Jump to content
Próbáld ki custom battlen elöször.BnZ gép (persze vizforraló igy vigyázni kell a motorral) Pear Harbour jó pálya gyakorolni usa oldalon.Sok ai japó bomberre lehet menni.Sima csatában typhoon mkb 1 ellen is berak.G2- messza csapattársaim voktak.
medal medal medal

A Typhoon legyen a legkisebb baj, tudom hogy mennyire nem tud repülni... A pálya tippet köszi.

medal medal medal

Én kézzel-lábbal próbáltam összehozni vele valamit RB-n joystickkal, de fordulni nem igazán tud (legalábbis az oroszok ellen, ahova brit géppel folyamatosan bedobál), a kormányfelületek mocskosul bekeményednek 550 felett, orsózni meg az alatt se tud rendesen, úgyhogy nálam ground attack feladatkörre van kárhoztatva. Ha valami vakegér rám jön, a 4 20mm-es teszi a dolgát, de mást még nem értem el vele :(

medal medal medal

Miért ne működne? Úgy visz felfele hogy öröm nézni, az F messzert meg most 2x kifordultam.. kár, hogy már nem volt lőszerem és csak presszionáltam szegényt, hátha belekeni a földbe, de ügyes volt, így meg kellett várnom míg a többiek utántöltenek.. Persze 3x is tiszta lőhelyzetbe kerültem közben, valszeg ő se értette miért él még :))

Szóval nekem a Typhoon gyors, jól fordul, csak nem szabad tépni neki.

Bár az ingame chaten valaki meg egy repülő teherautónak nevezte..

A typhoon tud repülni, csak a motor nem akar működni....

medal medal medal medal medal

Okidoki, csak a meccsek 10%-ban dob be németek ellen, én nem is tudom miért nem játszanak jó sokan németekkel.... :crazy:

A maradék 90%-ban meg kapod a gyenguci orosz gépeket, és a még gyengébb japán izéket...... no igen.Sajnos mostanában az nem nagy dicsőség, ha lelősz egy bf109-et.... mert ki lettek miskárolva alaposan.

(igazából csak onnan gondolom, hogy a ki-84-el várjál csak kitől félek......... jah senkitől..... pedig az nem zero, azok meg még op-bbek..az la-7 szériát ne is emlegessük, vagy akár az i-185-öt...)

Miért ne működne? Úgy visz felfele hogy öröm nézni, az F messzert meg most 2x kifordultam.. kár, hogy már nem volt lőszerem és csak presszionáltam szegényt, hátha belekeni a földbe, de ügyes volt, így meg kellett várnom míg a többiek utántöltenek.. Persze 3x is tiszta lőhelyzetbe kerültem közben, valszeg ő se értette miért él még :))

Edited by ex_levy
medal medal medal

Glo akkor írnál 1-2 tippet, a használatához mert most, hogy haveromnak is meglett mennénk vele pár kört mert neki nagyon bejön és elején nekem is tetszett eléggé, de én nagyon megvagyok lőve ezzel a géppel... valahogy semi nem jön vele össze, ennél rosszabbul csak p51-el tudok repülni, azzal meg szó szerint repülő céltábla vagyok :Ds :Ds

medal

A mai nap margójára a Typhoon-hoz.  8)s

[spoiler]naHr0UH.jpg[/spoiler]

A replayt nézd meg, benne van minden amit a Typhoon.hoz tudnod kell. Majdnem egy teljes óra volt, de totál megérte, én ezért játszok.

A killekből 3 humán volt, az utolsóval eléggé megszenvedtem, jól tekerte a fókát. A másik kettő squadban repült, szerencsére nem rádióztak meg manővereztek jól. Mikor az elsőt lenyomtam már láttam ki az, és miért berreg a haverja körülöttem, de szerencsére mindig elrepült.

A végén az aik leszedésénél a BnZ-t is gyakoroltam.. aztán meguntam :))

• Upvote 1
medal medal medal medal medal

Te gusztustalanul jó pilóta vagy, nem is beszélgetek veled :learn: :lol:

A mai nap margójára a Typhoon-hoz.  8)s

A replayt nézd meg, benne van minden amit a Typhoon.hoz tudnod kell. Majdnem egy teljes óra volt, de totál megérte, én ezért játszok.

A killekből 3 humán volt, az utolsóval eléggé megszenvedtem, jól tekerte a fókát. A másik kettő squadban repült, szerencsére nem rádióztak meg manővereztek jól. Mikor az elsőt lenyomtam már láttam ki az, és miért berreg a haverja körülöttem, de szerencsére mindig elrepült.

medal medal medal

Grat! A replayt majd este megnézem.Èrdekes hogy a Typhoon talán az eggyetlen brit gép ami érdekel,de simre be se vittem még,(igaz ger-rus hónap volt).A 4 20as oda...sz.
Tegnap f2 vel volt jó köröm.Egyedül maradtam hat ellen.2 -t lelöttem,2-t leszedett a cargo ship meg az airfield aa.z(igyekeztem nem elhagyni a saját légteret érthetö okokból).Majd reload után elindultam a maradékért,mire 2k magasságnál behalt a netem....persze lehet hogy szétkaptak volna,de igy sose derül ki,
medal medal medal

A mai nap margójára a Typhoon-hoz. 8)s

Hát ilyen jó pilóta és ekkora mázlista én is szeretnék lenni :D Edited by chris002
medal

Megnézem mit érek az F-2-vel, még úgyis van pár ingyen javításom. Valaki nem jön?

medal medal medal

Hát, repülésnek jó volt. Pár rácsapás után meguntam a Wellington lövöldözést (semmi baja se lett, majd elmentem megnézni egy másik pontot. Éppen ki tudtam venni messziről hogy valami kétmotoros (Beaufighternek néztem), aztán az aranyos AI Beaufort beküldött 2 golyót a szárnyba, amitől ha nem lefelé nyomtam a gép orrát, azonnal át akart esni. Emberi ellenséggel nem is találkoztam, egy nekiment a lufi madzagoknak, egy összetürt felszállásnál és kilépett, a maradék a saját AA-ikat lövöldözte ki.

medal medal medal

AI beaufort (mondjuk az ember vezette is) veszélyes dög.Gyors ,és gonosz a fegyvere.Párszor beszivatott ( vagy én magamat?) Régen arcadban egy valag kill összejött vele.
medal medal medal

• 4 weeks later...

Létezik jelenleg SB fókuszált Magyar squadron, vagy csak van közös TS és úgy játszatok együtt?

Érdekelne engem is a csapatos lelövetés.

Pumáknál vannak páran,meg wt-hun lehetnek.Itt a "mikor sikerül idöt összelöni" tipusu fun van.Gyakorlás nélkül más nem igazán lehetne,de itt erröl szól .Pordyék szoktak menni sürübben.Esetleg ingame rákérdezel,biztos tud olyanokat akik sürün mennek.
medal medal medal

Az SB jövője :))

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PheOXLOarQk

Így legalább érezné az ember a gépet és ritkában húzná túl :Ds

medal

Külső nézetből? Milyen már az :D

Az SB jövője :))

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PheOXLOarQk

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...