Jump to content

Japońskie maszyny są drogie bo... Japonia ma nie najlepsze stosunki z Rosją  :crazy: .

A tak na serio to nie wiem czemu gaijin tak daje po tyłku fanom skośnookich. Przecież swego czasu latanie na RB w J2M3 mogło skończyć się bankructwem jak miało się gorszy dzień i dowalili za naprawę 50k lwów  :facepalm: .

Edit: W sumie teraz Ki 84 ko i J2M3 Raiden mają prawie identyczne koszty naprawy, a więc moją dwa ulubione japońskie samoloty będą mnie kosztować 36k lwów jeśli np. jakiś super pro gracz we mnie uderzy przez swój geniusz...

Edited by Ahmed1109
medal medal

To w sumie ma sens. Koszty naprawy odzwierciedlają słabość gospodarki Japonii podczas II WŚ. Nie byli w stanie tak szybko zastępować strat jak alianci, że już nie wspomnę o Rosjanach, gdzie produkcja mebli... tfu.. samolotów była bardzo duża, a do tego tania jak barszcz. Chcesz grać Japonią na bitwach realistycznych? Gaijin zwiększy twoje odczucia realizmu. Poczuje te braki surowcowe. To coś na kształt 4D w kinie.

• Upvote 3
medal medal

Pierwsza wersja Ki-84 jest tak droga, bo jest cholernie undertierowana. Serio, powinni w końcu zrobić w tym drzewku porządek z BR'ami. Vide A7M ma mniejszy o 1.3 BR od swojego poprzednika A6M5. Nie wspomne juz o tym, że A6M5 to środek wojny, a lata przeciwko końco i powojennym samolotom.

medal medal medal medal

Ale jak Ki-84 ko rzuci na ruskich to wtedy poziom jest wyrównany, a w ruskich maszynach jakoś nie widziałem jakiś wysokich cen naprawy...

medal medal

Pierwsza wersja Ki-84 jest tak droga, bo jest cholernie undertierowana. Serio, powinni w końcu zrobić w tym drzewku porządek z BR'ami. Vide A7M ma mniejszy o 1.3 BR od swojego poprzednika A6M5. Nie wspomne juz o tym, że A6M5 to środek wojny, a lata przeciwko końco i powojennym samolotom.

Jak dla mnie Ko to mocny średniak,jednak czasem się zastanawiam czy nie powinien latać z BR 4.7

Nie zmienia to faktu,że 34k SL jak na samolot z wybadanymi 4 modułami to zdecydowanie za dużo. Niech zmienią BR a nie okradają graczy

• 2 months later...

Jak ktoś zaczyna grę i japońskie drzewko jest jego pierwszym albo kupuje dużo samolotów to dla niego okradanie. Po za tym to niesprawiedliwe że inne nacje mają tańsze samoloty

• Upvote 1
medal medal

Dokładnie, wszystkie powinny kosztować więcej by ludzie o nie bardziej dbali.

Huh, kolego ale by floralstorm był. Zwłaszcza Ci miłośnicy Spitów by rozpirzyli to forum.

medal medal medal

• 2 years later...

Ki-84 hei z BR na AB 6.7 <- śmiać się czy płakać? W sumie ma tak tanie naprawy, że można go spamować i ginąć raz za razem, nie? Liczyłem, że gnębienie Japonii się kiedyś wreszcie skończy, a to dopiero wstęp chyba... W końcu każdy samolot jest w ich drzewku: tani, pancerny i z ogromną siłą ognia.

medal

Guest

W RB jest jeszcze gorzej . Latasz tylko przeciw Jetom .Już wolałbym tam na Zerze grać ,byłbym trudniejszym fragiem .

Do tego ShidenKaje dwójki oferują chociaż 2x większe podwieszki .

Hei obecnie odpada , liczy się tylko Ko. Możliwości lotu ma te same a lata na  -1 BR. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...