakby ktoś chciał zobaczyć:

[attachment=45990:2014.01.24 18.20.36 XF5F kills Mustang.wrpl]

Jeżeli macie odpowiednią prędkość i energię to spokojnie jest to Ufo na miarę XXX wieku. 

medal medal

• 11 months later...

Jeżeli macie odpowiednią prędkość i energię to spokojnie jest to Ufo na miarę XXX wieku. 

Odpok roku  :crazy: 

Ale nie mogę patrzeć na takie posty :/ To jest chyba jedyna maszyna w grze, którą pod żadnym pozorem się nie wspinamy  :Os Ciśniemy przy samej glebie i z pomocą klawy wykręcamy wszystko w pobliżu... Albo kogoś cudem zestrzelimy (czyt. trafimy nim nie wyciągnie i wbije się w glebę), albo wmanewrujemy go w glebę...  :crazy:

• Upvote 1
medal medal medal medal

• 2 years later...

Jak ktoś posiada, to obecnie może trochę potrollować, dzięki buffowi KM'ów. 

W końcu można tym coś zestrzelić. :DD

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 3 months later...

Właśnie uzyskałem ten oto samolocik, na ostatnim evencie.

Tyrałem 50 fragow na AB mimo tego ze nienawidzę tego trybu i dotyrałem.

Samolot wznosi sie ok, skręca całkiem nieźle jak na c.myśliwiec, spoko widoczność z kokpitu, ale tyle ma zalet...

Teraz wady... Wolny, kiepskie uzbrojenie i BR, ten parametr jest wyciągnięty na absurdalne 3.3 czyli tyle co P-47D25... Serio? Porównajmy te samoloty.

P-47 jest lepszy w: siła ognia, przyspieszenie, zwrotność, rozmiar(mniejszy cel), prędkość max itp. itd.

Absolutnie nie rozumiem dlaczego samolot taki jak ten ma taki BR, jak dla mnie najwyżej 2,7 ale i to jest na wyrost.

Gdyby dostał 2,3 byłbym w stanie zrozumieć jego parametry, ale na 3.3 niestety skończyło sie "babci sranie" i tam trzeba już dobrego samolotu zdolnego do walki z Bf 109F czy Fw 190A

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...