Jump to content
  • 2 weeks later...

Srácok, a holnapi napon 2015. Augusztus 15-én kik azok, akik fent lesznek, vagy jó nekik a dolog? Most derült ki, hogy asszonyka nem lesz itthon 19:00-20:00-ig, szóval gondoltam jó lenne összeröffenni valamikor. 

medal medal medal medal

Gondolom mixedet/tankosat szeretnél menni....sajnos abban az esetben passzolom.

Srácok, a holnapi napon 2015. Augusztus 15-én kik azok, akik fent lesznek, vagy jó nekik a dolog? Most derült ki, hogy asszonyka nem lesz itthon 19:00-20:00-ig, szóval gondoltam jó lenne összeröffenni valamikor. 

medal medal medal

EC lesz akkor leszek én is sűrűn.....se a mixed, se a meghatározzukmainaponmilyennemzetleszúgyisbr+1-etkapsz SB nem izgat.(jó sb eventet meg már rég láttam.)

Én most id fent vagyok. Láthattad is. Ellenben más sajnos már nem nagyon szokott lenni.

Edited by ex_levy
medal medal medal

Akkor szóljatok, ha jó SB event van.Igazából az érdektelenségem miatt jó, ha 2 naponta belépek a játékba, hogy megnézzem van e valami érdekes.Az utolsó tényleg jó event az angol német angliai cucc volt.azt élveztem mindkét oldalon. De a komplett amcsi-orosz-angol vs német kacatok SB légi(mert csak a kacatokat  engedik német oldalon) "eventek" nem igazán hoznak lázba.

Pedig jó lenne ha többen lennénk, mert már nagyon unom a fogyatékosokat akiket kapok magam mellé.

medal medal medal

Gondolom mixedet/tankosat szeretnél menni....sajnos abban az esetben passzolom.

Rugalmas vagyok, csak számolj vele, hogy nem fogom tudni fedezni a hátsódat, ha repülővel megyünk.  :lol:

medal medal medal medal

• 2 months later...
Tegnap Glo-val mentünk pár kört.Jó volt.Persze volna mit gyakorolni ,hogy tényleg géppárként menjünk.De legalább tudom,hogy válaszolnak a rádió üzenetemre :-) Glo egyedül kivívta a légifölényt fókával új mapon ( 5 kill) Én is hatékony voltam.Például Glo-t is lelőttem :-) Az élet szêp
medal medal medal

Veled nem repült túl volt óvatosan?

Velem amikor repül hosszan körözünk az ellenség felett, 1x 2x  el is fogytak mire leértünk :Ds

Tegnap Glo-val mentünk pár kört.Jó volt.Persze volna mit gyakorolni ,hogy tényleg géppárként menjünk.De legalább tudom,hogy válaszolnak a rádió üzenetemre :-) Glo egyedül kivívta a légifölényt fókával új mapon ( 5 kill) Én is hatékony voltam.Például Glo-t is lelőttem :-) Az élet szêp

Edited by ex_levy
medal medal medal

Mi a csapjunk a lecsóba módszert vittük.Általában 2vs2 be kezdtünk,majd pillanatok alatt odaêrt egy valag uk.Majd jöttek a mieink és pankráció lett.
medal medal medal

Levyvel óvatosan kell repülni, próbálom kerülni a káromkodást :))

De jah, a "Menjünk oda oszt lesz valami" általában a JiP miatt befullad mindig, mert mikor lemegyünk még 2vs, aztán JiP és hirtelen 6 v 2 lesz :)

medal medal medal medal medal

• 2 months later...
  • 3 weeks later...

A holnap húzós lesz. Szombat estig kell buliznom. Reggel haverom apuka lett. Másik ismerőseim meg eljegyezték egymást. Ezért lesz egy péntek esti tejfakasztás vagy mi. A friss jegyesek is jönnek, de Londonból és csak szombat reggelre tudtak venni jegyet így hirtelenjében. Ezért akkor kell meg ünnepelni őket és egyben folytatni a gyerkőc születésének éltetését. Szóval lehet nem leszek szomjas.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 11 months later...

Mától kezdve legalább 8 hétig marha sok szabadidőm lesz. Meg egy lágyéksérv műtétem. Főleg délelőttönként megyegetek majd EC-re, vagy tank RB-re is. Csak német ágon de azon bármivel, a He-162 Salamanderig bezárólag. TS van. Szójjatok ozt gyüvök.

:salute:

medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...