OrsonES

Kącik gracza

Tak panowie widzę że dyskutujecie o innych grach w luźnej dyskusji.

To postanowiłem założyć ten o to temat w którym dyskutujcie Sobie o wszystkich grach które znacie itd itp.

Btw ma ktoś Men of War AS? jak tak to czasem można by pyknąć coś w multi  :salute:

Gra w takim razie ktoś z was w Arme 2 OA? Kiedyś pobrałem moda na francuską armie, był dość spory mase nowego sprzętu broni i jednostek ale nie mam pojęcia gdzie on teraz się chowa nahttp://www.armaholic.com/ :P 

medal

No ja dorwałem MoW AS z DLC ;) 12 zł za oba :P To po świętach trza się ugadać na jakąś partyjkę.

Na stimie Wiedźmin 2: Zabójcy Królów za grosze ... Grał ktoś, gra warta polecenia?Jakoś mnie ta seria ominęła bo wychodziły takie zła jak Battlefieldy i Kol of djuti w które ciupałem namiętnie przez ostatnie 5 lat.

medal medal medal medal

Wiedźmin jak najbardziej jest wart. Jedynie boli brak otwartego świata (jest taki pseudo otwarty, tak naprawdę to pseudo zamknięte korytarze, ale mimo wszystko jest świetny).

Da się grać w ArmA II na serwerach ArmA Free?

Edited by robert3579
medal

Na stimie Wiedźmin 2: Zabójcy Królów za grosze ... Grał ktoś, gra warta polecenia?Jakoś mnie ta seria ominęła bo wychodziły takie zła jak Battlefieldy i Kol of djuti w które ciupałem namiętnie przez ostatnie 5 lat.

Ja kupiłem w Saturnie za 39zł teraz. I to bardzo bogate wydanie  :salute:

Mam takie pytanie, co trzeba posiadać, żeby do Army 2 wgrać dodatek DayZ?Tzn sama Arma 2 wystarczy, czy trzeba jeszcze jakiś dodatek kupić?I ogólnie, gra ktoś w to? Liczyłem na przecenę Army 3, ale miałem nadzieję że będzie to coś bliżej 80%, a nie 40% ;f

medal medal medal medal

Gra w takim razie ktoś z was w Arme 2 OA? Kiedyś pobrałem moda na francuską armie, był dość spory mase nowego sprzętu broni i jednostek ale nie mam pojęcia gdzie on teraz się chowa nahttp://www.armaholic.com/ :P 

Niestety, właśnie zakupiłem Armę II i jest słaba, nie ma rowerów ;)s

A tak na serio, niestety arma nie nadaje się do singla, tylko multi.

BTW Armę III można właśnie kupić na steamie za ok 112 zetów, jeszcze poczekam.

medal

Niestety, właśnie zakupiłem Armę II i jest słaba, nie ma rowerów ;)s

A tak na serio, niestety arma nie nadaje się do singla, tylko multi.

BTW Armę III można właśnie kupić na steamie za ok 112 zetów, jeszcze poczekam.

Co to ma wspólnego z moim pytaniem?

a w armie 2 są rowery  :lol:

medal

Gdzie, jestem świeżakiem i jedynie znalazłem jakiegoś quada?

W Zwykłej Armie 2 nie operation arrowhead zakładka puste>pojazdy rower nazywa się ,,stary motocykl"  :dntknw:

w edytorze na polskiej wersji językowej (super tłumaczenie!)

Edited by GhostBC669
medal

Chyba do ArmA 2 wystarczy wgrać moda DayZ (lecz polecam kupić DayZ SandAlone). 

Co do rowerów. Są, są. Nawet sobie jeździłem nim na serwerze gdzie się bawimy w "życie" (pracujemy etc.).

Edited by robert3579
medal

Tak. Jest mocno okrojony lecz jest nawet dobry. Myślę, że w przyszłości będzie jeszcze lepszy.

To kiedy robimy partyjkę w Men of War (podstawową wersję)?

Edited by robert3579
medal

Hmm możecie mi powiedzieć czy chodzi lepiej od moda dayz czy nawet gorzej? Myślę nad zakupem a bugi mnie niezbyt obchodzą jeśli jest wystarczająco fps na normalnych ustawieniach 

Edited by GhostBC669
medal

Mówią, że StoneAllay chodzi lepiej.

Może zbierzemy się i zrobimy naparzankę w RO?

Edited by robert3579
medal

Mówią, że StoneAllay chodzi lepiej.

Może zbierzemy się i zrobimy naparzankę w RO?

Może RO2? Ew. zmodowane RO - Darkest Hour, bo tam sporo czołgów je :)

Ja się piszę, ale dopiero w przyszłym tygodniu

medal medal medal

Nie mam RO2 i jakoś mnie nie ciągnie do niego. W RO jest taki jeden serwer (czasem dwa, ale ten drugi jest "Russian community" więc odradzam) i można sobie pomęczyć Panterki, ISy, Tygrysy. 

medal

Jako że my tu o grach to i ja się zapytam o paczki na Steam.Na Steamie Dora Pack jest o połowę tańszy niż na stronie Gadziny, z tym że moje główne konto WT i Steam są na różnych mailach.I teraz nie wiem jak to kupić, czy wybrać opcję "Kup jako prezent", następnie "prześlij pocztą email" i wklepać maila na którego mam konto WT?Pewnie jakoś bym do tego doszedł, jednak wolę mieć 100% pewności niż później być 50 dych w plecy.

medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.