Jump to content

Spitfire [PREMIUM]

Mam wrażenie, że wytrzymuje teraz większe przeciążenia i prędkości, plusem po patchu na pewno jest to, że jak go zagrzejesz to się chłodzi, wcześniej zagotowany nie chłodził się chyba, że długi nurek a najlepiej wyłączyć silnik.

medal medal

Noobfire to wiadomo, wymiata wszystko z czym walczy. Wykrecisz wszystko co spotkasz a na japonczykow stosujesz BnZ. Chyba ze pojawiaja sie UFOkaie, wtedy manerw kombajnisty, niech nie dostaja killa. Na niskich wysokosciach OP climb rate. Ma 2x hispano, ktore sa przegiete i nakoksowane do najlepszych dzialek w grze. Polecam, szczegolnie ze kupilem za 700 golda
medal

Wart swojej ceny nawet gdy nie jest w promocji. Z racji osiągów i uzbrojenia to jest bardzo dobra "zarabiaczka".

Po 50 zestrzeleniach ten Spit mi się znudził. Mam większą frajdę gdy przeciwnik podejmuje walkę na wysokości, a nie wtedy jak ją opuszcza.

Jedynym mankamentem jaki zauważyłem to to, że lecąc na dużej prędkości przy ziemi siedząc na czyimś ogonie trzeba się trochę natrudzić by znaleźć się w dogodnej pozycji do oddania serii. Model lotu nie pozwalał na dogodne śledzenie celu, musiałem kilkakrotnie korygować lot, kładąc go na skrzydło co wykorzystywał przeciwnik mając lepszy roll-rate.

Samolot ogólnie na 5+

medal

Dokladnie jak ja z bfem przed paczem. Wczesniej balem sie na niegi patrzec a tera gnoje i nie zwracam uwagi czy to Bf G czy tam K ;). Co do spita sam go kupilem dwa dni przed promocja ;-; i jestem zadowolony. Racja ma mankament celowania przy niskich wysokosciach- oprocz tego przy podbijaniu do gory pod katem 0stopni zatrzymuje sie na chwile. Ogolnie jedyne czego sie boimy to La-7 i ew. FockeWulfy. 8/10 ;D
medal

Taka tańsza wersja konwertowania expa.Na chwilę obecną mam na nim coś koło 30 wylotów, 15 zgonów, 70 zabitych graczy i wbiłem nim całe 400k expa na Shooting Stara.Ufo w czystej formie, wspinanie się to jak helikopter.Aczkolwiek trzeba uważać przy nurkowaniu bo przy nawrocie powyżej 680-700km/h potrafi urwać skrzydełka.Jedyne czego się należy bać to Shiden Kaie i Ła7ki, całą resztę klepiemy bez większych problemów.

Edited by Rclz
medal medal medal medal medal medal medal medal

Taka tańsza wersja konwertowania expa.Na chwilę obecną mam na nim coś koło 30 wylotów, 15 zgonów, 70 zabitych graczy i wbiłem nim całe 400k expa na Shooting Stara.Ufo w czystej formie, wspinanie się to jak helikopter.Aczkolwiek trzeba uważać przy nurkowaniu bo przy nawrocie powyżej 680-700km/h potrafi urwać skrzydełka.Jedyne czego się należy bać to Shiden Kaie i Ła7ki, całą resztę klepiemy bez większych problemów.

N1K to problem - nwm czemu, ale ła7 się klepie nim aż miło...

medal medal medal medal

Walczyc w walce kolowej mozna tylko majac te 350-450 km/h. Powyzej przy kazdym pierdnieciu jest przeciazenie i samolot staje sie malo sterowny.
medal

Walczyc w walce kolowej mozna tylko majac te 350-450 km/h. Powyzej przy kazdym pierdnieciu jest przeciazenie i samolot staje sie malo sterowny.

Ciąg na 0, klapy i wyhamowałeś, możesz już kręcić ;)

medal medal medal medal

Identyczne są, tylko że amerykański z marszu ma wszystkie ulepszenia a brytyjskiemu trzeba je najpierw wyexpić.

Czuc jednak blokowanie steru wysokosci przy duzych predkosciach. mimo to niszczy wszystko, ma OP hispano i jest z wygladu oblesny jak kazdy spit
medal

• 2 weeks later...
Powiem że w rękach dobrego pilota robi sieczke. Samolotu niestety jeszcze nie mam ale widzac co robią koledzy z drużyny nmg się doczekać jak go zdobede u brytoli. Gdy latam spitem F Mk IX i mnie rzuca na ta idiotyczna mapę hokkaido (czy jakoś tak) czasami spotykam u przeciwników mk IX i myślałem ze dostanę w dupe a wykrecilem go i mustanga. Myślę że to wina pilota.

Powiem że w rękach dobrego pilota robi sieczke.

W rękach każdego pilota robi sieczkę.Wysoki climb rate + świetny turn rate to recepta na zwycięstwo w Hb.

Czy premium spit dostał nerwa? Wiem że kartami się nie można sugerować, ale dane na karcie nie zmieniają się same z siebie - grzebano przy nim.

Teraz vmax - 660 (było 698)

wznoszenie 25m/s (było 31m/s).

medal

Dostał na pewno jeśli chodzi o wspinanie no i grzeje się szybciej.

Na wysokości 4200/4600m, na której to sprężarka daje ci dużego kopa trzeba już dbać o temperaturę.

medal

Przed dużym patchem już zmienili chyba, że grzał się tak do 5000m wspinania, teraz właśnie koło 4500m może się silnik zgrzać, ale jak odpuścisz WEP to się silnik elegancko chłodzi, wcześniej zagotowany pozostawał zagotowanym aż do nurkowania ze zmniejszoną przepustnicą lub wyłączenie silnika go ratowało. Szybki też jest więc nie ma co narzekać.

medal medal

Ostatnio odkryłem że można do 7.5-8k ALT w Spicie L.F. IX WEPować bez uszkodzonego silnika chociaż wywala olej/woda przegrzana (nie pamiętam co tam dokładnie było).

Przy okazji zauważyłem że po tym jak wyprostowałem na tych 8k ALT i schłodziłem po czym znowu przycisnąłem na podobny czas do wspinania na tą wysokość to dość szybko padł.

Edited by RideR2
medal medal medal medal

• 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...