Jump to content

Ilyen nekem is volt tegnap, kb 5 perc és megjavul magától. A login szeró nyüglődik, de aztán jó lesz.

Ok, ez meg mi a halál megint?

Most akkor mi van?

medal medal medal medal medal

Hát ez jó volt egynek :D

Akár még le is lőhettem volna egy Ratát, ha nem rontom el a célzást. Háromszor.  :facepalm:

Holnap megint kezdjük :D

medal medal medal

Aki jönne ma is, jöjjön ugyanarra a TS-re mint tegnap.

medal medal medal

Sziasztok, arra lennék kíváncsi, hogy FRB-ben ki az aki Joystick-kal nyomja, és hogy tudna-é segíteni nekem beállítani, esetleg tanácsokkal ellátni, ugyanis tegnap kaptam egy Metalstrike Pro-t és még a célzás sem megy vele. Előre is köszi

Nekem is pont ilyenem van, nem nagyon állítottam rajta semmit, csak a bot tövén levő rugó 2 menetét összehúztam fonott damillal, hogy puhábban lehessen célozni vele. Azóta semmi gond vele.

medal medal medal

Mai áldozataim: egy AI, egy He-112B, egy Bf 109 E-3 és egy tyúkól a repterünkön, amibe beleszálltam felszállás közben. :D

medal medal medal

Jó volt a mai is. Sokkal másabb úgy repülni, hogy tudod hogy van kinek szólni ha baj van, nem csak a "Cover me" amire vagy hallgatnak vagy sem :)

A tyúkól az hatalmas volt :Ds

Mai áldozataim: egy AI, egy He-112B, egy Bf 109 E-3 és egy tyúkól a repterünkön, amibe beleszálltam felszállás közben. :D

Na jah azonkívül nem sokat tehetek, hogy kb. betájolom a pöttyöket amerre lehetsz, és elindulok feléjük, és a végén remélem, hogy tényleg ott is vagy(és nem csak a szemem káprázott) :Ds

Jó volt a mai is. Sokkal másabb úgy repülni, hogy tudod hogy van kinek szólni ha baj van, nem csak a "Cover me" amire vagy hallgatnak vagy sem :)

medal medal medal

Na jah azonkívül nem sokat tehetek, hogy kb. betájolom a pöttyöket amerre lehetsz, és elindulok feléjük, és a végén remélem, hogy tényleg ott is vagy(és nem csak a szemem káprázott) :Ds

Meg reméled hogy nem ellenség :D

medal medal medal

Tévedsz, mindig abban reménykedek, hogy ellenség :Ds  Mivel akkor a kuncsaftok ott vannak előttem, és én mindig magassági fölényben közelítek ismeretlen pöttyök felé :Ps  (azt mondták gyerekkoromban ne bízzak idegen pöttyökben :lol: )

De hogy ezek a tier 1-es orosz csotrogányok milyen op izék...gusztustalanok.....szinte már nem is élvezet velük játszani, mert nem kihívás.

Meg reméled hogy nem ellenség :D

medal medal medal

Na, azért tegnap előtt sarokba tudtuk őket is szorítani a németekkel. Csapatban a rosszabb gépekkel is fölül lehet múlni az OP magányos farkasokat. Este ráérek amúgy, majd felmegyek TS-re.

Mindenre nyitott vagyok, ami a repülést illeti :)

amúgy Blackbird Veled a történelmi hűség miatt csak kis tierű orosz gépekkel lehet repülni, mivel csak rádió vevőd van, adód nincs :))

Sajnos nem beszélhetek,mert akkor kiderülne,hogy 16 éves japán iskoláslány vagyok és akkor nem repülni akartok velem :-)
Nem akarom zavarni a csalàdot az üvöltésemmel.Ha jól megy pár hónap és lesz hely ahol màr nyugodtan kommunikálhatok.Viszont javaslom ha valaki bajba kerül,nyomjon egy kis füstöt,mert 1km röl már nehéz észrevenni föleg földháttérben.Ha már baj van a füst nem számit nem buktat le
medal medal medal

Este a párbajos eventre rápróbálhatnánk, hátha valakinek összejön. Nem?

medal medal medal

Légy férfi, SB-z azzal, ha úgy is jól és eredményesen megy , akkor minden reggel és este imaszőnyegen leborulok a lakhelyed felé :lol: :lol:

Nekem sajna csak laptop meg egér van a hétvégén, de Nektek jó mulatást :)

medal medal medal

Valamelyik nap mikor repültem pont beszélgettek a cseten páran, hogy ki mivel nyomja. 3-an is egérrel meg klaviatúrával tolták. Nem lehetetlen :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...