Jump to content

Ten samolot czasem doprowadza do szału.

Dziś przez to że ten samolot co chwile się blokował tak że nic nie mogłem zrobić wykręciło mnie Fw-190A.

A tutaj filmik:

http://www.dailymotion.com/video/x1i5fys_ki-84-ko-vs-fw-190a-5_videogames

00:08 zablokował mi się samolot bo już bym go miał na początku

00:55 znowu taka blokada że nie mogłem podnieść samolotu i dopiero przy 500 km/h zaczął reagować

01:25 blokada po obróceniu samolotu (WTF?!) i ani WSAD nie reagowało ani myszka

01:43 oczywiście znowu blokada

po 01:50 też i tyle się pokręciłem

Edited by RideR2
  • Upvote 1
medal medal medal medal

W 0:55 to chyba normalne. Wygląda na to, że przeciągnąłeś samolot.

Edited by Blackart
medal medal

• 3 weeks later...

Jak teraz wygląda latanie ki 84? lepiej drugiego A6M5 robić czy pierwszego ki84?

Zdecydowanie pierwszego Ki-84 ale latać nim dopiero po wyjściu 1.39.

Edited by RideR2
medal medal medal medal

Jak teraz wygląda latanie ki 84? lepiej drugiego A6M5 robić czy pierwszego ki84?

Póki 1.39 nie wyjdzie odpuść sobie Ki-84.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Majtanie ogonem zdarza się we wszystkich trzech wersjach KI 84 co praktycznie uniemożliwia efektywną walkę. Teraz ,,dorobiłem się'' KI84 Hei i jedyny efektywny atak, który jestem nim w stanie wykonać bez tych turbulencji to atak z góry na bombowce, które z racji 2x20mm i 2x30 mm w miare efektywnie się rozpadają i przelot bez specjalnego kręcenia:)czekam na 1.39.

• Upvote 1

• 2 weeks later...
Jako fan ki-84 podziele sie wrazeniami po paczu. Jedyne co zostalo zmienione moim zdaniem to wznoszenie. Samolot wznosi sie pod normalnym katem i idzie mu to bardzo dobrze. Reszta mankamentow zostala nie zmieniona, tj: to chyba najszybciej sztywniejacy samolot w grze. Wyprowadzenie go z nurku przy 600 jest bardzo trudne. Zwykly zakret poziomy przy 500 ma promien zakretu b-17 z powodu tego sztywnienia. Stockowe ammo w hei strzela takim ryzem ze malo mnie meski czlonek nie strzelil. Caly magazynek wpakowany w tu-2 i co? 75% hitow nie wykrytych! Reezta nie zrobila wiekszego zniszczenia. Ale kilka bitew pozniej zestrzelilem tutke sekundowa seria...dziwne te dzialka. Reasumujac pomecze wichurke i postaram sie opracowac jakas taktyke. Aha, dziob przestal opadac po puszczeniu dzoja. No i dalej lapie gwaltowne snap rolle niemal bez ostrzezenia.
Panie premierze, jak latac? Powoli na tych tierach to samobojstwo. A z kolei szybko to mamy fm slonia... Edited by stona071
medal medal medal medal

Wam też obraca ki 84 przy robieniu beczki :crazy:  ? No samolot powyżej tych 500 strasznie sztywnieje, ma teraz niezłe wznoszenie byle by tylko utrzymać prędkość wznoszenie min 300km/h. Z takim wznoszeniem można sie w BnZ pobawić ale samolot zaraz sztywnieje, a gdy zbliżamy sie do tych 700km/h to już praktycznie nic nie da się zrobić i samolot traci skrzydła. Ogólnie na + to, że nim już tak nie trzęsie i wznoszenie. Skręca chyba tak samo bo z ruskimi nie mam szans w walce kołowej no i te działka to faktycznie loteria :D

Przynajmniej do zakrętu nie używa już tylko statecznika pionowego, ma lepszy WEP, wznoszenie i... to tyle. Reszta to dziadostwo (szczególnie ho-5).

medal

• 2 weeks later...

Jak dla mnie nie ma różnicy, jego przyspieszenie i nurek są niesamowite i nie da się urwać skrzydeł, tylko ciiii ;)s .

Zrób pętle przy glebie lecąc 500 km/h na klapach bojowych ;)

Jak nic się nie będzie działo to powtórz jeszcze 2 razy.

medal medal medal medal

Co dokładnie? Leciałem dziś ale zlamiłem, zginąłem na własne życzenie, a w drugiej bitwie sam zostałem na cały team wrogów goniący mnie, także nie potestowałem. 

o jaaaa... Nie wierze, ktoś się wreszcie przyznał, że nie każde zestrzelenie przez wrogi samolot jest wynikiem OP  :Os

• Upvote 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...