Jump to content

No igen, az a különbség kettőnk között, hogy ezt a játékot én már agyban eltemettem ebben a formájában.Időnként benézek, hogy mi a helyzet, és siralmas(az sb is a nemzet korlátozások miatt).

Tőlem jöhetnek az egeresek sb-re, nem nagyon érdekel. Ha meg kiharcolnak maguknak ott is "light"-os irányítást akkor meg végképp pápá, mert nem maradt több játékmód számomra, ahol egyenlő esélyekkel lehetne küzdeni.(valamilyen beteges okból nekem ez fontos)

Megvan a clod, majd beüzemelem/beállítom, még nem volt rá időm.Szóval én biztosítva vagyok repülős játékkal :lol:

Látom magam elött hogy Levy most ugy lehet Michael Douglas az "Összeomlàsban"
...azt hiszem Glo, erre az infora még nem állt készen :-)

medal medal medal

No igen, már töltöm is le a team fusion 4.0-át :Ds

Majd, ha nyitva lesznek az angolok, meg az amcsik sb-n akkor visszanézek....(imádom a p-38-at, typhoon-t ,tempest sb-n, de most nem mehetek vele :(s )

Meg, ha lesz német mig 15... azt meg kihúzom a d-13/p47 combóval... és mire kinyitom az ára is bőven meglesz.(most igazából nincs értelme tier5 németekkel repkedni, mert minek, de még a magas tier 4-nél is rezeg a léc...)

A Clod tényleg szimulátor :)

Edited by ex_levy
medal medal medal

És az Il-2 Battle of Stalingrad be fogja váltani a hozzá fűzött reményeket? Mondjuk még nem láttunk belőle olyan sokat, de kíváncsi vagyok a hozzáértők véleményére.

medal medal medal

Állítólag nagyon oroszok felé lesz balanszolva. Mondjuk a Lagg-okat a 109-esek simán megették reggelire annak idején, szóval van értelme. De a Clod-ot is az nyírta ki, hogy a Spiteket túl jóra patchelgették, az Emileket meg lefelé. Végül esélytelenek lettek, holott a Spit 2-esek nem igazán voltak partiban.

medal medal medal medal medal

Nem hiszem, unom már az orosz kistier op gépeket(akkor is ha ellenem vannak, meg akkor is ha én megyek velük).Szívesen repülnék már f4f-el, vagy f6f-el, vagy hurrican-al vagy amcsik ellen egy jó kis a7he1-el....de hát sajna azok a nemzetek nem elérhetőek...

és milyen meglepő német-orosz sb event van.....broááf.

Ma lesz valami?

Edited by ex_levy
medal medal medal

Végképp nem értem hogy ha eleve csak német-orosz SB van már vagy 2 hete, akkor minek kell mellé német-orosz SB eventet is berakni. :(

medal medal medal

Brit gépek ellen 700 méteres felhőalappal, Messerrel mit érdemes csinálni?

A felhők felett csak egy gépet találtam, amikor felé indultam gyorsan lement talajszintre. Keresgéltem még egy ideig odafent, majd lementem a felhők alá, elindultam arra amerre a légvédelem lőtt, kb. 3-4 géppel találkoztam, 2-3 bukfenc után lelőttek. Lőhelyzetbe nem kerültem, pedig lett volna esélyes pillanat, csak a freetrack pont akkor állt neki ugrálni, ezért elvesztettem a célt.

medal medal medal

Alacsonyan nem sokat,bár az e szériát lassan feladom.Gyenge fegyver gyenge gép.A spitek lerázhatatlanok a 2 20 as egy f*s.A 7millis meg...Japò 7 milis is gyenge,de legalább a 20as üt.Átmentem 110C-re.( igaz a welli röhögve lehagyott)de ami csöre kerül azt darálja.És ugye sima frb-n meg p63 typhoon az emil ellen.Természetesen az is lehet csak béna vagyok...lehet találsz videót az e3 ról frb-n youtube-on( ki is tehetnéd ha lelsz :-) )
medal medal medal

Hát pedig a typhoont nagyon kiherélték, ma majdnem sírva fakadtam amikor játszottam vele 2 kört... :(s

Alacsonyan nem sokat,bár az e szériát lassan feladom.Gyenge fegyver gyenge gép.A spitek lerázhatatlanok a 2 20 as egy f*s.A 7millis meg...Japò 7 milis is gyenge,de legalább a 20as üt.Átmentem 110C-re.( igaz a welli röhögve lehagyott)de ami csöre kerül azt darálja.És ugye sima frb-n meg p63 typhoon az emil ellen.Természetesen az is lehet csak béna vagyok...lehet találsz videót az e3 ról frb-n youtube-on( ki is tehetnéd ha lelsz :-) )

medal medal medal

Bf 109 E-3 FRB videó. Nem éppen mai, de jól sikerült, és az ürge is érthetően beszél.

http://www.youtube.com/watch?v=IRwcOXnXf6A

Mondjuk annyira nem lényeg hogy feltétlenül E szériás 109-es legyen, ami igazán érdekel azok a Focke-Wulfok. Csak előbb meg kéne tanulni az ilyen viszonylag hirtelen áteső gépekkel is repülni, 13k-s javítási költséggel meg nem annyira gazdaságos :D

Edited by kumisz
medal medal medal

Ezt a videót, egy kicsit fenntartással nézegessed, mivel azóta az e3 kapott egy hmmm... másik FM-et amitől nagyon szeret bedugózni már enyhén túlhúzott fordulóktól is.(az egyik legjobban manőverezhető messzer ...volt)

Meg ugyebár azóta kapott egy kis motormelegedési prémiumot is, a srác kb fele magasságon kezdte volna a kalandját a mostani motorral.

csak ennyi :Ds

Bf 109 E-3 FRB videó. Nem éppen mai, de jól sikerült, és az ürge is érthetően beszél.

http://www.youtube.com/watch?v=IRwcOXnXf6A

Mondjuk annyira nem lényeg hogy feltétlenül E szériás 109-es legyen, ami igazán érdekel azok a Focke-Wulfok. Csak előbb meg kéne tanulni az ilyen viszonylag hirtelen áteső gépekkel is repülni, 13k-s javítási költséggel meg nem annyira gazdaságos :D

medal medal medal

Ha valakit érdekel, holnap este a LaGG-3-al fogok próbálkozni. Kipróbáltam tesztrepülésen, egyáltalán nem repül jól, de tetszik ahogy nem repül jól :D

medal medal medal

Kumisz, máskor légy szíves olyan este 6-7 körül jelents be , hogy mivel szeretnél repkedni, mert akkor pl én szabaddá teszi azt az időpontot, és repül veled :Ds

Mert mindig jobb játszani a játékkal csapatban akármelyik nemzettel, mint egyedül szenvedni.

:yes:

Ha valakit érdekel, holnap este a LaGG-3-al fogok próbálkozni. Kipróbáltam tesztrepülésen, egyáltalán nem repül jól, de tetszik ahogy nem repül jól :D

medal medal medal

Kumisz, máskor légy szíves olyan este 6-7 körül jelents be , hogy mivel szeretnél repkedni, mert akkor pl én szabaddá teszi azt az időpontot, és repül veled :Ds

Mert mindig jobb játszani a játékkal csapatban akármelyik nemzettel, mint egyedül szenvedni.

:yes:

Jó, csak éppen akkor jutott eszembe, hogy kipróbáljam.

medal medal medal

Kis tier a nyerő :)

Sajna ma-holnap nem jó, egyéb elfoglaltságaim vannak, de szombat este pont ráérek (az előző 2 napi miatt).

medal medal medal medal medal

LaGG-3-11-el keresem az ellenfeleket mintegy 10 perce, végülis találtam egyet, éppen mögém készült beállni. 3000m-ről függőleges zuhanás, 560 körül hirtelen felrántottam (teszt repülésen szórakoztam vele, hogy a He-112B széttörik, míg a LaGG-3 nem), hurok, és már előttem is volt. Ezt 2-3-szor eljátszottam vele, de eltalálni nem tudtam. Elfogyott a magasságom, úgyhogy megpróbáltam lelépni az addigra már igen foghíjas géppel, áthúztt előttem egy AI Bf-110, belelőttem párat, leesett. A géppel elvergődtem a bázisig, az üldöző He-112B-t lelőtte az AA, de én is csak úgy éppen beestem a reptérre, 2 perc javítás után pedig inkább kiléptem, mert az ellenségnél 2 He-112B maradt szakaszban, akik összesen 6 gépünket szedték le. Ez jó volt! :D

A Freetrack viszont nem volt jó, folyamatosan visszaugrik alaphelyzetbe egy töredék másodpercre, de csak a játékon belül. A FTNoIR-nak semmi baja. Ezzel lehet valamit kezdeni?

medal medal medal

Ez az egyetlen FRB-s topik a fórumon, úgyhogy ide linkelem be:

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/47066-conceptual-video-of-sun-reflections-in-war-thunder/

Tessék szavazni, hátha lesz belőle valami, sokat segítene a hozzám hasonló vakegereknek.

medal medal medal

• 2 weeks later...
Meglett végre a sokat dicsért Bf 109 F-2. Rendes csatában még nem mertem kipróbálni, de iszonyat jól repül és stabil, és GYORS! Ez így a He-112B után elég szokatlan tulajdonság :D

Valamelyik este SB-ben vagy akár csak RB-ben kipróbálhatnánk? Nem vagyok vele teljesen tisztában, hogy hogy is kezdjek neki joystickkal.
medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...