Kollati

Dühöngő (kulturáltan)

Mi a véleményetek az Accelerated trainingről ?

Mennyire érezni a hatását ?

nagyon.

de ezt nár megírtam más topicban.

Na ez most baromi érdekes volt, mentem egy kört, lelőttem egy ar-2-őt megsebesítettem, egy il2-őt p-39-el, majd lelőtt egy lagg-3...ok mondom ez van....

Lépek ki, és az összesítésnél látom, hogy -14000 baráti tűzért????????????

A környéken nem volt baráti gép amikor az ellenségre lőttem......ezt most nagyon nem értem...... vagy véletlen a hidat(korea) is eltaláltam a 37mm-essel amikor üldöztem az ar-2 őt(mivel felülről csaptam rá, ő meg a hidat bontogatta)?És a 37mm-es milyen kárt csinált egy hídban? olyan 14000-et, tényleg nem volt a célpontjaim környékén sehol saját gép....

u.i. apropó úgy érzem ezután a pár kör után megint rám fér pár nap pihi, gusztustalanul nehéz lett játszani az egeresekkel, és egyre többen vannak.....

medal medal medal

Kollati légyszíves nagyon érdeklődd meg ,hogy a rohadás földi támadásokat szeretnék e rendbe rakni?

A mellékelt csata eredmény a következő:

Sima arty-t telibe verek 2x eszébe nincs megsemmisülni, majd 2 t-34-et seggbe, tökéletes találat, semmi...., majd az AAA leszed kb föld magasságban miközben vadul kanyargok.....

A tankokat még megértem(nagyjából), de egy sima rohadás arty mijafaszér nem tud kifingani 2 közvetlen találattól az 50mm ágyúból??????

És ahogy látod 5x lőttem 4x találtam......... mija***********om.....

medal medal medal

A szabvány(default) apt-t, hei-t, minengeschoss, ha az elsőtől nem is a másodiktól robbannia kellet volna az artynak, mivel azt támadtam először.

a 2 tankot megértem mert a minengeschosst, meg az apt-t -t nem tankokra tervezték....

Meg azért pöttyet idegesítő, hogy 7.7mm-es géppityukkal 2 pöttyintésre robbangat az arty....

Milyen lőszer volt benne? APCR?

medal medal medal

Az 50 es nem hatja meg a földieket. A ju87 es ágyui jók erre. 50es az nagy bombázók kéjes élvezettel való lemészárlásához való :). (remélem ww mód lesz.És ha lesz akkor lesznek bombázókötelékek hogy minden gép megtalálja a helyét végre.)

medal medal medal

hmmm, mondjuk meglepő, hogy egy 50mm tankágyú Hiexp (repesz romboló) lövedéke hidegen hagyja a földi tüzérséget...... ebben az esetben az összes 50mm-es ágyúval rendelkező tank nagyot fog szívni, ha ugyanígy kezeli a játék.....

"az nagy bombázók kéjes élvezettel való lemészárlásához való"

eeee, mostanában láttál bombázót, mert én nem........ olcsó földi célok, érdekes DM, részeg gunnerek........ bolond,vagy megszállott aki bomberrel közlekedik.....(ar2, il2 peshka nem ér mert azok gyorsak....és fél alacsony támadók)

Az 50 es nem hatja meg a földieket. A ju87 es ágyui jók erre. 50es az nagy bombázók kéjes élvezettel való lemészárlásához való :). (remélem ww mód lesz.És ha lesz akkor lesznek bombázókötelékek hogy minden gép megtalálja a helyét végre.)

medal medal medal

Én szoktam U4-el repülni, de még nem tapasztaltam azt, hogy ha AA-ra lövök akkor az nem semmisül meg. Ok ha mellé lövök akkor túlélheti :Ds .Viszont tankoknál amikor teszteltem HB-n (Bastogne) ott a Shermanekbe következetesen 2db 50mm APCR lövedéket kelett belelőni, hogy megsemmisüljön, egy nem volt elég akárhol is lőttem. Amúgy valószínűleg a tankok is új damage modelt fognak kapni, ha bejönnek a földi erők, szóval valószínűleg lesz még változás a témában.

medal medal

economyról ma reggeli tapasztalat:

pe-2-205(rég bolondoztam már vele,ezért lepődtem meg..) el kilövök 3 heavy tankot, 2 tüzérséget, 1x eltalálok egy p47-et..... me410 mögém(azt is eltalálom 1x manual gunnerrel) jön kilövi a pilótámat miközben rongyolok a bázis felé (természetesen a gunnereim meg kártyáztak hátul)

Nem is ez a lényeg most hanem: nézem az összesítőt kemény 7800 liont ért az akcióm levonva a javítást(régen 1 medium tank volt olyan 5k lion).......a kedves fejlesztők mostmár igazán megnyalhatnák a bal herémet.....ez gusztustalanul kicsi összeg ahhoz képest hogy ez elméletileg "prémium gép"(és rakétával joy-al kilőni tankot meg baromi nehéz)Meg a logikát sem értem, megnehezítjük a bombázást plussz még le is vesszük a reward áraikat????Panaszkodott az AI tank, hogy lemészárolják????Így logikusan szeretnek, meg érdekükben áll az embereknek földi célokat támadni?

Lassan elgondolkozom azon ,hogy csak reserve, vagy tier 3-4 max! gépekkel repülök, és a thropykra megyek rá eszetlenül, remélem ez változni fog.....

Hozzátenném ,ha typhoon-al rosszalkodok és esetleg összepötyögtetek 2 killt, az javítás után is 24k plussz... hol az egyensúly?

Ez most nem sírásrívás/panaszkodás! Csak én már tényleg nem értem a fejlesztők logikáját, hogy milyen irányba szeretnék vinni a játékot, mi lenne a cél?

medal medal medal

Tíz esetből kilencszer akkor lőnek le HB-n, amikor megyek vissza a bázisra. Ott köröznek fölötte, mint a keselyű. Egy sérült, földhöz közel lévő repülőgép lőszer nélkül, ők erre várnak. Gusztustalannak tartom az ilyen "hősöket".

medal medal

Kollati hogy tudom használni a távcsövet frb-n?HB- n van külön gombra rakva ránézésre( ott nem használok freetracket) de frb-n nem tudok ugy nèzni hogy rendesen lássak vele...mondjuk annyira nem viszem frbre de ha egyszer berakna egy ai bomberes mapot kiprobálnám...majd ww modban...ja il 2 re is jò az 50 es :-). az meg elèg gyakran van....vagy baura...meg vadászra ha jò helyen vagy jò idöben
medal medal medal

Általában sajna nem érem meg azt hogy visszamenjek tankolni :Ds , és eddig ritkán találkoztam ott posztoló keselyűkkel szerencsére.

Én relatíve nagy magasságban(2000-3000 méter körül) mennék vissza, és simán belemennék a vérpistikébe ezzel elrontva a napját :Ds :Ds

Sajna így is úgy is meghalsz....de legalább viszed magaddal a komát ha nekimész.

Tíz esetből kilencszer akkor lőnek le HB-n, amikor megyek vissza a bázisra. Ott köröznek fölötte, mint a keselyű. Egy sérült, földhöz közel lévő repülőgép lőszer nélkül, ők erre várnak. Gusztustalannak tartom az ilyen "hősöket".

• Upvote 1
medal medal medal

Általában sajna nem érem meg azt hogy visszamenjek tankolni :Ds , és eddig ritkán találkoztam ott posztoló keselyűkkel szerencsére.

Én relatíve nagy magasságban(2000-3000 méter körül) mennék vissza, és simán belemennék a vérpistikébe ezzel elrontva a napját :Ds :Ds

Sajna így is úgy is meghalsz....de legalább viszed magaddal a komát ha nekimész.

:lol: Jó ötlet! Legközelebb megpróbálom!

medal medal

Annyira nem vészes a FRB szerintem. Jó engem is legalább 10-ből 6-szor lelőnek mire visszamennék, de pl. az általatok említett keselyű állatokkal még nem találkoztam. Eddig engem FRB-ben csak Berlinbe rakott be. Dornierrel vagy Me-410-zel nyomom FRB-n, ha nem lőnek le azonnal a célpont fölé éréskor akkor mindig van második köröm is. Csak az átkozott jutalmazást szervezzék át mert így nagyon nincs értelme a FRB harcnak.

medal medal medal medal

Rohadjon meg a légvédelem! Ha én támadok földi egységeket akkor képes 1 db 1 km-ről kilőne cikázás közben, de ha engem támadnak felszállás közben a reptéren akkor meg basznak rálőni az ellenségre mind a 6-8 an..... Ezt azért be kellene állítani....

Apropó a német wellingtont lehet felpakolni a polcra....... használhatatlan ócskavas lett még a nagyobb bombákkal is....

Plussz jó lenne ha a gunnereket is baromira megoldanák valahogy, ugyanis az 50 méterre beülő gépeket nem találják el......jah és az il2m 2 lövés volt egy bf109-nek...... mire átkapcsoltam gunner nézetbe, már dögöltem is meg...... faszaaaaaa

ez a játék most 3 pálya alatt úgy felhúzott, ahogy a wot-nak egy délelőtt alatt sem sikerült....

medal medal medal

Igazából nyugodt vagyok, csak egy kicsit kiábrándító, hogy esély nélkül célt repkedek az egeres kollégáknak....

És tudod, ha nincs sikerélmény, vagy baromi nehezen jön akkor az ember egy kicsit csalódott/kiábrándult lesz egy idő után.

medal medal medal

:lol:

come-to-the-dark-side-we-have-mickey-mou

Levy: Tarts szünetet, egy rúntur után mindjárt jobban fog menni. :crazy: De komolyan, én ilyenkor szünetet tartok. :)s

medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.