Jump to content

lądowanie

W bitwach historycznych są mapy gdzie nie ma lotniska  tylko są lotniskowce.

Jeśli gram ciężkim bombowcem i nie mogę wylądować na lotniskowcu to jak inaczej się naprawić/załadować bomby?

Natomiast jak można się naprawić w jakim kolwiek trybie samolotami które są przystosowane do lądowania na wodzie? bo często gram nimi na mapach gdzie w ogóle nie ma wody.

W obu przypadkach trzeba wylądować (czyli zaliczyć crasha) na lotniskowcu. Trzeba uważać, by bombowiec nie zahaczył skrzydłem tak, że wpadnie do wody. Wodnolotami można sobie spróbować wylądować obok lotniskowca, lecz prościej i bezpieczniej jest wylądować pływakiem na lotniskowcu.

medal medal

Polecam używanie pływaka zamiast podwozia ! Droga hamowania praktycznie zerowa, a jaka satysfakcja ! :D

• 6 months later...

Jeżeli lecimy ciężkim bombowcem to zwalniamy do najniższej możliwej prędkości nie wysuwamy podwozia i odmawiamy modlitwy by samolot nie spadł z lotniskowca .

medal medal

H6K czasami ląduje się łatwiej niż samolotami z podwoziem kołowym - oczywiście na lotnisku, bo nie wyobrażam sobie posadzenia tej kobyły na okręcie. Chociaż jak widziałem na screenach jest to wykonalne  :Ps

medal medal medal medal

H6K czasami ląduje się łatwiej niż samolotami z podwoziem kołowym - oczywiście na lotnisku, bo nie wyobrażam sobie posadzenia tej kobyły na okręcie. Chociaż jak widziałem na screenach jest to wykonalne  :Ps

Posadzenie tego na lotniskowcu jest prostsze niż takiego A6M ;)

1761248.jpeg

Jak widać nawet nie zużyłem połowy długości okrętu, by się zatrzymać.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Ładnie :) Twoim zdaniem w RB lepiej wodować w pobliżu lotniskowca, czy ryzykować lądowanie na pokładzie? 

Na pokładzie, próbowałem koło lotniskowca i nie dość, że trudniejsze, wymaga więcej czasu to jeszcze możesz się nie naprawić, albo wystartować dziobem w kadłubie i nic z tego.

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...