Jump to content

Przeciez napisal :lol:  BnZ jak atakujesz cos zwrotniejszego a proby krecenia na klapach "klody". Trzeba miec swiadomosc co mozesz wykrecic a co nie. Co nie zmienia faktu ze ten samolot to tragedia, latajaca kloda w polaczeniu z fatalnym dzialkiem (imho najgorszy syf w grze) powoduje ze sam sie nim mecze latajac. Przesiadka z zer na Ki84 i Hieny boli :?s

A to w realu był jeden z lepszych mysliwców. jak USA prowadziło testy[na zdobycznym] na SWOIM paliwie i po regulacji silnika to wszystko USA było gorsze. Czyli nie warto pchać sie w Kitajców?

medal medal medal

Climb rate na poziomie jeta, zakręca niewiele gorzej jak Zero, w nurku dogania P51 i P47.Największe UFO w grze.No i do tego rewelacyjne uzbrojenie.Już dwa działka na Zerach robią rzeź, a UfoKai ma ich aż 4.Ulubiony samolot klanów typu FuFu.

Edited by Rclz
medal medal medal medal medal medal medal medal

Mnie tam przesiadka na Zera boli z kolei:D. Bo nawet B-25 mu ucieknie jak się postara. Ten samolot ma taką sama prędkość jak M2 na erze drugiej, dla mnie śmiechu warte. Z kolei mam nadzieję, że Ki-84 w końcu dostanie dobry FM. Apropos działek dostały buffa do szybkostrzelności i składu taśm amunicyjnych. Obecnie latam wersja otsu (4x 20mm) i już te działka nie bolą, choć z bombowcami dalej jest problem. Co do wersji Ko - racja, mnie tez bolało latanie nim:). Co do taktyki spróbuje jeszcze raz: ja osobiście nie zapuszczam się wyżej jak 5-6 k. Wole być rozpędzony na 5000m , niż zwiedzać kosmos bez celu. Kiedy już wypatrzymy wroga, to raczej Energy Fight, z kolei BnZ tylko kiedy nie pędzimy za bardzo, gdyż Wichura dobrze nurkuje, ale sztywnieje przy około 700 km/h niemiłosiernie( choć jest w stanie wytrzymać coś pod 900 km/h). Jak uda nam sie uszkodzić cel, to nastęonie high yoyo'ujemy i dokańczamy sprawę. Klapy dużo dają do zwrotności, a na niskich pułapach samolot ma bardzo dobre przyspieszenie. Spotkałem się też z określeniem "japońska dora" i coś w tym określeniu jest:)

Edited by stona071
medal medal medal medal

A to w realu był jeden z lepszych mysliwców. jak USA prowadziło testy[na zdobycznym] na SWOIM paliwie i po regulacji silnika to wszystko USA było gorsze. Czyli nie warto pchać sie w Kitajców?

Dookreślmy, ze to "ICH" paliwo nie było żadnym mitycznym "high octan fuel" jak co poniektórzy bezustannie powtarzają. Wszędzie taka legenda krąży a nikt nie potrafi powiedzieć skąd się to niby wzięło. Zresztą takie paliwo niekoniecznie polepsza osiągi silnika do niego zwyczajnie nieprzystosowanego. Na jakim więc paliwie amerykanie testowali Ki-84 - na paliwie 92 oktanowym. Japońska Armia używała (albo przynajmniej starała się używać) dla Hayate paliwa 95 oktanowego.

• Upvote 1

Jedno UFO na całą nacje, która jest znienawidzona przez Gaijn, przynajmniej tyle dobrego ze N1K można polatać, że tak powiem dla odstresowania :D

Jedno? JEDNO!?
Na litość, wskaż mi jedno nie-UFO! Podstawowy problem Japończyków, to że rzeczywiście są rozwijani jako nacja drugiej kategorii, i pomijając problemy tłumaczeń i instrukcji, dostają najmniej kompetentnych FM designerów.

• Upvote 1
medal

Nie było płaczu, że Sowietom nic nie dodali (bo dzieje się to co patch) a mimo to nie stanowiło to dla Gaijinu przeszkody by wielokrotnie dodać do gry jakieś pokraki dopiero z czasem poprawiane. Nikt się też nie domaga, ani nie pośpiesza Gaijinu w dodawaniu premiumowych potworków w stylu "Xcoś tam" a mimo to tradycyjnie dostajemy UFO. Sprowadzanie problemu do "źli gracze domagali się nowych samolotów więc Gaijin pod presją wydał niegotowy produkt" jest bzdurą, zwłaszcza, że Gaijin cześć z tych maszyn określał jako "100% historyczność". Wreszcie o ile brak materiałów może tłumaczyć znaczne różnice w osiągach to nie tłumaczy dlaczego te "dzieła" nie zachowują się w ogóle jak jakiekolwiek samoloty. Nawet bez manuala zapewne moglibyśmy mieć owego N1K, który wprawdzie nie zachowuje się jak N1K bo nie wiadomo jak ten powinien się zachowywać ale chociaż zachowującego się jak "jakiś" samolot a nie latający dywan.

Dlaczego więc jest jak jest? Otóż dlatego, że osoba tworząca FMy japończyków zwyczajnie nie potrafi tego należycie zrobić bez względu na to czy materiały ma czy też nie, Nasz twórca ma zwyczajnie problem nie tyle z stworzeniem modelu lotu konkretnego japończyka co samolotu jako takiego. O ile zdaje sobie sprawę, że nie jest to łatwe to wciąż zauważam, że inni jednak radzą sobie znacznie lepiej.

• Upvote 3

Ki84 jest za cienki, a Kingcobra to ufo do kwadratu.Nie ma na ten samolot sposobu.

Edited by Rclz
medal medal medal medal medal medal medal medal

Tak FM Ki-84 jest nieskończony - albo inaczej, może wobec jego twórcy był skończony ale na pewno nie jest prawidłowy. Tak czy inaczej wedle mojej wiedzy problemy z Ki-84 są Gaijinowi znane i prace nad jego poprawą trwają, póki co z niezbyt satysfakcjonującymi efektami ale jednak.

Miejmy nadzieje, że uda im się poprawić tą maszynkę. Długo na nią czekałem, a jest to tak zabugowany samolot, że trudno znaleźć przyjemność z latania nim. Jako fan Japoni, która na wyższych Tierach ma problem to bardzo ważne by poprawili ten samolot tak by Amerykanie tak jak w trakcie testów przeprowadzonych po wojnie byli pod jej wrażeniem, a zwłaszcza marzy mi się odwet na ruskich którzy potraktują jakikolwiek samolot krótką serią i wszystko się rozpada. Jestem w trakcie zbierania na najleprzą wersję KI 84 Hei może ona jest chodź trochę leprza, bądź też do czasu gdy na nią uzbieram chociaż trochę ją poprawią. 

Jest taka sama jak poprzednie, jeno wygar ma potęzniejszy. Też nie mogę tego przeboleć, bo to mój ulubiony japoński samolot, a w Ił-2 Szturmovik robiłem nim mielonkę ze wszystkiego, plus faktyczne zdziwienie murykanów, że Japończycy zbudowali coś tak dobrego...a w grze?

medal medal medal medal

nurkuje dobrze ale jak już nurkujesz to nie skręcasz :D

AB

Na AB dorobiłem sie jak na razie wersji Ki-84 Ko i wstepnie mam wykupione tylko te ulepszenia które nie powodują ujemnej zwrotności (nie mam wykupionego najlepszego silnika i wtrysku paliwa)

Samolot na stockowej amunicji i sam w sobie na pełnym stocku jest ..hmmm taki sobie..ale to co sie daje odczuc to dobry poziom wznoszenia ...po wypracowaniu lepszej amunicji dobrze radzi sobie w walce z mysliwcami - do zwalczania Ciezkich bombowców nie nadaje sie za bardzo. Wersji Ki-84 Ko daleko jest do realnego modelu lotu w którym powinien bez problemu nawiazywac walke kolową z najlepszymi mysliwcami z jego roku oblotu..

Wykręcić Mustanga wykręci - ale ze Spitfire bedzie miał nikle szanse..

Po wykupieniu ulepszen (tych które nie mieszaja w jego zwrotnosci) - samolot nabiera wigoru i z pelni wypracowaną lepszą amunicją dla działek i karbainów potrafi dać sie we znaki. Mimo wszystko trzeba nim grać BnZ.. wprowadozny w nurkowanie - bardzo słabo skręca. Jest to taki pierwowozór ubogiej wersji pierwszego japońskiego FW-190 z 2 działkami Ho-5 i 12.7 ..Szkoda ze w III Erze - Japonia nie ma od dyspozycji jego lepszej wersji z 4x20 Ho-5..

Edited by _Hegemon_
medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...