Sign in to follow this  
HelIblazer

Streamul cu tancuri din 27/12/2013 pentru cei care l-au pierdut.

deocamdata nimic care sa dea un wow efect, din contra. s-a vb atat despre faptul ca jocul asta o sa fie mult peste wot si sincer nu vad nici o diferenta  in afara de grafica. acum grafica poate sa fie buna, dar daca gamplay-ul este rau cu ce ma ajuta? harta de max 2km/2km... cred ca de asta tin asa secret start-ul, jocul e foarte putin dezvoltat, iar ei vb despre el de 1 an ca fiind extraordinar. am impresia ca la un moment dat entak a intrat in tank tree si erau cateva tancuri acolo, nici macar modelele nu sunt gata. oricum, ramane de vazut.

Edited by Acvila_IAR80
  • Upvote 1
medal medal medal

Nu am vazut inca streamul. Abia peste 3 zile sunt acasa, dar adevarul e ca playerii au avut inca dinainte de cbt mari asteptari de la astia. Citeam pe la speculation si ma amuzam :)). In orice caz playerii vechi din wot care au avut asteptari mari vor fi dezamagiti si sincer e normal. E total aiurea sa zici ca ground forces va da de pamant cu wot. Eu sper sa aiba initiativa pt. ca banii sigur vor curge . Ideea e sa asculte de comunitate si vom vedea ce va iesi
  • Upvote 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.