Jump to content

XF5F [GIFT]

Witam, wie ktoś czy gdzieś można przeczytać jakie parametry ma ten samolot? I jeśli tak - to proszę o namiary. 

Chodzi mi o uzbrojenie, FM i tier. Pozdrawiam

Trollujesz czy serio sie pytasz ? Przeciez gdyby podali prawdziwe parametry mogłoby sie okazac ze ludzie uznali by go za słabego i nie robiliby misji. A o to przeciez chodzi by wiecej ludzi grało wobec narastajacego niezadowolenia z 1,37. Pomijam tutaj dosc wysokie ryzyko ze FM tego "prezentu" okaze sie popsuty na co wobec ostatnich "fixow" mamy szanse wysokie

medal

Można poszukać jakie miał parametry w rzeczywistości oraz można nim (przynajmniej można było) polatać w dynamicznej kampanii.

medal medal

Patrząc po nim śmiało powiem że II :)

P38G ma jedno a nie 2, 20mm działko, ale ma 150 ammo - w przeciwieństwie do xf5f/xp50 które mają 2x60 ;)

XF5F najbliżej będzie do XP50...

Polatałem nim ciutkę na kampanii to IMO 2 największe wady to:

- Szybko traci energię

- Pokraczny wygląd  ;)s

@EDIT: Poprawiłem literówkę 

Edited by BeZi
medal medal medal medal

ten samolot nie robi sie po to by nim latac tylko po to żeby miec.........

chyba sobie żartujesz  8)s

edit.

Też polatałem nim trochę w kampanii i wydaję mi się, że będzie coś w stylu 2x12,7 i 2x20

Edited by neCr0

Ahahahaha dwie dwunastki i dwie siódemki BR 5.3.To co my tu mamy.Ła7.Późne Jaki9.Dory.Beefy109 G10.Dwie dwunastki i dwie siódemki, dowalili, nie ma co xd

medal medal medal medal medal medal medal medal

XP-50 jest całkiem spoko puki coś w niego nie zacznie strzelać :crazy: Liczyłem na to, że ten też będzie w erze II z podobnymi parametrami ale to co dostaliśmy to kpina. Jeżeli XF5F będzie miał DM podobny do XP-50 to z takim uzbrojeniem w erze III będzie free fragiem... XP-50 też jest ale przy dobrych wiatrach ma przynajmniej czym ugryźć. Tyle jeśli chodzi o AB bo na RB tak jak w przypadku XP-50 nawet nie warto startować.

No cóź, gadzina pokazała klasę :facepalm:

Nie sugerujcie się kartami, błagam Was .. Bo już słyszałem opinie, że Xf5F będzie się dobrze kręcił .. 

Bo tak jest na kampaniach dynamicznych :Ds  (przynajmniej jak na moje standardy).

medal medal medal medal

Ahahahaha dwie dwunastki i dwie siódemki BR 5.3.To co my tu mamy.Ła7.Późne Jaki9.Dory.Beefy109 G10.Dwie dwunastki i dwie siódemki, dowalili, nie ma co xd

Pomylili się ewidentnie ;)

Tylko, że w kampanii ma 2x 20mm i 2 0.5 calówki :P .

Nacudowali... Dostał 4 pół-calówki, planowane miał 2x23mm to tu walnieli 2x0,5 + 2x20 co by nowych działek nie modelować :D

medal medal medal medal

Po testowałem ten samolot i stwierdzam że to helikopter bo może latać pod kątem 50 stopni nie opadając, na HB oczywiście.

medal medal medal medal

Zobaczymy jaka jego wersja będzie dostępna dla nas. Pamiętajcie że to premium, a premium może być inny niż zwykły Skyrocket.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Jak już pisałem gdzie indziej - "Skyrocket' jest dokładnie taki sam jak na obrazku we wiadomościach - 2x12,7 mm (całe 200 naboi na lufę) i 2x7,62 mm. Co śmieszniejsze jest podpisany jako Naval Fighter/Bomber, tylko nie przenosi żadnych bomb. W dodatku lata toto w III erze. Beczka śmiechu krótko mówiąc.

Edit: Przepraszam - uzbrojenie ma takie jak na obrazku - wszystkie inne parametry ma gorsze. Aczkolwiek BR to teraz "tylko" 4.7.

Edited by Hate78
  • Upvote 2
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Kurde mam pytanie dlaczego dostalem TB-3 a nie dostalem XF5F ? zadania dla obu zaliczone wszystkie minus jedno dla wlasnie XF5F gdzie trzeba bylo ubijac japoncow tyle ze zadnych nie spotykalem w grach...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...