V4_Glo_HUN

FRB közös repülések

Azért nyitottam a topicot, mert Levy-vel ma mentünk 1-2 csatát, és attól függetlenül h mindig meghaltunk, nagyon jól éreztük magunkat. Ez egy ígéretes kezdeményezés, még ugyan gyakorolni kell, de sokkal nagyobb élmény mint bármi más.

Ide lehet írni azokat a terveket/beszámolókat, amiket az újdonsült FRB játékosok meg szeretnének osztani egymással.

medal medal medal medal medal

Egyből be is teszem a beszámolókat :)

1. kör: He112 prémium 2x

Krymsk térkép.

Emelkedés után kb 3500-on értünk a város fölé. Lent már ment némi harc, de csak az ai-k kergették egymást. Lejjebb ereszkedtünk 2500-ra, ahol kiszúrtunk 2 Yak-ot. Elkezdődött a dogfight, de Levy-t meglőtte egy ai, és irányíthatatlanná vált a gépe, pedig kezdtünk jól állni. A 2 megmaradt Yak-ból egyet leszedtem, a másik mögén került és meglőtt, aztán leestem. 

Mint kiderült magyarok voltak, squadban, Yak7-tel.

2. kör: E1-es Emil, Mozdok

Emelkedtünk vidáman, közben szemléltem a kontaktokat. Levy azt mondta sas szem vagyok, mellékelem h mit láttam, piros körrel h melyikről mit valószínűsítettem. Amiket squad vadásznak tippeltünk azok azok is lettek, 2 Yak9T személyében. Szétváltunk, az egyiket Levy üldözte, a másikat én. Az E1 nem a tűzerejéről híres, úgyhogy 2-3 percig kergettem a Yak-omat mire számos találat után túltépte és lezuhant. Közben sajnos Levy is a földbe állt, mert elvesztette az orientációját a factrack-el. A másik Yak is földnek csapódott, közben 2 La5FN egymásnak ment. Jött egy Yak, de sikerült kiollózni, átesett, lezuhant. Aztán rám szállt az Ai, pötyögtetett, meg jött még egy Yak, pirosra volt feste, azt hittem Yak3, de csak egy Yak7 volt. Annyira forgott velem, hogy nagy nehezen rám tudta húzni, de ezzel ő is átesett és lezuhant. Sajnos én is, mert közben el is talált.

Mára ennyi volt, de több adrenalint dolgoztunk ki mint bármikor :)

Esténként nyomathatunk még ilyen meccseket, én nagyon élveztem.

Mellékelem a képet a 2. emelkedésről.

http://i.imgur.com/vdGaZTO.jpg

Pontosan így történt :Ds  (csak azt nem tudom Glo légiharc közben hogy tudta ezt mind bejegyeztelni a fejébe :lol:

Egyébként én nem lőttem le senkit, de mégis nagyon élveztem, még sok tanulás áll előttem, de most már van remény.(és sokkal izgalmasabb, mint a hb, főleg csapatban!)

gyakorlás, és fun! gyertek minél többen, a headtrack topikban leírtam én hogy csináltam az én trackeremet, tényleg 1000 forintból ki lehet hozni egy tracker clipet(+ webcamera ami kompatibilis a freetracknoir-el, de lehet ,hogy olyanod már van is)

És az a röhej, hogy nem kell nagy tierben menni az rep. élményért.

Egyből be is teszem a beszámolókat :)

1. kör: He112 prémium 2x

Krymsk térkép.

Emelkedés után kb 3500-on értünk a város fölé. Lent már ment némi harc, de csak az ai-k kergették egymást. Lejjebb ereszkedtünk 2500-ra, ahol kiszúrtunk 2 Yak-ot. Elkezdődött a dogfight, de Levy-t meglőtte egy ai, és irányíthatatlanná vált a gépe, pedig kezdtünk jól állni. A 2 megmaradt Yak-ból egyet leszedtem, a másik mögén került és meglőtt, aztán leestem. 

Mint kiderült magyarok voltak, squadban, Yak7-tel.

2. kör: E1-es Emil, Mozdok

Emelkedtünk vidáman, közben szemléltem a kontaktokat. Levy azt mondta sas szem vagyok, mellékelem h mit láttam, piros körrel h melyikről mit valószínűsítettem. Amiket squad vadásznak tippeltünk azok azok is lettek, 2 Yak9T személyében. Szétváltunk, az egyiket Levy üldözte, a másikat én. Az E1 nem a tűzerejéről híres, úgyhogy 2-3 percig kergettem a Yak-omat mire számos találat után túltépte és lezuhant. Közben sajnos Levy is a földbe állt, mert elvesztette az orientációját a factrack-el. A másik Yak is földnek csapódott, közben 2 La5FN egymásnak ment. Jött egy Yak, de sikerült kiollózni, átesett, lezuhant. Aztán rám szállt az Ai, pötyögtetett, meg jött még egy Yak, pirosra volt feste, azt hittem Yak3, de csak egy Yak7 volt. Annyira forgott velem, hogy nagy nehezen rám tudta húzni, de ezzel ő is átesett és lezuhant. Sajnos én is, mert közben el is talált.

Mára ennyi volt, de több adrenalint dolgoztunk ki mint bármikor :)

Esténként nyomathatunk még ilyen meccseket, én nagyon élveztem.

Mellékelem a képet a 2. emelkedésről.

http://i.imgur.com/vdGaZTO.jpg

medal medal medal

Jó, volt még egy kör P36-ok ellen, de az is kb így végződött. Ja mondjuk ott nem lőttem gépet mert Crashed lett, hiába szegeltem a csávót, a haverja meg lenyomott. Szal nem érdekes :D

Sajnos az E1 sz*r helyen van tierileg így mehetsz nagyok ellen.Jó látni hogy egyre többen jönnek.Én nem TS ezek de remélem összefutunk néha....(Nem B24 -Zero :Ds  )

medal medal medal

Fel kéne ezt a szokást éleszteni, mert hiába próbálkozok egyedül, mindig csak csapattársakra sikerül rácsapni. Ha csak az egyiken csillag lenne... Még Moszkvában is a faforgács hullana :D

medal medal medal

Rendben lesz. Kommunikáció skype-on, vagy TS-en lesz?

medal medal medal

Mikor ütne be a terepi meló ha nem most.. A kedd sajna mégse jó, de szerdán elvileg ráérek. Elvileg.. 

A beszámolót majd tegyétek fel :)

A szoba nevét,meg a jelszót tegyék fel ide ha lehet.Mostanábam customra jápk ugyis csak hála a sim ger-rus normálnak.Továbbra is ts nèlkül vagyok.
medal medal medal

PM-ben az érdekelteknek kidobhatnátok a TS címet :)

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.