Jump to content

Bezony,B17 ellen A6M2 vel..Régen sok Historical is volt simen,ott voltak finomságok. Sok amcsi bombert hozott aztán trollkodott. Muszáj volt ésszel játszani.

Edited by Blackbird1
medal medal medal

Nah, ma sikerült 14db RB-t letolnom. Némelyike egész jó volt, sőt olyan vészesen szar meccs nem volt (1.3-2.7 vegyesen, több géppel), leszámítva az utolsó kettőt. Na az totál elvette az RBtől a kedvemet egy jó ideig. Képlet mindkettőben ugyanaz volt : repülök a Tu4-el 4-5 percet aztán fél percel a bomba oldás előtt one-hitel valaki. A második mecsben pl egy svéd gép irányított rakétával tette ezt. Abszolút no skill, csak megnyomja a gombot és én semimt nem tudok tenni. 
Mindkét meccsből konkrétan 0 XP-vel, de 45000SL-es javítási költséggel szálltam ki. 

Nagyon úgy tűnik, hogy csak egészen alacsony BRben élvezhető már ez a játék, 6.0 felett már elképesztően nehéz kigrindolni a gépeket, 7.0 felett pedig bármikor bárki megül úgy, hogy nem is látod. Konkrétan esélytelen az egész fejlesztősdi, mert 3 meccsből kettőből konkrétan NULLA Xp-vel szállsz ki, miközben rászántál 10 percet és majdnem 100 ezer SL-t... 

Na meg a booster is megy a levesbe, ilyenek lesznek

https://kepkuldes.com/images/286b21fa0422233f1b274cd94edf125d.jpg

medal medal

Nekem a kínai tu-4 van meg, hasonlók a tapasztatok, hiába van tele 23 millisekkel, aam-ek, f89-ek és swiftek ellen konkrétan semmi esélye. Bár ha egyszer eltalál valamit, az nem köszöni meg. Viszont ez ritkán jön össze, mert egy ilyen sebességgel mozgó kis gépet alig hitelek, ha nem hatból jön. Ha ledobja, egész jól lehet vele boldogulni, ott a gond egyedül az me262-vel van. Nem tudom, a Lancastert sokkal kevesebbre becsülik, nekem mégis jobban bejött. 

Üdv.

kb 2 frissítést vártam, de az utolsó óta a garázsnézet nálam max 5 fps-sel megy (bár azt hazudja a játék hogy 50-nel), a játék alatt pedig majdnem 200 fps-sel konstans droppok vannak...

A vízi részlegnél, meg legtöbbször a célpont előtt keresztezik egymást a lövedékeim, amin jókat "mosolygok"

gondolom a 486sx cpu-s gépem lehet lassú a ehhez a játékhoz a cirrus logic 128kb-os vga-val, meg a GUS hangkártyával, bár minden máshoz például civ1, vagy dűne 1 okés mert azoknál simán megy az 1080, meg ami felette van... a goblins 1nél vannak egyedül problémák, mert ott az upper memory-t már DOs-ban állítgatni kell...

mindegy talán majd a következő jobb lesz :-D vagy sem..... De nem merem megtippelni :-D

Edited by Yserman
medal

• 3 weeks later...

Megint játszani kezdtem. Pár hét változóan élvezetes játék volt. A gépem lerohadt, így a tartalékalkatrészekkel alacsony minőségben, de stabilan futott a játék. Prémium egy hétre, még egy nap van belőle, ma kaptam egy micro letöltést, fogalmam sincs minek kellett, de azóta megváltozott a játék indulása ahhoz képest amilyen előtte volt, nincsenek kis figyelmeztető ablakok a minimális pc-m miatt, ellenben a játék egyes vonatkozásokban fostenger lett. Sniper nézetben nincs hangja a lövéseimnek, külső nézetben is változó, hogy van-e vagy sem, semmilyen nézetben nincs hangja ha eltalálnak. Elég vicces, egyszercsak nem megy a lövés, akkor látom, hogy ellőtték a lövegem. Az mellékes, hogy német gépekben játszva amúgy is botrányos hogy hol lőnek át az ellenben sérthetetlen amerikai istengépek, de mostmár nem is hallom ha eltalálnak. Ez annyit jelent, hogy nem volt élvezhető meccsem, ellenben amikor tudom, hogy most kicsinálom az ellent véééégre, akkor összeomlik a játék ahogy lőnék és kirak. Csodálatos lett, prémiummal pár meccs alatt vagy hatvanezret bukni. :D Hihetetlen.

On 28/01/2021 at 15:08, SajosBukta said:

Nekem a kínai tu-4 van meg, hasonlók a tapasztatok, hiába van tele 23 millisekkel, aam-ek, f89-ek és swiftek ellen konkrétan semmi esélye. Bár ha egyszer eltalál valamit, az nem köszöni meg. Viszont ez ritkán jön össze, mert egy ilyen sebességgel mozgó kis gépet alig hitelek, ha nem hatból jön. Ha ledobja, egész jól lehet vele boldogulni, ott a gond egyedül az me262-vel van. Nem tudom, a Lancastert sokkal kevesebbre becsülik, nekem mégis jobban bejött. 

A TU4 egyszerűen nicns jó helyen. Olyan 5.7-6.0 körül lenne maximum a helye. (nyilván a többi ottani bombernek meg lejjebb) 

medal medal

1 hour ago, Lord_KROK said:

A TU4 egyszerűen nicns jó helyen. Olyan 5.7-6.0 körül lenne maximum a helye. (nyilván a többi ottani bombernek meg lejjebb) 

Azzal csak ugyanazt érnéd el vele, hogy rohadt OP lenne. KB mint a Me 264 a jelenlegi helyén. RB-n igencsak szét kell hajtani a brájzlit ha utól akarod érni az adott magasságon. 7.3 pont jó lenne neki, 7.7 még elfogadható, pláne akkor, ha 8.3-nál lenne a legalacsonyabb rakétás brájzli.

medal

Az elmúlt napokban kezdtem el kispadeelni a kínai mig-9-et. A világ legroszabb ötlete volt.

Összeszámolva 6 assist, 6 kill és 8 halál jött ki 12 meccsből. 8-szor lőtték le előlem az enemy gépet, vagy kaptam assistot vagy nem, 2-szer lerammoltak, és a 12-ből 9 meccset fullos uptierben kellett lejátszanom. És az előbb történt meg az eset, ami után nem hittem el, hogy hogy lehet ennyi balszerencsét elszenvedni 7.3-ban. Két f84-et le critical-oztam, persze az egyiket lelopták, a másik pedig vissza tudott menni a repterükre (ugye nem is álmodok arról, hogy bármit utolérek ezen a rangon az r2y2-n és a p-80-on kívül). Utána egy sabre elkapta a fél motorom, 12 kilométert repültem, 262-es ias-ra és 300 méterre beállt műszerfallal, fekete törzzsel és vörös orr-résszel. Elértem a reptérig, már engedtem ki a futót és elkezdtem örülni magamnak, hogy egyszer szerencsém volt ezzel a géppel. Erre jött egy sabre reptérkillelni, az ő lövéseit ki tudtam kerülni (ami sokat elmond az aimjáról, hogy egy leszálló gépet nem tud megölni), de a forduló miatt átestem, bebicsaklott a futóm, és csúsztam a földön. Ugye még itt is túlélhettem volna, de ekkor szembejött egy fa (amely ugye köztudottan tele van tnt-vel), és felrobbant a bringa. Keyboard smashed

On 19/02/2021 at 00:47, Lord_KROK said:

A tu4-el is kicsit az van, mint a maussal, egyszerűen nincs optimális br-je. Gépfegyverrel alig lehet lelőni, ha nem adennel vagy defával vagy felfegyverezve, szóval unfair a vadászoknak, magasabb br-ben pedig a Tu4 tehetetlen, ha rakétát lőnek rá, szóval sosem lesz egyenlő a küzdelem. 

Egyébként update, azóta kifulloztam a mig-9-et, kifejezetten megszerettem. Továbbra sem egy rakéta, de sikerült vele egészen elfogadható statokat összehozni, meg most már az ágyúk is teszik a dolgukat. :salute:

On 21/02/2021 at 16:03, SajosBukta said:

A tu4-el is kicsit az van, mint a maussal, egyszerűen nincs optimális br-je. Gépfegyverrel alig lehet lelőni, ha nem adennel vagy defával vagy felfegyverezve, szóval unfair a vadászoknak, magasabb br-ben pedig a Tu4 tehetetlen, ha rakétát lőnek rá, szóval sosem lesz egyenlő a küzdelem. 

Gépfegyverrel is hülyére lőhető, minimális ésszel. Szemből, enyhén emelkedve kb csak ujjal mutogathat, és egy sorozat alsó hangon critet ad neki, mindenből ami nagyobb öbméretű mint 12.7mm, magyarán a szárazföldi amerikai vadászok (Sabre, Shooting Star, Thunderjet), a G.91 széria és esetleg az A 21R/J 21R kivételével bármi megfingatja, különös tekintettel a náci Sea Hawkra, és annak a Sidewinder rakétájára. 7.3-ra remek lenne, 7.7 elfogadható, de a 8.0 egyszerűen túl sok, főleg, hogy így uptierben csak az nem lövi szarrá rakétával, akinek még nincs kifejlesztve. Na meg azért mégiscsak a B-29 koppintása, ergo vagy a.) azt is szépen följebb lehet tolni 0.3 BR-rel a Tu-4 alá, vagy a Tu-4-et is visszább lehet rakni. Egy teljes BR különbség ugyanis semmi alapján sem indokolt a két gép között.

medal

Igen, szemből még ki lehet pilótázni vagy gyújtani, de attól még a legjobb önvédelmű bombázó. 7.3-ban, mint te is írtad, pont jó lenne. Nem értem, miért rakták feljebb...

Btw, kíváncsiságból kipróbáltam árkádban, és érdekes módon használhatóbb, mint rb-ben, mert ab-n kevés játékost szokott bedobni 8.0-ban. Amikor az ellenfélből már csak pár gép él a meccs végén, nagyon jól lehet vele bombázni, és effektíven hozza a pénzt is. 

On 21/02/2021 at 16:03, SajosBukta said:

Azt tapasztaltam hogy gépfegyverrel is simán lelőhető. Mindkét oldalán voltam már a gépfegyvernek nem egyszer

medal medal

Nekem csak az egyik oldalról van tapasztalatom, szóval valszeg az ellenfél volt hülye, mert kb mindegyiket ledaráltam lisztnek a tornyokkal, aki nem rakétás vagy 30mm-s géppel próbált meg lelőni. 

Nemrég ment le róla a 10 ingyenes javítás (12 meccs alatt reálban), de a repair cost miatt nem hiszem, hogy fogom használni bárhol árkádon kívül. 

Egyébként nagyon jó a kínai 7.7-9.0, gyönyörű és jó gépeik vannak. A kínai J-2 és a sabrék visszahozták a kedvemet a jetekhez!

Az il-28 kopijukat is szórakoztató játszani, hihetetlenül hatékony a faroktornya, nem ritka, hogy a mögöttem ülő vadászok közül 2-3-at is lekapok. Sajnos ennek az az ára, hogy 12 meccsből 12-szer megförmedtem.

Attól függetlenül megmagyarázhatná nekem a csiga, hogy miért kell a japán kometet 3-szor kigyújtani, míg végül nagy nehezen leég...  :004_2:

Edited by SajosBukta

On 26/02/2021 at 12:23, SajosBukta said:

Az il-28 kopijukat is szórakoztató játszani, hihetetlenül hatékony a faroktornya, nem ritka, hogy a mögöttem ülő vadászok közül 2-3-at is lekapok.

Az összes IL28-al így vagyok, eléggé élvezetesek tudnak lenni :D 

medal medal

Ez a játék határtalanul tudja sz0patni az embert, ha arról van szó!! 

Erre dob be :O JIP, JIP, de SL boosterrel is látni, itt már nem lesz semmi érdemeleges SL szerzés. Persze kidobáltak mindent. 

https://kepkuldes.com/images/a1c367ec95129b4e20661e99fe33ee43.jpg

medal medal

Most jó sokáig kimarad a game ezer ok miatt. Lejönnek a frissítések, majd indítom. Az anti cheat, ami korábban tök gyorsan lement, most szüttyög, eszi az időt mire végigfut.
Ok, jelszó megadása, és itt is sokkal tovább várakozik mire bedob a szerverre. Ja, és mindkét eset alatt a CPU-t felzabálják, vagyis más process is lehal alattuk addig..... ez se volt korábban. Task manager kilövés. Újra indítás és hirtelen minden normális sebességgel megy.....what was that?

medal medal

Szóval az a különleges kötvény feladatom (immár 3 napja) hogy csináljak 6 killes meccseket. Pontosan hatot. Oh, meglesz ez hamar, gondoltam én naiv, majd az 5.7-es nácival meg az evenetes USA P47-eseivel.

Aztán 3 nap alatt 3db lett meg a 6-ból, mivel a játék konkrétan ezt műveli : 

https://clanl4.net/uploads/images/1614524350_WT20210228124009.jpg

https://clanl4.net/uploads/images/1614524350_WT20210228154948.jpg

Az első képen meglett a 6 kill, de 13 kill "árából" mert 7 assist. A másodikon pedig a szokásos megy : 5-nél elfogyik a "kill"  és onnantól  ha fejtetőre állok is csak assist van.
Az előbb azért léptem ki egy 4 killes meccsből mikor lelőttek, mert volt 8 assistom, meg kb 1 perc a meccsből, láttam, hogy vége lesz mielőtt bármi érdemelgeset tudnék a következő géppel... 

Máskor a P47-eses presetemmel vagy az 5.7-es némettel is, a 6 kill két gépből megszokott lenni, most 5-6 gépből sincs meg! van helyette egy csomó assist mert az nem kell sehová meg semmire! 

[b]ISZONYÚAN VÁGÓ MÓDON VAN BELENYÚLVA A JÁTÉKBA!!!!![/b] :angry:

Az a cél, hogy te óráékig meg napokig ott ülj a játék előtt és szenvedjél, egy olyan feladaton ami máskor fél óra alatt megvan. 

Jól is tettem, hogy megvettem ezt a 15 szint előnyt, így legalább elérem a 20-ast még ebben  a szezonban :D De kezd rohadtul tele lenni a tököm azzal, hogy egész nap csak nyomom, nyomom, nyomom, és SEHOVÁ SEM HALADOK!!! 

Már szarnék is bele az egészbe jó bőven és kövéret, ha nem lenne benne 17GJC-om. 

• Sad 1
medal medal

Szóval, f4-es sabre, stock grind, nem nagyobb a teljesítménye az elődjénél, de mégis egy teljes br-el feljebb van. (8.3-9.3).

Rendszeresen feldobja a top tier aljára, t-2-esek, mig21-ek meg etendardok közé. Ugye itt már jelentősen a rakétákra épül a játékmenet, csak nekem nem elég, hogy ilyenem nincs, még rendes gépágyúkat

se kapok, és a sebességemre sem tudok építeni, mint az f-30-nál. Az aim-9b-k sem váltanák meg a világot, mint korai szériás sidewinder, de most pláne szar rakéták, flare-ek, utánégető, sebesség, gyorsulás és gépágyúk nélkül.

Nem igaz, hogy nem lehetne megoldani ezt (legalább részben) úgy, hogy ha nincs rakéta téve a gépre, kisebb br-e legyen, mint azzal felszerelve. Nem csak a sabre-nek lenne szüksége erre, hanem pl. a Lightning-nak, az F104-nek és még sok más gépnek.  Csak gépágyúval (vagy még azzal se), nem tudnak érvényesülni a kifullozott ellenfelek ellen, és rengeteg rp-be kerül eljutni az aam-ekig.   

• Upvote 1

Na, most jutottam el oda, hogy 10 meccsből 7 élvezhetetlen egyedül. A csapat nem segít, folyamatosan legalább 5 ellenféllel kell harcolnom az 5 km-es körzetemben, kezd egy kicsit elegem lenni már, hogy 1 killnél többet nem tudok szerezni, mert hiába vigyázok az energiámra, max 1 duelt tudok fél percig játszani, utána pedig beáll minimum 3 enemy mögém vonatozni. Persze próbálok hammerheadet, palástorsót, kifékezni, a társak felé hozni (persze ha még élnének) ami egy ellenfél ellen még működne, de ennyi ellen... ha még össze is jön az, hogy levakarom őket magamról, abszolút nulla energiával biztos jön valami ökörivadék, hogy befejezzen... de tényleg nagyon jó ennyi gépet ilyen kicsi pályákra összezsúfolni. 7v7-ben sokkal jobb lenne, lehetne bombázni, párbajozni, taktikázni... nem igaz, hogy a csigánál nincs annyi agysejt, hogy felfogják, hogy NEM tehetik ugyanazokra a mapokra a 4-es rankú légcsavarosakat és a 2 machos jeteket. 

A másik, amitől agyérgörcsöt szoktam kapni ezen a br-en, az a reptéren való mészárlás. Két perc, mire a map közepéről valaki meglát, hogy épp leszállok, a légvédelem persze szart se csinál, céllövölde. Értem én, hogy szar dolog az reptérkempelés,de könyörgöm, csak be lehetne hozni egy olyan rendszert, hogy pl. javítás+ két percig legyen védettsége a leszálló gépeknek. 

Nem is értem, mit remélek még ezektől az inkompetens barmoktól... annyi mindent ki lehetne hozni ebből a játékból, hihetetlen potenciál lenne benne, de le akarják süllyeszteni egy wargaminges tucatjáték szintjére. :facepalm:

• Upvote 1

Szevasztok, újra itt vagyok.

Csak annyit szeretnék mondani hogy ****** meg a Gaijin a jó ***** ****** a Fiat GR.91-eseivel. Lehetetlen tőlük helikopterezni.

Pá !

medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...